МОЛИТВИ ДО ПРЕЧИСТОЇ ДІВИ МАРІЇ На свята

МОЛИТВИ ДО ПРЕЧИСТОЇ ДІВИ МАРІЇ На свята На Непорочне Зачаття Боже предвічний! Ти в Своїй безконечній справедливості покарав увесь людський рід за гріх перших наших прародичів і через те всі ми народжуємось в первородному гріху. Разом зі св. Церквою, вірю, що з усіх людей лиш одну Пречисту Діву захоронив Ти від Того гріха й уже в хвилині її непорочного Зачаття Ти прикрасив її освячаючою ласкою. Отже, вона ніколи-ніколи не підлягала й найменшому гріховному порокові.

Вона одна вибрана Тобою від віків, без усякого порока, непорочна.

Ти, Боже, від віків вибрав її Собі на матір Твого Сина й тому охоронив її від усякої тіні гріха. Тепер пізнаю, як безконечно мерзишся Ти гріхом, коли не міг знести, щоб Пречиста Діва навіть на хвилиночку була б у гріху. А тепер знов дивуюся Твоїй безконечній доброті та милосердю, що терпиш мої такі тяжкі гріхи, такі численні, яких до того добровільно допускаються.

Предобрий Боже, дай мені ласку, щоб я з непорочного Зачаття Пречистої Діви пізнав(ла), яке це велике нещастя для душі – тяжкий гріх. Правда, я негідний(-а) дійти до такої невинності, в якій була Пречиста Діва, одначе, коли схочеш, Боже, то можеш

мені дати ласку, щоб через щиру покуту став(ла) я чистий(а). Очисти мене з беззаконств моїх і не допускай, щоб я збезчещував(ла) мою душу наново гріхами й тратив(ла) Твою освячаючу ласку. Пресвята Діво Маріє! Вірю й до смерті не перестану вірити, що Ти є непорочна та в освячаючій ласці зачата.

Заразом прошу Тебе через те Твоє Непорочне Зачаття, випроси в Бога для мене ласку, щоб я хоч від тепер міг(могла) жити непорочно. Вірю та дійсно визнаю, що в Тобі не було спільної людському родові недосконалості, що Твоє тіло було підкорене духові, що серце Твоє зміряло до чистот. Тому прошу Тебе: випроси мені хоч частину тих небесних благодатей, що ними Бог Тебе так щедро обдарував. Моли Господа Бога, щоб Він уділив мені й усім ласки чистоти серця, щоб ми вільні від гріхів могли колись разом з Тобою славити.

Пожертвування себе Пречистій Діві Марії Непорочно Зачатій Пренепорочна Діво, Царице неба й землі, прибіжище грішних і Мати милосердя! Тобі повірив Всевишній своє милосердя, то ж я Н. Н. негідний(а) грішник(ця) припадаю до Твоїх стіп і покірно благаю, щоб Ти мене цілого(лу) і на завжди прийняла як свою річ і власність та щоб Ти вчинила зі мною, з усіми моїми властями душі й тіла, з усім моїм життям усе, що Тобі подобається. Дай, щоб я в Твоїх пренепорочних і всемилостивих руках став(ла) корисним і добрим оруддям, яким би Ти защіплювала й помножувала свою славу між заблуканими й байдужими душами, щоб в той спосіб я причинив(лася)ся до солодкого царства Пресвятого Серця Твого Сина, Ісуса.

Амінь Перепросьба Пречистої Діви Марії Непорочно Зачатої Пренепорочна Владичице, по всій землі й по всі віки благословенна Діво й Мати Божа, Маріє! Ми, Твої діти, стаємо перед Тобою, щоб Тебе славити, величати й почитати, а в першій мірі, щоб Тебе переблагати й перепросити за всі зневаги й хули, якими безбожні люди зневажають Пресвяте Твоє ім’я і незрозумілі Твої привілеї – відзначення. Чим більше безбожні люди намагаються видерти цей найкращий діадем з вінця Твоєї слави, заперечуючи Твоє Непорочне Зачаття, тим сильніше ми віримо і тим гарячіше визнаємо, що Ти, Пренепорочна Діво, від першої хвилі свого Зачаття, за особливішою ласкою і привілеєм Всемогучого Бога, була вільна від усякої плями первородного гріха і такою залишилась.

I тому стала Ти (зі слів св. Письма) тою невістою, що стерла голову пекельного змія. I чим більше Твої вороги намагаються зрівняти Тебе з немічними та грішними людьми, тим більше з радістю вітаємо Тебе, як повну благодаті і благословенну між жінками.

Віримо, що Ти в цілому своєму житті не прогнівила Бога ні найменшим гріхом. Тому Ти є для нас найкращим взором християнського життя. Чим більше зухвало невірні й безбожні люди нападають і хулять Пресвяте Твоє Дівство, тим сердечніше величаємо Тебе за св.

Григорієм, як прегарну Діву, без тіні пороку та й визнаємо за св. католицькою Церквою, що перед рождеством і після рождества Сина свого Ісуса, була й залишилася Дівою, як щодо душі, так щодо тіла. Чи більше фальшива наука рівняє Тебе в предивнім рождестві Твого Сина, Ісуса, з усіма невістами, тим більше і без застережень ми віримо і визнаємо, що Ти, о Пресвята, й по всі віки пречиста Дівиця Марія, за діланням св. Духа почала Єдинородного Сина Божого й без ніякого уменшення свого пречудного Дівицтва, породила Ісуса Христа, нашого Господа й Царя Вселенної.

Тому правдиво і в повному значенні того слова Ти є і зовешся Матір’ю Божою й Богородицею. Чим більше грішники зменшують Твою честь і славу та намагаються визволитися з під Твоєї власті, з тим більшим запалом ми лучимося з возвеличенням усіх народів землі та тим гарячіше хочемо Тобі служити, найласкавіша пані! Ми віримо сильно в цю правду, що Ти з тілом і душею була в небо взята і як Цариця є вивищена і прославлена понад усіма Ангелами і Святими. Чим більше пекольний вуж на Тебе й на Твоїх почитателів наступає, тим певніші перемоги.

Під Твій прапор стаємо, щоб боротись за Твою честь і за Твої привілеї, тим вірніше стоїмо при Тобі, всесильна Побіднице усякої злоби й сил пекла! Чим більше невірні й ті, що в блуді, висміюють любов і довір’я Твоїх дітей до Тебе, тим більше з дитинним довір’ям прибігаємо до Тебе в усіх наших потребах і турботах, бо Ти найліпша наша Мати й найпевніше прибіжище по всі віки, бо Ти найбільша наша поміч і надія в житті, і в хвилині нашої смерті. Амінь На Різдво Пречистої Діви Марії Невимовна радість наповнює моє серце, як згадаю на ту хвилю, коли Ти, Пресвята Діво Маріє, прийшла на цей світ, щоб зі Своїм любим Сином сприяти нашому спасінню. Тоді Всевишній Бог, що від віків вибрав Тебе за Матір Свого Єдинородного Сина й обдарував Тебе такими ласками, радо поглядав на Тебе, як на прекрасне, пречисте діло своїх рук. Який же великий скарб випросили в Бога Твої святі родичі, Йоаким і Анна!

Неоціненний скарб випросили вони для нас, грішних людей. Вони вимолили у Всевишнього грішним – пристановище, пригнобленим – волю, сумуючим – потіху, голодним – поміч, слабим – покріплення, хворим – ліки, праведним – радість, Святим – похвалу, Ангелам – Царицю. То ж молимо Тебе, Царице неба й землі, зглянься ласкаво на нас і помилуй. Зроби, щоб за Твоєю могутністю Всевишній Бог вислухав наші сердечні й побожні моління, які до Нього засилаємо за наших дітей.

Допоможи нам виховати наших дітей на славу Божу, Твою втіху й рятунок Україні. Дай, щоб ми могли добре виконувати свої обов’язки щодо наших дітей, щоб за Твоєю поміччю, Пресвята Діво, ми віддали Богу своїх діточок такими невинними, якими ми їх від Нього одержали. Як Тебе, Пречиста Діво, Твої родичі віддали Господеві в жертву, так допоможи й нам виховати наших дітей, щоб вони аж до смерті були вірні тій жертві, яку ми вчинили з них Господеві Богові на св. Хрещенні, а по смерті, щоб разом з ними могли в небі оглядати й славити Бога й тебе, Маріє, на віки вічні. Амінь На Введення Пречистої Діви Марії Пречиста Діво Маріє, Святине Пресвятої Тройці, від віків вибрана Донькою Небесного Отця, Мати Божого Сина, Обручнице Святого Духа!

Ти в оце свято, трилітня, жертвуєшся Господеві Богові у єрусалимському храмі на цілковиту Його службу. Зглянься непорочна, покірна Божа слугине, на мене негідного(ну) грішника(цю), що в цій хвилині в найглибшій покорі клячить перед Тобою. Мати всякого милосердя, Діво над усі діви! Ти ледве три роки туземного життя мала, а вже віддала їх на совершенну службу Богові, а я стільки літ живу і ще навіть не зачав Йому служити. Тому сьогодні, маючи Твій приклад, Пресвята й Пренепорочна Діво, жертвуюся з тілом і душею на вічну службу моєму Сотворителеві.

Від сьогодні не хочу вже служити ні світові, ні собі, лише для Бога хочу жити й умерти. Пресвята Діво, Твоїм одиноким заняттям у єрусалимській святині було хвалити й величати Бога в Тройці одного. Ти там перебувала й розмовляла лише зі Своїм Сотворителем. Ангельські хори служили Тобі. Нехай же я при Твоїй допомозі, Пренепорочна Діво, буду ревний(а) у Службі Божій, гарячий(а) у молитві, пильний(а) у виконанні моїх обов’язків.

Нехай часто з правдивою побожністю приймаю до мого серця той Ангельський Хліб, Пресвяте Тіло Христове у Пресвятій Євхаристії. Випроси мені ласку прийняти Його в хвилі мого скону на дорогу до вічності. А Ти, Предвічний Боже, що з такою радістю приймав на службу свою відвічну Любимицю, дай мені ласку витривати в Твоїй службі, щоб я удостоїв(ла)ся оглядати Тебе колись у небі. Амінь На Благовіщення Пречистої Діви Марії

Богородице Діво, радуйся! I я вітаю Тебе, Пренепорочна Діво, словами, якими поздоровив Тебе колись Архангел Гавриїл у Назареті. Ти повна всяких ласк, з Тобою Господь. Всевишній підніс Тебе до найбільшої гідності в небі й на землі, бо вибрав Тебе на Матір Свого Сина.

Ти одна з поміж жінок вибрана до такої гідності. Тебе славлю, Тебе величаю, Тобі честь віддаю, Донько Предвічного Вітця, Мати Божого Сина, Обручнице Святого Духа. Окрім такої гідності, Ти, Пресвята Діво, така покірна, що називаєш Себе Божою служницею. Тож молю Тебе: навчи й мене тієї найбільшої чесноти – покори. Випроси мені ласки, щоб я міг(ла) лише тим величатися, що я Твій(оя) слуга.

А коли буду Твоїм(єю) вірним(ою) слугою, тоді буду виконувати Божу волю в усьому і через те буду учасником(цею) Божої слави на небі. Цього від Тебе надіюся, про це Тебе сьогодні гаряче прошу. Амінь

Пресвята, преблагословенна Богородице! Просвіти наші серця та наповни їх милосердям і любов’ю до Бога, щоб ми дякували Тобі, о, Всепіта, і підносили свої серця та молитви до Господа.

Отож, поспіши направити наші помисли до єдиної Правди та Любові – до Небесного Творця. І своїми молитвами випроси у Нього прощення наших провин, бо їх не злічити. Щоб наші душі зігрівалися теплом Божої любові та прославляли Його навіки.

Амінь

Молитва на Стрітення Мати Божа, Пресвята Діво! Як же дивуюсь і не можу зрозуміти Твоєї превеликої покори. Тебе ніколи-ніколи навіть гріх не торкнувся, а проте Ти нині приходиш до церкви очиститись, як кожна звичайна жінка. Ти й Сина Твого, а нашого Ісуса, віддаєш небесному Вітцеві в жертву за наші гріхи.

Допоможи нам, Божа Мати, щоб ми могли також чистим серцем жертвуватися Господеві Богові, щоб Він зволив ласкаво прийняти нашу жертву з нас самих так, як прийняв із Твоїх рук. Зроби щоб і наші серця були перейняті тими почуваннями, які Тебе тоді проймали. Ти тішилася, коли праведний Симеон пророчим духом назвав Твого Сина, Ісуса, Спасителем світу. Та як скоро ця радість перейшла в смуток, коли Ти почула з уст того самого старця про майбутні терпіння Твого Сина.

Але хоч страшне було для Тебе усе пророцтво, Ти не захиталась у вірі. Тому молю Тебе, Пресвята Діво, дай і мені таку непохитність у вірі й надії на Боже Провидіння, коли на мене спаде такий смуток чи нещастя. Предобра Мати, дай мені ласку, щоб я не гордив(ла)ся, коли мені добре поводиться, не тратив(ла) духа у прикростях, а щоб усе з рук Всевишнього приймав(ла) за найліпше. Навчи мене, Мати, тої чесноти згоджуватися з Божою волею, яку Ти мала в такій високій мірі. Амінь Молитва на Покров Пречистої Діви Марії Пресвята, Преблагословенна, Пречиста та Пренепорочна Владичице, Царице небесна, Мати Царя вишніх сил, Творця неба й землі!

Ти єдина потіха й заступнице людського роду. Ти народила Господа Бога, Спаса нашого Ісуса Христа! Паду перед Тобою на коліна й прошу Тебе: вислухай молитву негідного(-ї) слуги Твого(єї). Не погорди мною, всемогутня Царице, бо я знаю, що ще ніхто не помилився в Тобі, як лише прийшов до Тебе.

Тобі підчиняються усі сотворіння: небо, земля, повітря й море. Всі нечисті духи зі страхом утікають від Тебе. Вони бояться Твого імені, бо знають, що Ти – Мати живого Бога.

Чи загинув хто, що покладав на Тебе всю надію? На вічну загибель йдуть лише ті, що не хочуть знати Тебе, а небесні Сили почитають, і славить увесь християнський рід. Після Ісуса Христа, єдиного Бога з Вітцем і Св. Духом у Пресвятій Тройці, ми не знаємо нікого іншого, крім Тебе, Божа Мати: Тебе почитаємо, славимо й величаємо, бо знаємо, що Ти Матір правдивого Бога. Випроси в Свого Сина милосердя наді мною грішним, зроби мені цю ласку, бо Ти усе можеш.

Я стільки разів і так сильно гнівив Твого Сина своїми безчисленними гріхами, що вже не смію просити Його милосердя над Собою. Тому прошу Тебе: проси вже Ти Його за мене, хай Він умилосердиться наді мною. Він Тобі ні в чому не відмовить, Він Тебе послухає. Прибігаю до Тебе, як до одинокої моєї помічниці, єдиної своєї заступниці бо вже не маю до кого вдатися, крім Тебе.

Царице моя, Владичице, Пресвята Богородице! Ти після Бога одинока моя надія на землі й на небі й на Тебе всю свою надію покладаю. Дивлячись на Твій образ, бачу Тебе, правдиву Богородицю. З живою вірою та сердечною любов’ю клячу перед Тобою й поклоняюся Твоєму малому Синові, а нашому Богові, що Його Ти на руках своїх тримаєш зі страхом, бо я негідний(а) того, кличу до Тебе: помилуй мене, Мати Божа, змилосердися наді мною, покрий мене святим Своїм омофором. Як Ти колись своїм могутством спасла царське місто від нападів лютого воєводи, і як тоді у влахерській церкві Своїм омофором покрила весь Твій вірний народ, так і тепер покажи на мені Твоє милосердя.

Закрий мене Своїм омофором перед нечистими духами, що засідаються на мою душу, коли вони мене ведуть у спокусу. Поглянь з високого неба на мене нещасного(у). 3 усіх боків окружили мене вороги, вдаряють на мене, наскрізь пробивають мене. Я вже ледве живий(а). Все лежу в болоті гріхів, моє серце вже закаменіло від них, не чую на собі Божої ласки.

До Тебе, Мати, прибігаю, перед тобою на лице своє паду, зі сльозами, з закривавленим серцем підношу свої очі до Тебе й молю: прийди до мене з могучою Своєю поміччю, а прийди зараз, щоб я не загинув. Прийди, Царице небесна, і Твоєю могутньою рукою вирви мене з пащі диявола, витягни мене з цього гріховного болота, в яке я впав(ла) через свій нерозум. Прийди, потіш мене, приверни мені спокій серця, який я через гріхи втратив(ла). Прийди, розтягни Свій омофор над містом мого серця, щоб від нього повтікали ті страшні вороги, покажи Твою могутню силу над ними, нехай знають, що я до Тебе належу, не до них.

Спаси мене, моя предобра Пані, як Ти колись спасла царське місто Тобі віддане, щоб я міг Тебе величати й вихваляти не лише тепер, за життя перед усіма людьми, а щоб я величав(ла) і прославляв(ла) на віки Твоє милосердя. Амінь На Успення Пречистої Діви Марії Пресвята Богородице Діво, Царице небесна, вища від Ангелів і Архангелів, чесніша від усього видимого й невидимого світу! Тобою всі Ангели чудуються, Тебе пророки проповідали, Апостоли прославляли. Ти – краса святителів, Ти – сила мучеників, Ти – дів чистота і слава, Ти – радість матерів, Ти – для дітей мудрість, Ти – поміч удів і сиріт, слабим здоров’я, в’язням виздоровлення. Ти – для моряків пристань, для тих, що заблукали – дороговказ, для подорожніх – полегша, для працюючих – спокій.

Ти – скора заступниця для нещасних, для покривджених – покров і пристанище. Ти – надія безнадійних, Ти – поміч бідних і терплячих, Ти – потіха засмучених, для зненавиджених – любов. Ти – рятуєш грішників і приводиш їх до Бога, Ти – охорона вірних, і заступниця! Через Тебе невидимий Бог стався видимим. Тому просимо Тебе:

Премилосердна і пречудесна Царице небесного Царя! Ти, що родила нам Царя Христа Бога нашого, будь прославлена й возвеличена небесними силами та всіма земними родами. Ми величаємо Тебе, від усіх Святих святіша, Владичице всіх сотворінь, прекрасна Діво, непорочна Невісто, палато Пресвятого Духа, вогняний престоле невидимого Царя, небесний Кивоте, де містилося Боже Слово, Ісус Христос. Ми славимо Тебе, Мати всього людського роду! Ти бездонна пропасте милосердя, Ти незмірима глибино, невимовна тайно, незрозуміле чудо, нерукотворна Церкво Царя всіх віків.

Ти прекрасна квітко душевного раю, що з неї виросло наше спасіння. Ти чаша небесного Царя, що в Ній Святий Дух зготовив для нас напій невичерпаних ласк. Ти, почин віри Христової, Ти, нездобута твердиня, Ти, згуба єретиків, Ти меч Божого гніву на нечестивих духів, Ти, перемога в боротьбах, захорона всіх християн та всього світу спасіння. Я вірю сьогодні з усіма Святими, вірю з католицькою Церквою, що Ти, з тілом і з душею перейшла з цього життя до вічного, щоб там за нас заступатись у Твого Сина. Тому молю Тебе: Царице неба й землі, вислухай нас усіх, що до Тебе молимося, покажи Своє милосердя на нас, усіх Своїх дітях.

Проси Твого Сина, щоб умилосердився і визволив нас від усякого зла. Захорони й мій дім і всіх людей від усякого нещастя, охорони нашу країну від голоду, повені, вогню, пошесті і всякої братньої незгоди. Захороняй нас Своєю могутньою опікою від усякої неприязні. Благослови, Мати, наші ниви, щоб у свій час видавали добрі плоди і так щоб ми безжурно могли Тебе величати й Тобі служити та вихваляти Твоє милосердя. Змилосердься, Пресвята Діво Мати Божа, над нами немічними людьми, бо Ти одинока наша надія.

Май завжди в Твоїй пресвятій опіці добрих Своїх дітей, стережи їх, щоб не впали, змилосердься над тими, що впали, підніми їх і приведи до Твого Сина. Молимо Тебе про тих, що у своєму нерозумі відпали від святої католицької віри: подай їм помічну руку, проси Духа Святого, щоб їх просвітив, щоб вони пізнали правду й вернули назад до святої віри. Опікуйся старими й знемощілими, молодих направляй на добру дорогу, а малих пильнуй, щоб зростали в Божій ласці, Тобі на славу. Передусім опікуйся святою католицькою Церквою, ділом Твого Сина, дай, щоб Вона скріпилася й розширилася по всьому світі.

Спаси й помилуй Святішого Отця нашого, Папу Римського, наших Єпископів і всіх священиків, щоб вони вірно берегли Христове стадо. Зглянься ласкаво й на весь український народ, врятуй його від гріха та отвори йому очі, щоб увесь вернувся назад до єдності з католицькою Церквою і щоб мав на думці лише своє вічне спасіння. Дай, щоб ми всі могли тішитися з Тобою у вічній славі.

Амінь Молитва до Матері Божої в усіх потребах Пресвята й премилостива Мати Божа й наша, преблагословенна Діво Маріє! До Тебе вдаюся, що Тебе прибігаю й молю: не покидай мене ніколи, подай мені у теперішній потребі свою материнську ласкаву руку! Вірю і визнаю, що Ти чудесна опікунка усіх сиріт, опущених та переслідуваних. Тому покладаю на Тебе всю свою надію: поможи мені грішному(-й).

Тобі ласкава Мати, віддаю всі свої справи, всі ж терпіння, прикрості, болі, смутки й клопоти жертвую Господеві. Упроси мені задля них прощення моїх гріхів. Усі свої задуми, заміри й постанови віддаю в Твої руки. Орудуй ними на моє спасіння й добро.

Мати предобра! Пристане найбезпечніша всіх грішників, прийми й мене під Свій материнський омофор. Задля любові Твоєї я прощаю всім своїм ворогам і хочу кожного любити. Задля імені Твого, Пречиста Маріє, соромлюся всіма моїми гріхами й обіцяю перед Тобою не гнівити вже більше Твого Сина.

Що до сьогодні було противне Богові й Тобі в моїх думках, словах, або вчинках, усе те бажаю в дальших днях свого життя нагородити добрими ділами. В Твої руки, предобра Мати, передаю себе, свою родину, своїх другів і недругів, будь нам усім милосердна! Ти рятуєш усякого, що прибігає в потребі до Тебе.

Дай же і мені грішному, щоб я не погиб наглою смертю. В годину конання будь при мені, Маріє, і бережи мою душу від її ворогів! Ти – небесні двері, нехай же увійду Тобою, Пресвята, до небесного царства. Амінь На Співчуття Пречистої Діви Марії Твоє життя, Пресвята Діво Мати, було невинне і святе, проте Ти у своєму житті перетерпіла стільки болю, зазнала стільки смутку!

Радість і смуток на переміну переплітали дні Твого життя. Тільки що повила Свого Сина Ісуса, що мав принести щастя всьому світові й тішилася з поклону пастирів і трьох царів, а вже незабаром праведний Симеон пророкував смуток для Тебе. Через те, що Ірод шукав за Ісусом, щоб Його звести зі світу, змушена Ти втікати до Єгипту, до країни зовсім Тобі чужої і незнаної. Знову Твоє материнське Серце зраділо, коли Ти повернулася до Назарету й гляділа на Свого Сина, як Він зростав у мудрості й ласці в Бога та в людей. Повна радості йшла Ти до Єрусалиму з дванадцятилітнім Твоїм Сином, та коли Він залишався в церкві, Ти знову з болем серця шукала Його.

Проте, нічим були ще ці смутки в порівнянні з тими невимовними терпіннями, що Тебе пізніше чекали. Ніхто не годен зрозуміти того, що Ти перетерпіла коли дивилася, як Твого Сина всі зненавиділи, як Його зв’язаного провадили вулицями Єрусалиму, як безбожні жиди фальшиво на Нього свідчили, били, зневажали, мучили, катували, як нікого на світі. Ніхто не годен відчути того, що діялось у Твоєму Пречистому Серці тоді, коли Ти почула страшний засуд на Свого Сина, засуд на таку соромну смерть, коли ніс Він тяжкий хрест на Своїх пресвятих, зранених раменах, коли Він три рази падав під тим хрестом. А що діялось, коли кати прибивали до хреста Твого Сина, коли Ти бачила тяжкі муки на хресті та Його страшне конання!

Усього того болю ніхто не в силі ні описати, ні зрозуміти. А проте Ти не захиталася тоді у вірі й надії. Тому, роздумуючи над тією невимовною Твоєю мужністю, сердечно прошу Тебе, моя предобра Мати, дай мені такої мужності, щоб я ніколи не захитав(ла)ся в вірі й надії тоді, коли Боже провидіння зішле на мене терпіння та смутки. Пресвята, Пречиста Діво, Мати Божа!

Ти така могуча! Ти все можеш! Виєднай мені ласки годитися з волею Божою в усіх прикростях життя.

Дай, щоб я за Твоїм прикладом у всіх смутках і терпіннях шукав(ла) потіхи лише в Бозі та всю надію покладав(ла) тільки на Бога та на Тебе, Маріє. Щоб я покірно піддав(ла)ся Божому провидінню й через те заслужив(ла) собі на вічне щастя в небі й так на віки величав(ла) Бога й Тебе, Мати милосердя. Амінь


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Скорочено читати за сестрою.
Ви зараз читаєте: МОЛИТВИ ДО ПРЕЧИСТОЇ ДІВИ МАРІЇ На свята
Copyright © Українська література 2020. All Rights Reserved.