Аналіз гумористичного твору “Моя автобіографія”


” Моя автобіографія ” за жанром – гумористичне оповідання, або гумореска. Композиція відповідає формі ділового паперу – автобіографії. Твір написаний протягом 15-16 березня 1927 року, надрукований у видавництві “Книгоспілка” того ж року.

У “вступному” етюді-розділі автор розповідає про те, де й коли народився, про батьків та дідів. Другий і третій етюди присвячені етапам навчання, формуванню світогляду майбутнього художника слів. В Остапа Вишні що не речення – то народний жарт, який містить глибинний підтекст.

Гумореска скомпонована з окремих невеличких розділів – ” фресок”. Автор “вихоплює” найяскравіші, найхарактерніші епізоди, події. Це не лише життєпис, а й аналіз пережитого автором. “Найголовніші моменти”, переважно – веселі, іноді – трагічні. Гострий на слово гуморист постає серйозним і вдумливим. Гумореска насичена розмовною лексикою, розповідними інтонаціями. Комізм ситуації базується на контрасті. Твір вражає людяністю, щирістю.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Новаторський зміст п'єси життя галілея бертольта брехта.
Ви зараз читаєте: Аналіз гумористичного твору “Моя автобіографія”