Молебень до Матері Божої Непорочно Зачатої

Диякон: Благослови, владико. Священик: Благословен Бог наш завжди, нині і повсякчас, і навіки вічні. Люди : Амінь Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі.

Царю Небесний, утішителю, Душе істини, що всюди єси і все наповняєш, скабе дібр і життя подателю, прийди і вселися в нас, і очисти нас від усякої скверни, і спаси, благий, душі наші. Святий Боже, святий кріпкий, святий безсмертний, помилуй нас (3). Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині і повсякчас, і навіки вічні. Амінь.

Пресвята Тройця, помилуй нас; Господи, очисти гріхи

наші; Владико, прости беззаконня наші; Святий посіти і зціли немочі наші імени Твого ради. Господи помилуй (3). Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині і повсякчас, і навіки вічні.

Амінь. Отче наш, Ти, що є на небесах, нехай святиться ім’я Твоє, нехай прийде царство Твоє, нехай буде воля твоя, як на небі, так і на землі. Хліб наш щоденний дай нам сьогодні; і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим; і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого. Священик: Бо Твоє є царство і сила, і слава, Отця, і Сина, і Святого Духа, і нині і повсякчас, і навіки вічні. Люди: Амінь

Господи

помилуй (12) р Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині і повсякчас, і навіки вічні. Амінь

ПС. 113 Тропар, глас 4

Радуйся, праведна Анно. Бо Господь поселив в твоєму лоні скинію завіту, Яку осінив Дух Святий. І вона зачала й породила Сина. О диво, до Різдва, в Різдво і по Різдві

Залишається пречистою Дівою.

Величання

Величаємо Тебе, Пренепорочна Діво, бо Ти як сонце, прийняла в лоно Божого Сина, який освітлив Тебе, і плями гріховної не знайшлося. Стих: Вся ти гарна і пороку нема в тобі. Стих: Як лілея між будяками, так люба моя між доньками.

Стих:

Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині і повсякчас, і навіки вічні. Амінь Алилуя, алилуя, алилуя : Слава тобі Боже! (3р).

Прокімен

Диякон: Будьмо уважні. Свяченик: Мир всім. Диякон: Премудрість, будьмо уважні.

Прокімен, глас 4

Пом’яну ім’я твоє у всякім роді і роді. (Пс. 44,11). Стих: Перед лицем твоїм помоляться заможні між людьми. Диякон: Господові помолімося.

Люди: Господи помилуй. Священик: Бо Ти святий є, Боже наш, і тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині і повсякчас, і навіки вічні.

Прокімен, глас 4:

Усе, що живе, нехай хвалить Господа. Стих: Хваліте Бога у святині його, хваліте його у твердині сили його.

Євангеліє: Лк. 1. 30:35 Молебні стихири Глас 2, подібний: Коли із древа

Маріє, ти є Кивотом Нового Завіту; Левіти носили скинію не дотикаючи її до землі, Ти ж носила Відвічне Слово. По землі ходила, а її не дотикалася;

Так ти була захоронена від гріха Непорочно зачавшись і зачала непорочно Дитятко Боже Але печаті залишились недоторкані. Стих: Сказав Господь Бог змієві: “Я покладу ворожнечу між тобою і жінкою”.

Заступниця ти наша перед богом Допомагаєш топтати голови невидимих зміїв Яких ти поборола своїм преславним дівством І як всесильна володарка До Бернардети ти промовила: Я Непорочне зачаття.

Стих: По цьому пізнаю, що ти мене любиш, як ворог мій не буде ликувати наді мною. Заблукаю я без тебе Маріє Серед земної суєти життя цього

Але ти поспішиш і допоможеш І своїм сяйвом освітиш дорогу мені До дому Небесного Отця мого Бо ворог чигає щоб нас погубити Але ти не покинеш нас у біді

Ласкава Непорочна Діво Ти захистиш нас у всілякій нужді. Глас 8: Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки віків.

Амінь В квітнику Святого Духа Ти Непорочна зросла І як сонце засіяла чистотою Славою над ангельські хори

Любов’ю як найласкавіша мати Вже на землі чистіша від херувимів А у славі яснієш над серафимів Бо до Різдва, в Різдві і по Різдві

Ти залишаєшся завжди Непорочною Дівою.

Єктенія:

Диякон: З умилінням усі голови приклонивши, Господеві помолімся. Люди: Господи помилуй.

Молитва

О, Мати вибрана Непорочна Діво Маріє що заступаєшся перед Всевишнім за нами грішними. Вчини щоб ми стали оселями Духа Святого бо Він замешкав в тобі найчистішім облаці. І Слово зачалось в твоєму лоні так як сонце сходить не дотикаючи хмар, так і ти в Різдво залишилась неушкоджена гріхом. А далі залишаєшся чистою Дівою щоб ми подивляли на цій долині сліз твою перемогу над лютим ворогом який тремтить перед величним твоїм іменем о чиста Мати.

Тож і наші серця, допомагай зберігати чистими від гріха. І стати достойним мешканням Твого Сина. Якому належить слава честь і поклоніння з Отцем і Святим Духом на віки віків. Люди: Амінь

Відпуст

Диякон: Премудрість. Люди: Чеснішу від херувимів і незрівнянно славнішу від серафимів, що без зотління Бога Слово породила, сущу Богородицю, тебе величаємо. Священик: Слава тобі, Христе Боже, уповання наше, слава тобі. Люди: Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Господи, помилуй (3). Благослови. Священик: Христос, істинний Бог наш, молитвами пречистої своєї Матері, преподобних і богоносних отців наших, і всіх святих, помилує і спасе нас, як благий і чоловіколюбець. Люди: Амінь


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Право називатися людиною.
Ви зараз читаєте: Молебень до Матері Божої Непорочно Зачатої
Copyright © Українська література 2020. All Rights Reserved.