Дев’ятниця до Пречистої Діви Марії з Люрду2

Четвертий день

День молитви

Марія – Княжна Вервиці з Люрду

Розважання:

Молитва з ключем Божої скарбниці. “Просіть – і дасться вам”, – каже Спаситель. “Усе, чого попросите Отця в Моє Ім’я, – дасть вам”. А святий Августин каже: “До неба виходить молитва, а сходить Боже Милосердя”. На жодних місцях не сходить з неба так багато ласк, як на великих чудотворних місцях. Чому? Тому, що там багато і побожно моляться.

Усі великі чуда мають свою причину: Люрд – це місце, оповите

молитвами багатьох тисяч паломників, які стоять на колінах перед печерою і немов штурмують небо гарячими молитвами. Хто мав уже щастя молитися в Люрді, може стверджувати, що ніде не моляться так багато, так побожно і так згуртовано, як перед печерою. Мабуть, усяка молитва, побожно відмовлена, є пахучим кадилом перед Божим Престолом, ключем Небесної Брами, тому так приємна Марії.

Адже існує молитва, якою особливо можемо Їй подобатись. Вона Сама нам її об’явила. Пригадаймо собі появу Богоматері. Вона явилася в печері, молячись зі складеними руками. Її руки обвивала вервиця з білими перлами, із золотим

хрестом.

Коли тільки Божа Мати з’явилася в печері, завжди була з вервицею. Вона навіть Сама перехрестилася та перебирала зернятка на вервиці. Не щоб Сама на ній молитися, а щоб дати нам вказівку, як молитися, щоб показати, що Їй ця молитва дуже подобається. Тому день і ніч моляться в Люрді при гроті під час усіх великих процесій саме на вервиці. Ніде не моляться так радо, як перед Непорочною, де Бернадетта, а з нею тисячі людей, при появах Богородиці молилися на вервиці.

Тому у великій церкві, названій Базилікою, займає вервиця таке визначне становище.

Вервиця є давнім набожеством. Це дуже гарна молитва, бо складається з Господньої молитви, ніби впровадження до десяти “Богородице Діво…”, які наче багато білих, червоних або золотих рож прикрашають голову Богоматері, як найкращий вінець. Вона об’явила одному пустельникові: “Вервиця є дуже Богоугодною молитвою, бо в своїх різних тайнах обіймає все життя і перемогу Ісуса та велич Марії”. Вервиця є дуже сильною молитвою, бо вона вигубила небезпечні єресі та багато разів рятувала від загибелі християнську Європу від магометанства. Звідси також походить впровадження свята Вервиці, що має потрійну силу.

Першу уділяє їй Ісус Христос. Це сила, яку Він вклав у кожну молитву, а особливо в цю, яка відновлює віру в Нього, якої навчили нас Його уста, яка звеличує Його Пресвяту Матір. Другої сили уділяє їй Марія, яка дала світові вервицю через святого Домініка та поклала на цю молитву все Своє Материнське благословення. Третьої сили надає їй свята Церква через уділення численних відпустів та ласк. І тільки вже задля цього ми повинні цю молитву відмовляти найчастіше.

Святий Отець Лев ХІІІ особливо поручав вервицю католицькому християнству і бажав, щоб в усі неділі і свята католицький народ відмовляв прилюдно її в церкві. Він навіть придав Лавретанській літанії похвалу: “Маріє, Княжна Вервиці, молися за нас”. Тому, щоб дев’ятниця була успішною, молися тільки на вервиці, бо вона є тим золотим ланцюгом, що стягає в твоє серце Божі ласки.

Вона є молитвою, якій Марія не в силі опиратися.

Молитва

Маріє, Княжна Вервиці, як мені радісно, що знаю, якою молитвою можу Тебе особливо привітати. Ти Сама навчила нас у Люрді, що вервиця є Твоєю улюбленою молитвою. Ти хотіла об’явитися Своїм дітям не тільки як Непорочна Дівиця, але також як Княжна Вервиці.

Дякую Тобі за це. Лиш одне оплакую, що дотепер поздоровляв (-ла) Тебе молитвою на вервиці так мляво, розсіяно і рідко. Від сьогодні обіцяю молитися інакше. Ця молитва буде тепер улюбленою.

Щодня бажаю посвятити Тобі, о моя наймиліша мати, троянди своєї молитви. Так, моє серце має стати трояндовим городом, де щоденно мають вплітатися для Тебе свіжі рожі у вінок. Прийми ж, о Княжна Вервиці, мою молитву, яку зверну до Тебе у святій вервиці, та проси Свого Сина, щоби кожне зернятко стало однією ласкою для мого нужденного тіла, для моєї нужденної душі через заслуги життя, терпіння і смерть Твого Божественного Сина.

Вислухай моє прохання, яке представляю Тобі в цій дев’ятниці… А щоб Ти, найлюбіша Мати, мене скоріше вислухала, – вже нині жертвую Тобі всі вервиці, які ще буду відмовляти в цілому моєму житті.

Вервиця на честь

Непорочного Зачаття

І

Боже, зваж на моє прохання! Господи, поспіши мені на поміч!

Слава… і нині…

Маріє, без гріха зачата, наша охороно, молися за нас!

Предвічний Боже, Отче! Найпокірніше прославляю Тебе і дякую Тобі з усього серця за ту найвищу силу, якою Ти вберіг від первородного гріха Свою наймилішу Дочку Марію.

Амінь

Отче наш…(1 раз)

Богородице Діво…(4 рази)

Пресвята Маріє, Мати Божа і Діво, Непорочно зачата, молися за нас, бідних грішників, тепер і в годину нашої смерті (після кожної Богородице Діво…).

Слава… і нині…

Хай буде прославлене Святе і Непорочне Зачаття Пресвятої Діви Марії.

ІІ

Предвічний Боже, Сину! Найпокірніше прославляю Тебе і дякую Тобі з усього серця за ту безконечну мудрість, якою Ти охоронив від первородного гріха Діву Марію, твою правдиву і найсолодшу Матір.

Амінь

Отче наш…(1 раз)

Богородице Діво…(4 рази)

Пресвята Маріє, Мати Божа і Діво, Непорочно зачата, молися за нас, бідних грішників, тепер і в годину нашої смерті (після кожної Богородице Діво…).

Слава… і нині…

Хай буде прославлене Святе і Непорочне Зачаття Пресвятої Діви Марії.

ІІІ

Предвічний Боже, Святий Духу! Найпокірніше прославляю Тебе і дякую Тобі з усього серця за ту безграничну любов, якою Ти охоронив Свою Найчистішу Обручницю Діву Марію від первородного гріха.

Амінь

Отче наш…(1 раз)

Богородице Діво…(4 рази)

Пресвята Маріє, Мати Божа і Діво, Непорочно зачата, молися за нас, бідних грішників, тепер і в годину нашої смерті (після кожної Богородице Діво…).

Слава… і нині…

Хай буде прославлене Святе і Непорочне Зачаття Пресвятої Діви Марії.

ІV

Пресвята Тройце, найпокірніше прославляю Тебе і дякую Тобі з усього серця за особливий привілей, який Ти уділила Благословенній і Прославленій Матері Діви Марії, святій Анні – одинокій між жінками людства і плідними матерями, що вона народила на світ Дитя, вільне від первородного гріха.

Амінь

Отче наш…(1 раз)

Богородице Діво…(3 рази)

Маріє, Наша люба Мати з Люрду, Діво, без гріха зачата, молися за нас (після кожної Богородице Діво…).

Наприкінці:

Богородице Діво…(3 рази)

Маріє, люба наша Мати з Люрду, Княжна Вервиці, молися за нас (після кожної Богородице Діво…).

П’ятий день

День прохання

Марія – чудесна і всесильна Мати з Люрду

Розважання:

Коли Непорочна Діва вже частіше з’являлася Бернадетті, то дала їй одного дня наказ: “Іди до священиків і скажи, що Я тут хочу мати каплицю”. Вірна даному їй дорученню, пішла Бернадетта до пароха Люрду в Патремаль, до надзвичайно совісного і побожного священика, і повторила перед ним слова Об’явительки. Однак він прийняв її дуже холодної поважно, прослухав розповідь кілька разів і відпустив зі словами: “Я не знаю, ким є та Пані, та щоб я бачив, хто Вона, бажаю щоб приказала сухому корчеві рожі (а це було взимку), що росте біля печери, зазеленіти і розцвісти”. Дитина пішла і одразу переказала чудесній Дівиці прохання пароха.

Коли Марія не виконала його вимоги, то зробила це тому, що обіцяла подати ще більший, світліший знак, якого від Неї вимагав. Бо під час наступної появи на могутній знак Небесної Пані постало в скелястій печері те таємниче і чудесне джерело, яке бризкає відтоді та все новими чудами свідчить про силу Пречистої Діви. Квітучий кущ рожі, про який говорив парох, був би безкорисливим, слабеньким чудом.

А надприродне джерело було великим чудом не тільки своєю появою, а ще й тому, що раніше ніде в околиці не було джерела, а земля скрізь була твердою скелею. Але воно також стало тривалим, незапечатаним джерелом чудес, які робила вода і все ще робить досі. Так показалася Марія могутньою і чудесною Матір’ю в Люрді. Уже через кілька годин джерело почало проявляти свою лікувальну силу.

Бідний каменяр, сліпий на ліве око від дванадцяти літ, знову став бачити після того, як помив очі джерельною водою. З цього часу, упродовж 1858 – 1861 рр. аж до дослідження чудес Єпископською комісією, відбувалося сотні чудес. Єпископська комісія, що складалася з духівників, лікарів, а також невіруючих та інших урядників, проголосила 35 чудес, як чуда 1-го ступеня, які не можна виявити природнім способом. З цього часу врегульовано джерело: прокладено 12 труб, по яких протікає вода; ще частину труб відведено для 8 – 10 купальних ванн, в які лягали хворі і видужували вже після першого занурення. У 1882 році під час великого народного паломництва було 184 вилікування.

У 1883 році – 72, це були важкохворі, яким уже не могли допомогти лікарі: із легеневими, серцевими, печінковими, раковими, нервовими захворюваннями, а також глухі, німі, паралізовані. Мати Божа говорила: “Пий і мийся”. Отже, хворі повинні пити воду, вистачить і найменшої порції, щоб випити, а потім змочити хворі місця водою.

Але вживання води мусить з’єднати дев’ятниця. Сильна довіра та міцна віра в лікувальну і чудесну силу води є кінцевою умовою зцілення. Молитва

Наша люба Мати з Люрду! Як я тішуся, що Ти стала в Люрді могутньою і чудесною Матір’ю для всіх хворих, терплячих та пригноблених. Так, я вірю в це і визнаю, що Всемогутність Твого Сина спонукає витікати чудесне джерело з мармурової скелі, щоб Ти, люба Мамо з Люрду, благословила його та зробила ліками від усіх недуг душі і тіла. Проте це джерело є тільки образом Твого власного життя, ласки і Твоєї Материнської любові до нас, Твоїх дітей.

Діво, невичерпне джерело всіх ласк, Запечатана Кринице, джерело нашого спасіння, нашої радості і нашого життя, потіш також і мене Своєю ласкою, вислухай мої прохання…, оздорови моє хворе тіло. Чи не сказала Ти одного разу Бернадетті, що треба пити в митися водою з гроту. Глянь – і я буду пити і митися, уповаючи на Твою поміч і заступництво. Моя Владичице і Мати, нехай чудесна вода вилікує слабість, сліпоту і нечистоту нашого тіла і душі. Скільки людей зазнало спасіння через воду!

Чи ж я, Твоя дитина, що любить Тебе з усього серця, буду не вилікувана? Ти до цього не допустиш, о наймиліша з усіх матерів! Ти не знехтуєш Своєю люблячою дитиною. Духом приходжу до Твого чудесного джерела, звертаючи очі на Твій надзвичайний образ, і буду пити з нього.

Твоя чудесна лікувальна вода буде мені благословенням.

Амінь

Єктенія усильного благання

Лоретанська Літанія

Господи, помилуй нас! Христе, змилуйся над нами!

Господи, помилуй нас! Христе, почуй нас! Христе, вислухай нас!

Господи, Отче з неба, змилуйся над нами!

Боже, Сину, Відкупителю світу, змилуйся над нами!

Боже, Духу Святий, змилуйся над нами!

Пресвята Тройце, Єдиний Боже, змилуйся над нами!

Пресвята Маріє, молися за нас!

Пресвята Богородице Діво, молися за нас!

Пресвята Діво над дівами, молися за нас!

Мати Христова, молися за нас!

Мати Божественних ласк, молися за нас!

Найчистіша мати, молися за нас!

Найпрекрасніша Мати, молися за нас!

Дівича Мати, молися за нас!

Непорочна Мати, молися за нас!

Наймиліша Мати, молися за нас!

Предивна Мати, молися за нас!

Мати Сотворителя, молися за нас!

Мати Спасителя, молися за нас!

Наймудріша Діво, молися за нас!

Найчесніша Діво, молися за нас!

Преславна Діво, молися за нас!

Могутня Діво, молися за нас!

Ласкава Діво, молися за нас!

Вірна Діво, молися за нас!

Дзеркало справедливості, молися за нас!

Престол мудрості, молися за нас!

Причино нашого спасіння, молися за нас!

Духовна Посудино, молися за нас!

Гідна честі Посудино, молися за нас!

Незрівнянна Чашо побожності, молися за нас!

Духовна трояндо, молися за нас!

Вежо Давидова, молися за нас!

Вежо зі слонової кості, молися за нас!

Золотий Храме, молися за нас!

Кивоте праведних, молися за нас!

Небесна брамо, молися за нас!

Зоре світанкова, молися за нас!

Цілителько хворих, молися за нас!

Прибіжище грішників, молися за нас!

Потіхо зажурених, молися за нас!

Помічнице християн, молися за нас!

Дорого життя, що веде до Ісуса, молися за нас!

Княгине неба і землі, молися за нас!

Дателько ласк, молися за нас!

Брамо небесного Єрусалиму, молися за нас!

Обручнице Йосифа, молися за нас!

Сяюча зоря, що веселить світ, молися за нас!

Непереможна Вежо воюючої Церкви, молися за нас!

Рожа серед терну, молися за нас!

Оливкове дерево, молися за нас!

Трояндо досконалості, молися за нас!

Опоро віри, молися за нас!

Джерело Божої Любові, молися за нас!

Знаку Божого вибрання, молися за нас!

Взоре найдосконалішого послуху, молися за нас!

Чудесна Святине чистоти, молися за нас!

Якоре нашого спасіння, молися за нас!

Короно патріархів, молися за нас!

Учителько ангелів, молися за нас!

Сило мучеників, молися за нас!

Постійносте ісповідників, молися за нас!

Чистото дівиць, молися за нас!

Радосте всіх, що на Тебе уповають, молися за нас!

Ти виліковуєш недужих, молися за нас!

Заступнице всіх грішників, молися за нас!

Пострах всіх єретиків, молися за нас!

Солодка і могутня Охороно всіх дітей церкви, молися за нас!

Агнче Божий, що взяв на Себе гріхи світу, пощади нас!

Агнче Божий, що взяв на Себе гріхи світу, вислухай нас!

Агнче Божий, що взяв на Себе гріхи світу, помилуй нас, Господи!

Христе, почуй нас! Христе, вислухай нас!

Проси за нас Пресвята Богородице, щоб ми були гідні Христових обітниць.

Боже, Ти бажав, щоб Мати Твого Єдинородного Сина була Неустанною Поміччю християн на землі, уділи нам ласки призивати Її в усіх потребах тіла і душі, щоб ми, врятовані через Її опіку і поміч, могли дійти до неустанного оглядання Твоєї Величі в небі задля Ісуса Христа, нашого Господа.

Амінь

Згадай, Всемилостива Діво Маріє, що від віків нечувано, щоб Ти покинула будь-кого, хто прибігав під Твій Покров, благав Твоєї помочі або просив Твого заступництва. Ведений(а) таким упованням, Діво над дівами і Мати Ісусова, удаюсь я до Тебе, приступаю і стаю перед Тобою, зітхаючи, як грішник(ця): не відкидай моїх слів, Мати Предвічного Слова, а послухай їх ласкаво і вислухай мене.

Амінь

Богородице Діво…(3 рази)

Наша люба Царице з Люрду, могутня Дівице і чудесна Мати, молися за нас (після кожної Богородице Діво…).

Шостий день

День покути і навернення

Марія – Мати грішників у Люрді

Розважання:

Під час третьої появи (21.11) стояла Божа Мати у скелястій печері поважно і мовчазно. “Що я маю зробити?” – кликала дитина, сумна і стривожена. “Молися за грішників”, – була відповідь. Це було тоді, коли Бернадетта за порученням свого пароха вимагала від появи, щоб Та приказала розцвісти корчеві рож у Своїх стіп. Богородиця зажадала від дитини молитися за грішників і тричі вимовила слово “покута”. Отже, це була ціль, з якою Марія покинула небо і об’явилася людству у печері.

Вона бажала проголошувати та спонукати до покути. Її Материнське око бачило, як людство ступає похилими шляхами погибелі. Вона бачила багато душ у незгоді з собою, з Богом, з церквою. Це спричиняло біль Її Материнському серцю. Вона хотіла показати Себе, як Мати Милосердя і Мати Божа.

Як Ной при будові корабля, як Іоан проповідував безбожникам покуту і навернення, так і Вона хотіла з Люрду кликати до грішників: “Коли не покаєтеся, то всі помрете”. Тому Люрд мав стати не тільки місцем, де багато людей мало видужати, а й місцем спасіння і навернення до поєднання з Богом. Марія бажала саме в Люрді стати Матір’ю, Прибіжищем, останньою надією грішників. Дослід це довів.

Джерело в Люрді стало лікувати тіла і душі. Коли б могли заговорити сповідальниці в Базиліці, вони б розказали, що в них відбувалося, скільки невіруючих спішило до Люрду, щоб висміювати і кпити, а Марія навернула їх через чуда, які вони бачили, як багато католиків, які не сповідалися десятками літ, прийняли, жалуючи за гріхи, Святу Тайну Покаяння, як багато зачерствілих людей черпало в Люрді одухотворення і ревність для своєї завмерлої віри. Кожного року видаються сотні тисяч Святих Причасть. Слід сказати, що Марія для того творить у Люрді стільки чудес, щоб розплющити очі невіруючим, щоб оживити їх мертву душу, розпалити їхню ревність, роздмухати їхню любов.

Котрий паломник не вернувся з Люрду з кращими постановами? І чи ті навернені душі не є зародком для інших незчисленних навернень у лоні громад і родин? Чи не бажає Марія з Люрду навернути передовсім нас, безбожний і невірний світ? Марія кличе: “Покута, покута, покута”.

Так, тільки шляхом покути доходимо до Її скарбу ласк. О, глянь у своє серце, дивись, скільки ще незнищенних нахилів, як багато пристрастей на дні твоєї душі. Тобі також потрібна покута, тому до тебе кличе Марія: “Покута”. Хочеш, мій християнине, щоб Марія вислухала твоє прохання, щоб твоя дев’ятниця була плідна та успішна, – негайно відправ добру сповідь. Тоді осягнеш від Матері все, чого від неї бажаєш, що є для тебе добре і спасенне.

Марія є Матір’ю грішників, а також і Посудиною ласк для грішників.

Молитва

Наша люба Мати Милосердя! Я міг(ла) би наважитися наблизитися до Тебе і називати Тебе Матір’ю, коли бачу себе таким (ою) нужденним(ою) та обтяженим(ою) багатьма гріхами. Пізнаю і визнаю це щиро, що я негідний(а) зватися Твоєю дитиною та піднести свої очі до Твого чудотворного образу.

Які великі і різнорідні є мої гріхи та злоба, тому я заслужив(ла) бути відкиненим(ою). Але не холодне і байдуже є моє серце в любові до Тебе і до Твого Божественного Сина. Однак коли я насмілююся прибігати до Тебе, то роблю це тільки тому, що Ти є моєю Матір’ю.

Чи ж може Мати забути своє дитя, особливо коли воно жалує за свої гріхи? Сокрушений(на) покутничим болем і жалем за свої гріхи, припадаю до стіп Престолу Твого Божественного Сина і мого Спасителя, щоб почути з Його вуст слова: “Іди в мирі, відпускаються тобі твої гріхи”. Чи ж Ти, Маріє, Непорочна Діво в Люрді, не є прибіжищем грішників? Чи ж не називає Тебе свята церква єдиною Надією безнадійних? Чи ж Ти не є там, у Своїм чудотворнім місці, направду Матір’ю, Яка супроводжує заблуканих дітей назад в дім Небесного Отця?

Опираючись на те, що Ти стала в нашім часі прибіжи щем для грішників, – приближаюся до Твого Престолу Ласк, Мати Милосердя, і віддаю себе і свою справу з повним довір’ям у Твої Материнські руки. Заопікуйся мною, Непорочна Божа Обручнице, і передовсім виєднай мені ласку правдивого навернення, щирий жаль і сильну постанову поправи, а тоді відчини мені в Своєму серці джерело помилування і вислухай усі мої прохання.

Амінь

Єктенія усильного благання на честь

Пречистої Богородиці з Люрду

Господи, помилуй нас! Христе, змилуйся над нами!

Господи, помилуй нас! Христе, почуй нас! Христе, вислухай нас!

Господи, Отче з неба, змилуйся над нами!

Боже, Сину, Відкупителю світу, змилуйся над нами!

Боже, Духу Святий, змилуйся над нами!

Пресвята Тройце, Єдиний Боже, змилуйся над нами!

Пресвята Маріє, Мати Божа, молися за нас!

Наша люба Господня Мати, молися за нас!

Досконалий Взоре матерів, молися за нас!

Наша Мати, повна болів, молися за нас!

Наша люба Маріє з Люрду, що перебувала на землі бідно і без Батьківщини, молися за нас!

Наша люба Богородице з Люрду, що холодною зимовою порою подорожувала з благословенним плодом Свого тіла, молися за нас!

Наша люба Мати з Люрду, що не знаходила для Свого Божественного Сина жодної іншої господи, крім дивної яскині, жодної колиски, крім ясел, молися за нас!

Наша люба Діво з Люрду, що була ласкава з’явитися вісімнадцять разів бідній сільській дівчині, молися за нас!

Наша люба Богородице з Люрду, що сказала: “Я є Непорочне Зачаття”, – молися за нас!

Наша люба Маріє, що з’явилася, щоб нас навчити чистоті серця, молися за нас!

Наша люба Царице, що з’явилася в печері, немов містичний голуб, молися за нас!

Наша люба Дівице, що з’явилася в білій одежі, щоб навчити нас чистоті серця, молися за нас!

Наша люба Мати, що оперезана синім поясом, щоб піднести погляди до неба, молися за нас!

Наша люба Маріє, що ходила по терню, щоб показати, що шлях до неба веде через терня, молися за нас!

Наша люба Діво з Люрду, що мала на Своїх ногах рожі, щоб нам пригадати, що любов повинна керувати нашими кроками, молися за нас!

Наша люба Маріє з Люрду, що при Своїй появі тримала вервицю, щоб пригадати про молитву, молися за нас!

Наша люба Заступнице, що при Своїй появі тримала руки складені, очі підняті до неба, щоб нам нагадати про покуту, молися за нас!

Наша люба Матінко з Люрду, що вимагала молитися за грішників, молися за нас!

Наша люба Мати Божа з Люрду, що приказала витікати чудесному джерелу, молися за нас!

Наша люба Невісто з Люрду, що кличеш нас приходити до Тебе, молися за нас!

Наша люба Квітко з Люрду, гарна Лелія наших долин, молися за нас!

Наша люба Богородице, Зоре надії, молися за нас!

Наша люба Помічнице з Люрду, що лікувала різні недуги, молися за нас!

Наша люба Маріє, Рятівнице Риму і Святійшого Отця, молися за нас!

Наша люба Царице з Люрду, Рятівнице християнських народів, молися за нас!

Наша люба Дівице, наша Посереднице до Ісусового Серця, молися за нас!

Наша люба Потіхо з Люрду, Сило священиків, молися за нас!

Наша люба Цілителько з Люрду, що виліковуєш недужих, молися за нас!

Наша люба Потіхо з Люрду, Лікарство терплячих, молися за нас!

Наша люба Брамо з Люрду, Прибіжище для грішників, молися за нас!

Наша люба Радосте, Утіхо засмучених, молися за нас!

Наша люба Дівице з Люрду, без первородного гріха зачата, молися за нас, що до Тебе прибігаємо!

Ісусе, Сину Божий, що береш на Себе гріхи світу, пощади нас, Господи!

Ісусе, Сину Божий, що береш на Себе гріхи світу, вислухай нас, Господи!

Ісусе, Сину Божий, що береш на Себе гріхи світу, помилуй нас, Господи!

Христе, почуй нас! Христе, вислухай нас!

Отче наш…(1 раз)

Богородице Діво…(9 раз)

Величаємо Тебе тисячу разів і прославляємо Тебе! Через Твоє Непорочне Зачаття молися за нас! Наша люба Пані з Люрду, молися, щоб ми стали достойними Христових обітниць.

Амінь

Далі читаємо 50-ий покаянний псалом

Богородице Діво…(3 рази)

Наша люба Мати з Люрду, прибіжище грішників, молися за нас (після кожної Богородице Діво…).


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Твір чим для мене є моя сім'.
Ви зараз читаєте: Дев’ятниця до Пречистої Діви Марії з Люрду2
Copyright © Українська література 2020. All Rights Reserved.