Дев’ятниця до святого Луї Марії де Монтфорта

“Я є раб Господа Ісуса Христа

Через Його Матір”

День перший

О, Мудросте вічна і втілена, найлюбіший і поклоніння найгідніший Ісусе, Правдивий Боже і правдивий Чоловіку, єдиний Сину Отця Вічного та Марії Приcнодіви. Глибоко кланяюся Тобі в лоні і славі Твого Отця, де Ти був цілу вічність і в дівичому лоні Марії, Твоєї найдостойнішої Матері, в часі Твого Втілення.

Складаю Тобі подяку за те, що Ти “винищив Самого Себе і прийняв вигляд раба” (Фл. 2:7), щоб мене вирвати з жорстокого рабства диявола. Тепер приймаю і аж

до смерті хочу приймати цю покору, в якій Ти самого Себе винищив і прийняв вигляд раба!..

Мій Господи, навіть коли б я відзначався(ла) постом, молитвою, щедрістю, невинністю чи іншою чеснотою, то все без покори розпадеться і згине.

Богородице Діво…(3 рази)

Другий день

Ісусе, визнаю Тобі свою велику і скриту гордість, бо в скритості свого серця думаю про себе, що я найкращий(ща), найважніший(ша) і найпобожніший(ша). Коли можу зробити щось доброго, то ще більше зростає в мені відчуття вищості над іншими, незамінимості і ще більше осудження ближніх.

Я є більший(а) грішник від тих, котрих засуджую,

бо те, що засуджую, сам(а) роблю, а ще тому, що я дістав(ла) більше ласки і світла і не приношу “плід, гідний покаяння” (Мт. З:7-10).

Я є повний(на) пихи, гніву, заздрости, критики, свавільник(ця), який(а) чинить свою волю, не шукає і не виконує Божу волю, а бунтується проти неї. Я є найбільшою перешкодою для моїх ближніх, щоби вони могли повірити, навернутися і зростати у святості.

Від вічної кари можу спастися тільки покорою, за яку повинен(на) щоденно змагатися! Мій Ісусе, від Тебе я повинен(на) учитися тихості і покори. (Мт. 11:29). Дивлюся на терновий вінець на Твоїй Голові, бачу слину на Твоєму Обличчі, тростину в руці, багряницю і чую насмішливі слова!

Ти, невинний, терпиш за мене!

За всі мої минулі гріхи: непослух, обмови, шемрання, свавілля, розкошування і різні згіршення мені тут на землі належиться биття, опльовування, погорджування і глузування! Це для мене найбільше добро, якого мені потрібно постійно шукати, бути за це вдячним(ою) і дякувати кожному, хто мене буде зневажати і понижувати.

Богородице Діво…(3 рази)

День третій

Дякую Тобі, Господи Ісусе Христе, що під час Хрещення наша стара людина була занурена у Твою смерть, і мені також було дане нове життя (Рм. 6) і що у Пресвятій Євхаристії Твоя смерть безустанно уприсутнюється. Перед смертю дав Ти мені, Ісусе, Свою Матір, щоби вчила мене Твоєї покори і поступово вводила мене в послушність до твоєї смерті (Ів.

19:26-27).

Ти без компромісу вимагаєш цілковитого послуху (Єв. 5:7-9; Фл. 2:5-8).

Відречення самого себе (Мт. 16:24; Ів. 12:24; Лк.

14:33).

Смерті старої людини (Гл. 2:20; Рим. 6:6-11; Кол.

З:3-10).

Бути Твоїм(єю) рабом(ою), Господи Ісусе, це найвищий ступінь свободи, яку може осягнути людина. А це єдина дорога до досконалої і чистої любові. Щоб осягнути цю таємницю, Ти дав мені Свою Матір.

Вона вповні зреклася самої Себе, коли сказала: “Ось Я раба Господня”, і коли прийняла життєву програму “Нехай Мені станеться (тепер і завжди) по слову Твоєму” (Лк. 1:38).

В Ній і через Неї духовно народжуються Твої раби і рабині. Божа воля тоді для мене є такою: через Твою Матір статися Твоїм(єю) рабом(ою), і тоді я стану в Тобі, правдиво вільним(ою) (Ів. 8:36).

Богородице Діво…(3 рази)

День четвертий

Хвалю і славлю Тебе, Ісусе, за те, що Ти у всьому підкорився Марії, Своїй Пресвятій Матері, щоб мене через Неї вчинити Своїм(єю) вічним(ою) рабом(ою). Але горе мені, бо я, невдячний(а) і невірний(а), не зберігав(ла) своїх обітниць, через які віддав(ла) себе цілого(у) Тобі у святому Хрещенні. Я не виконував(ла) своїх обітів, які випливають з Хрещення, тому не заслуговую зватися Божою дитиною, ані Твоїм(єю) рабом(ою).

Ісусе, мій Господи і Боже, тому що немаю нічого в собі, щоби не заслуговувало на Твій гнів і відкинення, тому не відважуюсь вже сам(а) наблизитись до найсвятішої і пренебесної Твоєї Слави. Тому вдаюся до заступництва й під покров Пресвятої Матері Твоєї, котру Ти дав мені як Матір на Хресті та як заступницю перед Тобою. Надіюсь, що дійду цією дорогою до скрухи мого серця та прощення моїх гріхів і таким чином отримаю мудрість, що буде збережена для мене.

Богородице Діво…(3 рази)

День п’ятий

Витаю Тебе, Непорочна Діво Маріє, живий Кивоте Бога, в якому укривається Вічна Мудрість і бажає тут приймати адорацію від Ангелів і людей. Прославляю Тебе, Царице Неба і землі, бо Твоїй владі підкорено усе, що є нижче Бога. Витаю Тебе, безпечне Прибіжище грішників, яке нікому не відмовляє милосердя. Вислухай мої бажання пізнати Божу Мудрість і прийми у тім наміренні обіти, які складає Тобі моя малість та нужденність:

Я, (скажи своє ім ‘я), убогий(а) грішник(ця), відновлюю, підтверджую і віддаю до Твоїх рук, Маріє, свої хресні обіти:

Відрікаюся назавжди сатани;

Відрікаюся назавжди всієї гордині його;

Відрікаюся назавжди всілякої співпраці з ним.

Богородице Діво…(3 рази)

День шостий

Далі відрікаюся від всіх нечистих демонів, які осквернюють і зневолюють особливо моє тіло. Відрікаюся від демона обжерливості, розпусти, чужоложства, алкоголізму, демонів гипохондрії, лінивства, мамони…

Добра Мати, щоби тепер не залишилось у мені порожнього місця, випроси для мене в Ісуса духа відречення і чистоти!

Далі відрікаюся всіх демонів, які осквернюють і поневолюють особливо мою душу, а саме: від духа брехні, страху з того, що маю наслідувати Тебе, духа гніву, заздрості, критиканства, засуджування, себежалості, богохульства, духа гніву, бунту. Відрікаюся духів, які діють в сьогоднішньому часі через нечисту музику, часописи, літературу, телебачення і публічне думання.

Відрікаюся духа гордості, блуду, єресей, фарисейства, лібералізму, раціоналізму, гностицизму і всіх релігійних демонів, які зловживають відчуттями і розумом, і нищать живу віру.

Відрікаюся всіх демонів, які через прилюдне думання зло вважають за добро, а добро за зло.

Добра Мати, випроси мені у Господа Ісуса Христа духа покори і слухняності, щоб місце в моїй душі не залишилося порожнім.

Богородице Діво…(3 рази)

День сьомий

Далі відрікаюся всіх нечистих демонів, які осквернюють і поневолюють особливо мого духа. Це такі демони, які перейшли на мене через спіритизм (викликання духів), гіпноз, метод Ганемана (подібне-подібним), цілителів, іридологію (віщування з очей), Рейки, метод Сильви і всіх практик, зв’язаних з рухом Нью Ейч (New age). Відрікаюся всіх демонів, які перейшли на мене через екстрасенсів, радіостезію (Ос. 4:12), біоенерготерапевтів, т. зв. натуральних лікарів, народних цілителів, психотроніків, парадіагностиків, віщунів, магнетизерів, астрологів, білих і чорних магів та їх ‘”службу” (Втор. 18:9).

Відрікаюся всіх демонів, які перейшли через зливання воску, скидання вугликів, знімання вроків, спалювання рожі, через віру в різні забобони та ворожіння.

Відрікаюся демонів, які перейшли на мене через йогу, дзен, трансцедентальну медитацію, акупунктуру (голкотерапія), акупресуру (точковий масаж) та інші далекосхідні практики, через популярні бойові мистецтва Сходу, читання окультної літератури, гороскопів, кондиціонограми, різні практики і симпатії, викликані особливо засобами масової інформації, та прилюдним думанням, яким керують демонські сили.

Ревнивими поширювачами цих практик в багатьох випадках є обдурені християни!

Відрікаюся демонів, які перейшли на мене, як темне спадкоємство аж з третього-четвертого покоління, через те, що мої предки повірили різним формам магії, віщування, спіритизму та магнетизму.

Цілковито відрікаюся від всіх тих демонів, яким я свідомо чи несвідомо відкрився, або отримав їх як спадкоємство, і прошу за визволення з цього рабства.

Прошу Тебе, Добра Мати, випроси у Бога, нехай до порожнього місця у мене зійде в повноті Дух Святий, Якого Ти разом з апостолами прийняла в день П’ятидесятниці (Діян. 2).

Накінець, ще особливо відрікаюся демона, котрий ховається за негативною, але позитивною рисою мого характера (…).

Добра Мати, випроси мені протилежного духа і протилежну властивість характеру (наприклад: в деяких випадках за ощадністю ховається скупість. Треба випросити собі щедрість).

Богородице Діво…(3 рази)

День восьмий

А тепер знову цілковито віддаюся Ісусові Христові, Втіленій Мудрості, через Твої руки Пречиста Діво Маріє, щоби я зі Спасителем ніс(ла) свій хрест по всі дні життя мого.

І щоб я був(ла) Йому ще вірніший, ніж дотепер, приймаю сьогодні Тебе, о Маріє, Непорочно Зачата, в присутності цілого небесного хору за свою Матір і Владичицю. Віддаю і посвячую Тобі як раз своє тіло, душу і духа, свою власність внутрішню і зовнішню та заслуги своїх добрих вчинків – минулих, теперішніх і майбутніх.

Зрікаюся самого себе і стаю таким чином безправним(ою). Тепер стаю цілковито безборонним(ою) і безсильним(ою) і як такий(а) передаю Тобі, Пречиста Діво Маріє, цілковите право володіти над всім, ким я є і що маю без найменших обмежень.

Володій мною в часі і через цілу вічність згідно Твоєї волі для найбільшої Слави Божої.

Прийми, о Діво Милосердна, цю незначну жертву, це моє добровільне рабство, котре є відданням честі тій підданості, котрою Вічна Мудрість підкорилася Твоєму Материнству і всьому, що було і є пов’язане з ним.

Богородице Діво…(3 рази)

День дев’ятий

Прийми, Богородице Діво, це моє віддання і посвяту, як признання влади, яку Ісус Христос і Ти маєте наді мною, убогим черв’ячком і бідним(ою) та нужденним(ою) грішником(цею).

Прийми це рабство, як подяку за ласки і вимоги, якими Тебе вивищив Святий Триєдиний Бог.

Проголошую, що хочу від сьогодні, як Твій(оя) правдивий(а) раб(а), шукати лише Твоєї честі в усьому Тебе слухати.

О, Мати, Ти подиву гідна, представ мене Своєму Синові, а нашому Господу Ісусу Христу, як вічного(у) раба(у).

Він мене через Тебе прийме так само, як і визволив мене через Тебе з рабства гріха.

О, Мати Милосердя, допоможи мені, щоб я доступив(ла) правдивої Мудрості Божої і тому приєднай мене до числа тих, котрих Ти любиш, учиш і провадиш, котрих Ти живиш і хорониш, як Собі повірених Божих дітей і Божих рабів!

О, Діво Маріє, вірна Мати, вчини мене в усьому досконалим(ою) учнем(цею), послідовником(цею) і рабом(ою) Втіленої Мудрості – Ісуса Христа, Сина Твого, щоб я виконав(ла) Його намір щодо мене тут, на землі, і через це мав(ла) участь в Його величній славі на Небі. І тому, моя Мати, нехай я постійно входжу в “смерть Ісуса Христа”, і в ній нехай шукаю та виконую Його волю (2Кор. 4:10).

Нехай у кожному виборі з Тобою і в Тобі повторяю: “Я є раб(а) Господній, нехай мені станеться по слову Твоєму!”

Богородице Діво…(3 рази)

Примітка:

Входити в “смерть Ісуса Христа” означає: в конкретній ситуації з’єднатися вірою з Ним і задля Нього мати охоту прийняти те, що Він хоче, а покинути те, що я хочу.

Додаток:

Ця дев’ятниця є від св. Людовіка Марії Г. де Монтфорта

Якщо хочеш, можеш щоденно молитися:

О 9 год. – Прийди, Духу Святий!…(7 p.)

Царю Небесний…

О 12 год. – Ангел Господній…

О 15 год. – Ісусе, Ісусе, Ісусе помилуй мене, грішного(у) (5 разів до Ран Ісуса Христа).

20-21 год. – “Свята година” (щодня).

“Молитва Сторожа”

“Молитовну Сторожу” не молимося щодня так як “Святу годину”, але тільки десять днів в місяці.

Якщо на парафії створиться декілька молитовних груп по 23 особи, то кожного місяця молиться: з 1 до 10 числа – 1 група; з 10 до 20 числа – 2 група; з 21 до 30 (31) числа – 3 група: з 1 до 10 числа – 4 група і т. д. Більше груп, порядок молитви повторюється.

Одна молитовна група складається з 23 осіб. Кожен член має одну конкретну годину на молитовну сторожу, а від 20.00 до 21.00 (“Свята година”). В цьому часі моляться всі члени молитовної групи.

Таким чином молитва триває цілодобово.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)



Дмитро павличко поезія два кольори.
Ви зараз читаєте: Дев’ятниця до святого Луї Марії де Монтфорта
Copyright © Українська література 2023. All Rights Reserved.