Молитви до Матері Божої (загальні)

Ангел Господній благовістив Діві Марії

І зачала від Cвятого Духа.

Радуйся, Маріє…

” …Ось я, слугиня Господня

Нехай зі мною станеться по Твоєму слову”.

Радуйся, Маріє…

І Слово стало Тілом

І оселилося між нами.

Радуйся, Маріє…

Радуйся, Маріє, благодаті повна, Господь з Тобою. Благословенна Ти між жінками, і благословенний плід лона Твого, Ісус.

Молись за нас, Пресвята Богородице Діво, щоб ми удостоїлись обітниць Христових.

Просимо, Тебе, Господи, наповни нас Твоєю благодаттю, щоб ми, які через

ангельське Благовіщення пізнали втілення Христа, Сина Твого, через страждання і хрест Його осягли славу воскресіння. Через того ж Христа, Господа нашого.

Амінь

Ангельське привітання Діві Марії Богородице Діво, радуйся, Благодатна Маріє, Господь з Тобою!

Благословенна Ти між жінками і благословенний Плід лона Твого, бо Ти породила Христа-Спаса визволителя душ наших.

Під Твою Милість прибігаєм, Богородице Діво, молитвами нашими в скорботах не погорди, але від бід визволи нас, Єдина Чиста і Благословена.

Преславна Приснодіво Богородице, прийми молитви наші і донеси їх Синові Твоєму

і Богові нашому, щоб спас задля Тебе душі наші.

Достойно є воістину величати Блаженною Тебе, Богородицю, Всеблаженну, і Пренепорочну, і Матір Бога нашого. Чеснішу від херувимів і незрівнянно славнішу від серафимів, що без зотління Бога Слово породила, сущу Богородицю, Тебе величаємо.

Пресвята Діво, без гріховної плями зачата і в самому твоєму Непорочному зачатті освячена всіма дарами Святого Духа, відповідно до призначеного тобі безмірного достоїнства Божої Матері!

Ти Богом від віків була призначена на те, щоб разом із твоїм Сином стерти голову ворога нашого роду, пекельного вужа, і тим примирити людство з Богом.

Ти цариця сотворінь усього світу, чесніша від херувимів і славніша без порівняння від серафимів. Тебе, єдину по Христі, всемогутній збагатив усіма скарбами своєї ласки, так що серед творів його рук навіть думкою не можна собі уявити величнішого діла Рук Божих. Та не тільки за життя, але й у твоєму успенні відзначив Тебе Бог понад усіх, переселивши тебе з Душею і Тілом у нетлінне життя.

Мати Ісуса Христа! Тобі все завдячуємо, бо ти дала нам Бога, Спасителя нашого, а через Нього Ти зберегла нас від смерти і дарувала нам життя.

Пресвята Богородице, хто зуміє висловити велич Твоєї материнської любови до нас?

Хто ж зможе перелічити ті всі твої щедрі добродійства, якими обдаровуєш своїх дітей?

Тому й моя любов до Тебе лине, бо знаю, що ти не погордиш малим і нужденним даром любови мого серця, але приймеш його ласкаво, бо від віків ще ніхто не чув, щоб Ти когось, хто вдається до Твого Серця, без надії залишила.

У тій вірі прошу Тебе, наймиліша Мати і моє прибіжище, будь милосердна до мене, що величаю Твоє Непорочне зачаття і призиваю Твоє святе ім’я: Маріє!

Амінь

Молитва до Пресвятої Богородиці (ранкова молитва) Пречиста Діво Маріє! Зі світанком цього дня вдаюся під Твій Покров і як добра дитина, благаю Тебе: Матінко моя Небесна, заопікуйся мною!

У Твої руки віддаю душу мою і тіло, – все моє життя. А Ти, добра Небесна Мати, будь найкращою Ненькою та Заступницею!

Охороняй мене завжди сильним Твоїм Покровом у всіх небезпеках для душі і тіла.

Заступайся за мене у Твого Сина та Своїми молитвами зменшуй Його Святий Гнів з приводу моїх гріхів! Бо я добре знаю, що Ти, Царице Неба, завжди успішно допомагаєш усім тим, хто з довірою віддається під Твоє заступництво.

І твердо вірю, що під Твоєю Святою Опікою легше зможу уникати всіх небезпек для душі і тіла, та виконувати Божу Волю, а після смерти осягнути вічне щастя на Небі.

Амінь

Молитва до Небесної Матері – Богородиці Пресвята Вседіво, Мати Христа Бога нашого, принеси нашу молитву Синові Твоєму і Богу нашому, щоб він спас через Тебе душі наші. Благого Царя Мати, Пречиста і Благословенна Богородице Маріє!

Милість Сина Твого і Бога нашого вилий на мою грішну душу і Твоїми молитвами настав мене на поступки благі, щоб залишок мого життя я прожив(ла) без гріха і через Тебе рай знайшов(ла), Богородице Діво, єдина Чиста і Благословенна.

Амінь

О, Пречиста Діво, Богородице, надіє всіх християн, що живуть на землі!

Не відвертайся від мене грішного(ї), бо я непохитно надіюсь на Твоє милосердя.

Погаси в мені полум’я багатьох пристрастей моїх: запали моє жорстоке серце і мій холодний розум любов’ю до виконання заповітів Сина Твого і Бога нашого.

Викорени, Пречиста, з мого затьмареного розуму і з мого жорстокого серця безнадійність, недбалість, лінощі та безглуздя, і всі темні і брудні думки та наміри.

Зціли, мої тяжкі духовні й тілесні рани, не попусти, щоб зло перемагало мене, і Твоїми материнськими молитвами прихили до мене милість Сина Твого, Господа нашого Ісуса Христа, бо Ти благословенна від усіх родів, і славиться пречисте ім’я Твоє на віки віків. Амінь

О Маріє, Мати Відкуплення, Мати Божественної Любові і Джерело Ласк, ми любимо Тебе, рятуй нас через Незгасаюче і Наймогутніше Полум’я Любові Твого Скорботного Непорочного Серденька, тепер і в годині нашої смерті і всі душі терплячі в Чистилищі.

Амінь

Радуйся, Пресвята Царице

Радуйся, Пресвята Царице, Мати Милосердя, наше життя, наша любов і наша надіє!

До тебе прибігаємо ми нещасні вигнані діти Єви. До тебе возносимо наші зітхання, стогони й ридання із цієї долини сліз.

Зверни на нас, найласкавіша Заступнице, Твої милосердні очі. Покажи нам після нашого земного вигнання благословенний плід Твого лона – Ісуса.

О милосердна, о любляча, о найсолодша Діво Маріє!

Молися за нас, о Пресвята Божа Мати!

О Маріє, Моя Матінко і Моя Царице! Жертвую Тобі мою душу, моє тіло, моє життя і мою смерть, і все, що наступить опісля.

Все покладаю в Твої руки. О моя Мати! Огорни мою душу Твоєю дівочою мантією і даруй мені ласку чистоти серця, душі і тіла.

Оборони мене Твоєю силою проти усіх ворогів, а особливо проти тих, що ховають свою злобу під виглядом добропорядності.

Скріпи мою душу, щоб біль не міг її зламати. Мати Ласки, навчи мене жити в Божій ласці.

Амінь

О Маріє. Страшний меч прошив був Твою душу. Ніхто Твоїх терпінь не знає, окрім Бога.

Твоя душа не ломиться, вона – хоробра бо вона – з Ісусом. Люба Матінко.

Приведи мою душу до Ісуса, бо лише тоді я зумію перенести всі випробування і покарання. І тільки в єдності з Ісусом мої маленькі жертви будуть милі Богові.

Найлюбіша Мати! Не переставай навчати мене про внутрішнє життя.

Нехай меч терпіння мене ніколи не зломить.

О Пречиста Діво! Влий хоробрість в моє серце і стережи його.

Амінь

Молитва до Богородиці про захист від злих духів Величава Царице Небесна, щонайвища повелительнице ангелів!

Ти отримала від Бога силу і завдання розчавити голову сатани, тому ми смиренно просимо: пішли нам на поміч Твої небесні легіони, щоб вони під Твоїм керівництвом і Твоєю силою переслідували пекельні сили, скрізь би з ними боролися, відбили їх зухвальні напади і знову скинули б їх у провалля.

Амінь

Пісня Марії Величає душа моя Господа, і радіє мій дух у Бозі, Спасі моїм, що зглянувся Він на покору Своєї раби, бо ось від часу цього всі роди мене за блаженну вважатимуть, бо велике вчинив мені Потужний!

Його ж Імення святе, і милість Його з роду в рід на тих, хто боїться Його!

Він показує міць Свого рамена, розпорошує тих, хто пишається думкою серця свого!

Він могутніх скидає з престолів, підіймає покірливих, удовольняє голодних добром, а багатих пускає ні з чим!

Пригорнув Він Ізраїля, Свого слугу, щоб милість згадати, як прорік був Він нашим отцям, Аврааму й насінню його аж повіки!

Амінь

Сон Божої Матері Прийшов до неї Господь Ісус і запитав: “Мати чи спиш?”. “Заснула відповіла Діва Марія, але Ти мене розбудив. Я бачила Тебе на Оливній горі, бачила від Каяфи до Пилата, від Пилата до Ірода коварного, там на бичуванні і опльованого, терпінням увінчанням. Потім Тебе судді судили, прив’язали до кам’яного стовпа і ланцюгами били Тебе, аж Твоє Святе Тіло відпало.

А потім хрест прибили і бік списом пробили, з нього вийшла Свята Кров і Вода. З Хреста Твоє мертве Тіло зняли, на Моїх руках зложили”.

Ісус на це ніжно сказав: “Мати милосердя! Хто той сон при собі носить, відмовляє і слухає, той без гріха смертельного залишиться. В тому домі ніхто не помре наглою смертю без прийняття Тіла і Крові Моєї”.

А хто про, що буде просити мене, або тебе люба Мати, то отримає. А якщо той сон буде другим давати та при собі носити, той і сто днів відпусту дістане, хто його буде відмовляти або слухати, той не загине ніде: ні на війні, ні в дорозі, ні в якому домі. Хто той сон буде зберігати, тому ні вогонь ні вода шкодити не буде.

Амінь

Возвеличення Небесної Цариці на поміч у немочі Царице Світу і заступнице людського роду, ми вигнанні діти Єви, грішники цієї долини сліз, занедбані своїми людськими гріхами, у слабості своєї людської немочі не в силі подолати через прогрішення наших душ напади диявольських спокус і нашіптувань.

Спровадь нас, Наша Милосердна Покровителько, під Покров Твого Непорочного Сердечка, що пламеніє Полум’ям Любові Покрову Трону Пресвятої Трійці на порятунок нас недостойних у своїх діяннях, думках і словах, у наших земних творіннях – плодах нашого спасіння.

Заступися у Твоїй Святій Молитві перед Божою Справедливістю на наше вірування, розуміння всіх Правд Святої Віри і досконалого виконання всіх Божих Заповідей – Його Святого Закону, через що можем досягнути велич Божої Ласки на спасіння душ наших.

Не полиши нас, Свята Премилосердна Мати, у часі нашої розпуки і великих терпінь, спровадь у дорогу світла із великої тьми, дай прозріння нашого немічного розуму на отримання повного пізнання Святості Божого Закону у Його Святій Правді.

Навчи бути покірними, терпеливими, смиренними перед Богом Отцем, і Сином, і Духом Святим за найперше, і поставити те у основу нашого людського діяння – життя на цій занедбаній землі.

Прийди на поміч у наших упадках, у години великого тяжкого страждання, болю душі, немочі спокус, нечистоти думок. Порятуй Своєю Материнською Теплотою і провадь на повне прозріння нашої немочі, поможи подолати злі умисли, вчинки неправдивого діяння, зректися фальшивої віри і всіх її молитов і поклонінь, зректися духу сатанинських вказівок у всіх розбіжностях від Святої Віри.

Допомагай нам немічним бути у Божому Провидінні через Твоє Непорочне Серце, Якому посвячуємо свої немічні людські серця на порятунок наших душ.

Заведи нас, Мати-Всецарице Всесвіту, людей, до Твого Пресвятого Сина, а нашого Господа Ісуса Христа, що воскрес із мертвих, смертю смерть подолав і дарував нам життя вічне.

Щоб разом із Святими, Ангелами Божими, хорами Серафимів і Херувимів прославляти у Пресвятій Трійці Отця, і Сина, і Духа Святого, і Тебе, наша Свята Заступнице, Мати Неба і землі, Царице Всесвіту, Заступнице людського роду, Співвідкупителько наших грішних душ цієї землі, Покровителько всіх дітей Непорочного Серця Марії і Пресвятого Серця Ісуса.

Молитва до Всесвятої Володарки нашої Богородиці О, Всесвята Богородице, Діво, Володарко, вища від Ангелів і Архангелів, і від всього сотворіння чесніша, велике здивування Ангелів, висока пророча проповідь, апостольська преславна похвало, особлива прикраса святителів, мучеників – міцна надіє, монахів – наставнице в спасінні, постників – немліюча стриманість, дівиць – чистото і славо, матерів – тиха радосте, дітей – мудрості і осторого, вдовиць і сиріт – кормителько, нагих – одіяння, хворих – здоров’я, ув’язнених – воля, тишино по морю плаваючих, нестриманих – спокою, заблуканих – нетрудна наставнице, подорожуючих – легкий переходе, тих хто працює – тихий спокою, тих хто в біді – скора Заступнице, скривджених – покрове і пристановище, надіє для тих, хто втратив надію, потребуючих – помічнице, бідних – невичерпне багатство, засмучених – повсякчасна потіхо, ненавидимих – любовна покоро, грішників – спасення і до Бога приєднання, християнам – всіх надійна огороже, непереможна поміч і заступництво.

Тобою нам, Володарко, невидиме стає видимим, і ми молитви Тобі приносимо.

Богородице, ми грішні слуги Твої:

Премилостива і Пречудна розумного світу Царице, що породила Царя Христа Бога нашого, життєдавця всіх, небесні славлять Тебе і земні хвалять, ангельський розуме, святосайна Звіздо, святих пресвятіша.

Царице цариць, Володарко всього сотворіння, богокрасна Дівице, Непорочна Невісто, палато Пресвятого Духа, вогненний Престоле невидимого Царя, небесний Кивоте, носителько Слави Божої, вогневидна Колеснице, спокою Бога живого, невимовний Образе Тіла Христового, Гніздо Орла небесного, Горлице богомовна, Голубко покірна, тиха і незлобна, Мати дітолюбна, милостей безодне, хмару гніву Божого Розгонителько, Глибино незмірима, Тайно невимовна, невідоме Чудо, нерукотворна Церкво одного Царя всіх віків, Кадило запашне, чесна Багрянице, Вітко саду живоносного, Цвіте прекрасний, що зацвів нам небесною радістю, Гроно нашого спасіння, Чаша Царя Небесного, в якій розчинилося від Духа Святого вино невичерпної віри Християнської, непохитний Стовпе, єретиків погубо, мечу гніву Божого на богопротивних, постраху бісів, перемого в битвах, всіх християн без обману хоронителько, і для всього світу відоме спасення.

О, Всемилостивна Богородице Діво і Властителько, вислухай нас, що молимося Тобі і яви милість Твоєю на людях Твоїх, моли Сина Свого, щоб нам звільнитися від усякого зла, і збережи Церкву і країну нашу, наше місто, всяке місто, село і країну, вірних і всіх, що благочесно спішать і призивають ім’я Твоє Святе, від всякої напасті, пошесті, голоду, землетрусу, потопу, вогню, меча, нападу чужинців, і всякої міжусобиці, від усякої хвороби і всякої пригоди, щоб ані ранами, ані переслідуванням, ані мором, ані всяким гнівом Божим не були покарані слуги Твої.

Але зберігай і спасай милістю Своєю, Володарко, молячись за нас, корисне і добре поліття, врожаї плодів і часи спокійні даруй нам; полегши, піднеси і помилуй, Премилостива Богородице всехвальна, що у всякій біді і нужді перебуваємо.

Згадай слуг Твоїх і не відкинь сліз наших і зітхань, обнови нас благістю Своєї милості, щоб ми з подякою втішалися, знайшовши Тебе, Помічнице, Змилосердися, Пречиста, над немічними людьми Твоїми, надіє наша, і розсіяних збери, заблуканих на дорогу правди настав, відпалих від благочестивої віри батьківської назад поверни, старість підтримай, юних направ. Дітей виховай, і прослав тих, що славлять Тебе, особливо Церкву Сина Твого укріпи і збережи на довгі часи.

Царице моя Преблагая, Надіє моя Богородице!

Заступнице сиріт і подорожніх Пристановище!

Скорботних Радосте, ображених Покровительнице.

Бачачи мою біду, бачачи мою скорботу, поможи мені як немічному, покермуй мною як подорожнім.

Образу мою знаючи, розріши її, як бажаєш. Бо не маю іншої помочі, окрім Тебе, ані іншої заступниці, ані благої утішительниці, лише Тебе, о, Богомати, що збереже й покриє мене по віки віків.

Амінь

Пресвятая Богородице, спаси нас. Пресвятая Богородице, просвіти нас світлом Сина Твого. Алилуя, Алилуя, Алилуя.

Милосердя двері відкрий нам, Благословенна Богородице, щоб ми, на Тебе надіючись, не загинули, а від усякого лиха Тобою визволилися. Бо Ти є спасіння роду християнського.

Усю надію мою на Тебе покладаю, Мати Божа, збережи мене під покровом Твоїм.

Волання до Богоматері Про що молити Тебе, чого просити в Тебе?

Адже Ти все бачиш і знаєш Сама, подивися мені в душу і дай їй те, що їй потрібно.

Ти, що все перетерпіла, все перемогла, – все зрозумієш.

Ти, що сповила Немовля у яслах і прийняла Його Своїми руками з Хреста.

Ти одна знаєш усю висоту радости і весь тягар горя.

Ти, що отримала в усиновлення весь рід людський, поглянь на мене з материнським піклуванням.

Із тенет гріха приведи мене до Твого Сина. Я бачу сльозу, що зросила Твій лик. Це наді мною Ти пролила її, і нехай змиє вона сліди моїх провин.

Ось я прийшов(ла), я стою, я чекаю, що Ти відгукнешся, о Богомати, о Всехвальна, о Владичице!

Нічого не прошу, тільки стою перед Тобою. Тільки серце моє, бідне людське серце, що знемогло в тузі за праведністю, кидаю до Пречистих ніг Твоїх, Владичице!

Дай усім, хто кличе Тебе, досягти Тобою вічного дня і лицем до лиця поклонитися Тобі.

До Богородиці щиро нині удаймося ми, грішні і смиренні, і припадім у покаянні з глибини душі взиваючи: Владичице, поможи, змилосердившись над нами, поспіши, бо гинемо від безлічі провин.

Не відпусти рабів Твоїх без нічого, бо Тебе за єдину надію нашу маємо.

Ми, недостойні, не перестанемо ніколи славити сили Твоєї, Богородице, бо коли б Ти не обороняла молитвою, то хто визволив би нас від стількох бід?

І хто б нас донині вільними зберіг? Не відступимо, Владичице, від Тебе, бо Ти завжди спасаєш рабів Твоїх від усякого лиха.

Прийми, о, Всеблагопомічна, Пречиста Госпоже, Владичице Богородителько, ці чесні дари, що Тобі єдиній належаться, від нас, недостойних рабів твоїх.

Ти з усіх родів вибрана, Ти показалася вищою від усього небесного і земного творіння, тому що через Тебе Господь сил був з нами, і через Тебе ми Сина Божого пізнали, і сподобилися святого тіла Його і пречистої крові Його.

Тому Блаженна є в родах родів, Богоблаженная, Ти, що від херувимів світліша і серафимів чесніша.

І нині, Всепіта, Пресвятая Богородице, не переставай молитися за нас, недостойних рабів Твоїх, щоб ми ізбавилися від усяких хитрощів лукавого і від усякого підступу, і щоб збереглися ми непошкодженими від усякого диявольського отруйного нападу.

Але молитвами Твоїми аж до кінця збережи нас неосудженими, щоб ми, спасені Твоїм заступництвом і поміччю, возсилали славу, хвалу, подяку й поклін за все у Тройці єдиному Богові і Сотворителеві всього, нині і повсякчас, і на віки віків.

Амінь

Пресвятая Владичице моя, Богородице, святими твоїми і всесильними молитвами віджени від мене, смиренного й окаянного раба(у) твого, нудьгу, забуття, нерозум, недбай-ливість і всі скверні, лукаві і злі помисли, що походять від окаянного мого серця і затемненого розуму.

Погаси полум’я пристрастей моїх, бо убогий(а) я є і окаянний(а), та визволи мене від багатьох спогадів, що пригнічують мене, та від усіх злих діянь.

Бо Ти благословенна від усіх родів, і нехай славиться Пречесне ім’я твоє на віки вічні.

Амінь

Молитва за сім’ю і дім до Богородиці Преблагословенна Царице Неба і землі. Мати Воплоченого Слова і наша Найсолодша Матір.

Я тут, біля Твоїх стіп, з відкритим серцем і любов’ю, благаю: всели в серце мого(єї) чоловіка(жінки) (ім’я) і моїх дітей (імена), моїх онуків (імена) мир, любов і потяг до всього доброго.

Не допусти нікого з моєї сім’ї до розлучення і тяжкого розставання, до невиліковних хвороб, до передчасної і наглої смерті.

Наш дім і всіх нас, хто проживає в ньому, захорони від пожежі, від нападу злодіїв, від всяких злих обставин, нечистого і заздрісного ока.

А ми будемо прославляти Твоє святе Ім’я, поширювати правдиву побожність до Твого Непорочного Серця і Непорочного Зачаття завжди, нині і повсякчас, і навіки віків.

Амінь

Молитва за дiтей до Божої Матерi О Пресвята Владичице Дiво Богородице, спаси i збережи пiд покровом Твоїм дiтей моїх (iмена), усiх отрокiв i немовлят, хрещених i безiменних, i тих, що в утробi материнськiй.

Покрий їх ризою Твого материнства, зрости їх у страсi Божому i в покорi батькам. Виблагай Господа мого i Сина Твого, щоб дарував їм корисне для спасiння їхнього.

Доручаю їх материнському пiклуванню Твоєму, бо Ти є Божественна Покрова рабам Твоїм.

Амiнь

Добра й благословенна Кормителько життя нашого,

Пресвята Богродице! Ти зродила благословенний плід, який кормить і кріпить серця вірних хлібом життя і радує вином покаяння.

Допоможи мені цю правдиву безсмертну поживу й напиток тіла і крові Сина Твого і Бога нашого достойно прийняти та його благодаттю і славою зростати, прославляючи Його і Тебе з ним повіки.

Амінь

Пресвята й Пречиста Богородице Діво, Мати Божа, а моя наймогутніша Заступнице!

Твоїй опіці вручаю свою душу, тіло й усе, що маю.

Охороняй мене, найліпша моя Мати, в цю ніч від сітей диявола і від дочасних нещасть та випроси мені в Твого Сина, а Господа й Бога мого, щоб я встав(-ла) з розцвітом дня та славив(-ла) Тебе, свою Царицю й Матір.

Амінь

Молитва до Преч. Діви Марії за щасливу смерть Маріє, без гріха зачата!

Молися за нас, що до Тебе прибігаємо.

Прибіжище грішників, Мати конаючих, не залишай нас у годині нашої смерті, а випроси нам досконалий жаль, сердечний смуток, відпущення наших гріхів, Пресвяту Євхаристію як напуття і, врешті, прийняття Тайни Оливопомазання, щоб ми могли безпечно стати перед престолом справедливого, але милосердного Судді, Бога й Спаса нашого.

Амінь

Ще одна молитва до Преч. Діви Марії за щасливу смерть Пресвята Діво Маріє, Мати Божа й прибіжище грішників!

Задля тих болів, що Ти їх перетерпіла при смерті Свого найлюбішого Сина Ісуса, захисти мене своїм милосердям у хвилі, коли моя душа буде розлучатися з тілом.

Тоді віддали від мене ворогів та прийди Сама, візьми мою душу і віддай її вічному Судді.

Не залишай мене тоді, Царице моя, бо після Ісуса Ти є моєю потіхою в тій хвилі. Проси Свого Сина, щоб дозволив мені вмерти, цілуючи на пресвятих ногах Його рани з тими словами: “Ісусе, Маріє, Вам віддаю серце, тіло й свою душу.

Амінь

Молитва до Пречистої Діви Пресвята, Пречиста й Преблагословенна Діво Маріє, Мати Божа!

Твоїй ласкавій опіці й особливому милосердю та материнському співчуттю доручаємо душу усопшого(ї) …

Представ її Своєму Синові та скажи, що ця душа була Тобі віддана протягом цілого свого життя й проси, щоб не карав її за ті проступки, гріхи, що він(вона) з людської немочі поповнив(ла).

Ми віримо, що ти заступишся за ним(нею) перед Своїм Сином, і що Він Тебе послухає, бо Ти – Мати Його.

Акт присвячення себе Богородиці Богородице, Непорочна Маріє!

Тобі я присвячую тіло і душу, всі свої молитви і труди, радощі й страждання – все, чим я є і що маю.

Охоче віддаюсь Тобі в неволю любові. Залишаю Тобі цілковиту свободу користування мною для спасіння людей і для допомоги святій Церкві, Матір’ю якої Ти є.

Віднині я все хочу чинити з Тобою, через Тебе і для Тебе.

Я знаю, що одними лише власними силами не досягну нічого. Ти ж можеш все, що є волею Твого Сина, і завжди перемагаєш.

Отже, Допомого вірних, вчини так, щоб моя сім’я, парафія та вся Батьківщина були Царством Твого Сина й Твоїм царством.

Амінь


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Гордовита пара скорочено.
Ви зараз читаєте: Молитви до Матері Божої (загальні)
Copyright © Українська література 2020. All Rights Reserved.