“Різдвяна пісня у прозі” Чарльза Діккенса – прояв віри в добру суть людини


Одне з якнайкращих добрих і світлих свят – це свято Різдва. У кожного народу є свій літературний твір, присвячений Різдву: “Ніч перед Різдвом” М. Гоголя, “Сніжна королева” Андерсена, цикл “Різдвяних повістей” Ч. Діккенса, серед яких “Різдвяна пісня у прозі” як прояв віри в добру суть людини, у можливість перетворень напередодні Різдва.
У творі Чарльза Діккенса чарівна сила Різдва – Духи Різдва – напередодні свята допомогли головному героєві – Скруджу – людині, що потрапила під владу грошей, по-іншому подивитися на життя, позбавитися від черствості та відособленості. Пригадати себе у дитинстві й багатьох інших людей, тих, що зустрілися йому на життєвому шляху. Стати чуйною людиною, відчути потребу в спілкуванні з іншими людьми і наданні допомоги тим, хто цього потребують. Духи Різдва вилікували Скруджа від зла і жадання грошей, змінили його.
Так чарівна зустріч, що відбулася в ніч перед Різдвом, змінила світосприймання Скруджа, і він почав по-іншому відноситися до життя і навколишніх людей. А свята стали для нього не “марною втратою часу”, а прекрасною можливістю зробити щось приємне.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Осте осте сте.
Ви зараз читаєте: “Різдвяна пісня у прозі” Чарльза Діккенса – прояв віри в добру суть людини