Казки, які завжди з тобою (за казками Ш. Перро і Г. К. Андерсена)

Ми всі змалку знаємо і любимо казки Перро і Андерсена. Це особливий казковий світ. Він такий цікавий, у ньому живуть такі герої, які зрозумілі тобі, з якими хочеться спілкуватися. Дівчинка у червоному капелюшку, Кіт у чоботях, Попелюшка, Русалонька, смілива дівчина Герда, Бридке каченя, що стало білосніжним лебедем – це лише кілька персонажів із казок Перро і Андерсена. Я думаю, що улюбленими ці казки стають тому, що вони дарують надію бідним і знедоленим дійти до свого щастя.
У казковому світі Перро і Андерсена все можливо. Ось бідний одяг

Попелюшки перетворюється на розкішну сукню. Кіт у чоботях дарує своєму господареві багатство, палац і принцесу-наречену. Смілива дівчинка Герда долає безліч перешкод на шляху до володінь Снігової королеви. А Бридке каченя, з якого хто тільки не кепкував у колі свійської птиці, раптом перетворюється на красивого і
Гордого лебедя.
Казки Перро і Андерсена мають і свою індивідуальність. їх не сплутаєш. Якщо казки Перро виглядають простими і трохи наївними, то казки Андерсена – більш реалістичні і більш гумористичні. І не дивно: від доби Перро до часів Андерсена пройшло майже два століття.
… Ми всі змалку любимо казки Перро і Андерсена. Чарівний світ цих двох великих казкарів ніколи не забувається.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Твір на тему білочка.
Ви зараз читаєте: Казки, які завжди з тобою (за казками Ш. Перро і Г. К. Андерсена)
Copyright © Українська література 2020. All Rights Reserved.