Молитви до свтої Марії Горетті

Св. Марія Горетті народилася у 1890 році в убогій сільській сім’ї в Корінальдо біля Анкони. Через кілька років сім’я переїхала під Неттуно. Невдовзі після цього помер батько Марії. Дванадцятилітня Марія допомагала матері виконувати домашні обов’язки та опікувалася братами й сестрами.

5 липня 1902 року, коли вона протистояла гріховним домаганням юнака, що мешкав по сусідству, була вбита ножем.

Боже, джерело невинності та чистоти, Ти обдарував свою слугиню Марію Горетті благодаттю мучеництва в молодому віці; дай і нам за заступництвом

тієї, яку Ти увінчав як непереможну діву, непохитність у виконуванні Твоїх заповідей. Через Господа нашого Ісуса Христа, Сина Твого, Котрий з Тобою живе і царю є в єдності Святого Духа, Бог, на віки вічні.

Свята Маріє Горетті! Ти, з ласки Божої, безстрашно пролила кров у юному віці. Щоб зберегти свою дівственну чистоту незаплямованою, ти пожертвувала своїм життям.

Поможи бідному роду людському, який так далеко відійшов із дороги спасіння.

Покажи всім, особливо молоді, з якою мужністю та готовністю треба пожертвуватись з любові до Ісуса, аби не ображати Його і не заплямовувати душу тяжким гріхом. Випроси нам від Господа перемогу у спокусах, втіху та силу у стражданнях і всі ласки, які ми хочемо через тебе отримати. Допоможи нам іти через життя чисто і побожно, щоб ми, як і ти, здобули вічну велич у небі.

Амінь


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)Описание школьного двора.
Ви зараз читаєте: Молитви до свтої Марії Горетті
Copyright © Українська література 2020. All Rights Reserved.