Дев’ятниця до архангела Рафаіла

Перший день

Найшляхетніший Архангеле, святий Рафаїле, який вірно товаришував молодому Товії в дорозі з Сірії до Мідії, зволь товаришувати і мені, жалісному грішникові, у небезпечній мандрівці, яку відбуваю звідси до вічності.

Слава Отцю, і Сину…

Другий день

Наймудріший Архангеле, святий Рафаїле, який над рікою Тигр урятував молодого Товію від небезпеки смерті, научивши його, як перемогти рибу, яка йому загрожувала, охорони мою душу від потвор, які оточують мене зі всіх сторін.

Слава Отцю, і Сину…

Третій

день

Найулюбленіший Архангеле, святий Рафаїле, який, прибувши до Мідії з молодим Товією, подався сам до міста Раги, щоби відібрати борг від Гаваела, благаю Тебе, щоби Ти був посередником між моєю душею та Господом і виєднав для мене цілковите відмінення великого боргу, який я стягнув у Його справедливості.

Слава Отцю, і Сину…

День четвертий

Наймогутніший Архангеле, святий Рафаїле, Ти звільнив лагідну Сару від духа нечистого, наказуючи йому повернутися в прірву. Звільни і мою душу від боягузтва, пихи, гніву, пристрасті, ненаситності, лінивства і всяких інших злих

Нахилів,

якими демони неустанно тиранізують мене, як і Сару. Виєднай для мене те, щоби я, раз звільнившись, уже ніколи не дозволив їм замкнути мене в безчесне ярмо.

Слава Отцю, і Сину…

П’ятий день

Найщедріший Архангеле, святий Рафаїле, який доповнив щастя лагідної Сари, довівши до її весілля з Товією, рано визволивши її з неволі диявола, виєднай для мене, щоби моя душа, визволена з неволі пристрасті, поєдналася з Ісусом нерозривними узами вічно живої віри і найгарячішої любові.

Слава Отцю, і Сину…

Шостий день

Наймилостивіший Архангеле, святий Рафаїле, який з допомогою чуда повернув цінний дар зору осліплому Товиту, звільни мою душу, благаю Тебе, від сліпоти, яка ослаблює й оскверняє її, так, щоб я, побачивши раз правдивий образ речі, ніколи не дозволив звести себе із-за неї і міг завжди безпечно крокувати дорогою Заповідей Божих.

Слава Отцю, і Сину…

Сьомий день

Найщедріший Архангеле, святий Рафаїле, який, наповнивши дім Товії багатством і ласками, ласкаво відмовився прийняти скарби, які пожертвували Тобі на знак вдячності, виєднай для мене, прошу Тебе, цілковитий відхід від речей дочасних, щоб я міг зі всіх сил іти до осягнення вічних і незліченних дібр раю.

Слава Отцю, і Сину…

Восьмий день

Найпокірніший Архангеле, святий Рафаїле, який відмовився прийняти честь, яка належить Тобі від вдячної родини доброго Товії, виєднай для мене у Господа Бога нашого велике замилування покорою, щоб, уникаючи різних дочасних почестей і відзнак, шукав слави в житті, утаєному, з Ісусом Христом.

Слава Отцю, і Сину…

Дев’ятий день

Найдосконаліший Архангеле, святий Рафаїле, що завжди стоїш перед троном Найвищого, прославляючи Його, благословляючи, звеличуючи і служачи Йому, вчини, щоби я ніколи не упустив з поля зору Присутності Бога і щоб всі мої думки, слова й учинки служили збільшенню Його слави й моєму освяченню.

Слава Отцю, і Сину…


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Твір як я прибираю кімнату.
Ви зараз читаєте: Дев’ятниця до архангела Рафаіла
Copyright © Українська література 2020. All Rights Reserved.