Молитви до Святого Герарда

Молитва про материнство

О ласкавий Герарде, могутній заступнику перед Богом і чудотворче наших днів, взиваю до Тебе й шукаю Твоєї помочі.

Ти, ще коли жив на землі, завжди виконував Божі наміри, тож і мені допоможи сповнити святу Божу Волю.

Через Тебе благаю Творця життя, від Якого всі предки походять: зробити мене плідною в наслідстві та допоможи мені так виховати дітей, щоб вони стали спадкоємцями Небесного Царства і Божої слави в майбутньому віці.

Амінь

ПАРАФІЯЛЬНА ТРИДЕНКА НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО ГЕРАРДА

Молитва

про особливу ласку

О Пресвята Трійце, Твоє нужденне сотворіння дякує Тобі за всі дари й привілеї, якими Ти обдарувала Святого Герарда, особливо за ті чесноти, якими Ти прикрасила його на землі, і за славу, якою Ти наділила його в небі.

Заверши, Господи, Твоє діло для більшої розбудови Святої Церкви, прослав його перед людьми і, задля його заслуг у сполуці із заслугами Ісуса й Марії, обдаруй мене ласкою, про яку я Тебе благаю (назвати яку).

А Ти, мій могутній Посереднику, який завжди помагав усім, які відкликались до Тебе, молись теж за мене. Впади перед престолом Божого Милосердя і не відступай від

нього, доки не будеш вислуханий.

Тобі я довіряю це важке й невідкладне діло, прийми ласкаво мою справу в Свої руки й дозволь мені доти не припиняти цієї триднівки доки я в якийсь спосіб не переконаюся в успіху Твоєї опіки.

Амінь

Молитва для хворої особи

О Боже, Ти наділив Святого Герарда даром оздоровлення всіх родів недуг, дозволь і мені прославити Твого слугу, який був сповнений милосердям до людського горя, через звільнення мене від моєї теперішньої хвороби.

Даруй мені ласку, щоб я, через Господа нашого Ісуса Христа, будучи скріплений на тілі, старався(лась) оминати гріхи й покинув(ла) мої грішні пристрасті та душевні немочі, які ведуть багатьох до вічної погибелі.

Амінь

Молитва для матері при надії

Предвічний і Всемогутній Боже, Який через діяння Святого Духа приготував тіло й душу Преславної Діви Марії, Божої Матері, на гідну оселю для Твого Сина, і Який через того ж Святого Духа, освятив Івана Хрестителя перед його народженням; вислухай молитву покірної Твоєї раба(и), який(а) молить Тебе через заступництво Святого Герарда, Твого вірного слуги, оберігай мене в небезпеках материнства й захисти перед злим духом ніжний плід, який Ти зволив мені уділити, щоби через Твою спасаючу Руку він міг прийняти Святе Хрещення; дозволь теж, щоби по завершенні побожного християнського життя на землі і мати, і дитина осягнули вічне блаженство в небі.

Амінь

Молитва проти нищівних сил людського життя

Великий Чудотворче наших днів Святий Герарде, могутній Опікуне матері та її ненародженої дитини, благаємо Тебе, проси Бога знищити нищівні сили людського життя і просвіти тих, які йдуть тою смертною дорогою, щоб вони побачили потворність свого гріха й вернулись до благородного зберігання Божих Заповідей.

Молись теж за матерів, щоб вони цінили великий привілей материнства й виховували дітей у святій любові та страсі Божому, спасаючи свої власні безсмертні душі, й поширюючи честь і славу свого Творця, через Господа нашого Ісуса Христа.

Амінь

Молися за нас, Святий Герарде, щоб ми удостоїлись Христових обітниць.

Всемогутній і Вічний Отче Небесний, який у Своєму всезнаючому Провидінні зволив винищити Святого Герарда, щоб він був славним Опікуном матерів і їхніх ще ненароджених дітей, зроби, благаємо Тебе, через могутнє заступництво Твого слуги, аби всі диявольські сили, що нищать життя людей, були навіки стерті з лиця землі, щоб християнська родина могла розвиватись на честь і вічну славу Твого Святого Імені.

Про це ми просимо через заслуги Господа нашого і Спасителя Ісуса Христа, Твого Сина, Який живе і царює з Тобою і Святим Духом як Бог цілу вічність.

Амінь

Богородице Діво…(3 рази)

Слава Отцю…(3 рази) – 100 днів відпусту

Молитва в різних потребах за навернення грішника

Святий Герарде, Ти хоч не мав влади й гідності священства, однак, не зважаючи на це, Ти працював з апостольською ревністю для спасіння душ, молися, благаю Тебе, за (ім ‘я), якого (якої) душа для мене така дорога.

Подай йому (їй) ласку щирого навернення, щоб він (вона) міг (могла) завжди оминати дорогу погибелі.

Згадай, що перетерпів Ісус Христос, щоб відкупити цю бідну душу.

Не дозволь, щоб заслуги Ісуса Христа були для нього (неї) втрачені. Не дозволь дияволові тримати її далі в ярмі.

Вирви від нього(неї) душу, яка не належить йому(їй), й приверни її до Ісуса, її вірного Господа й Владики. Вислухай мене, благаю Тебе, і в цьому наміренні жертвуй Христові Його власні страждання разом з терпінням Марії, Його Непорочної Матері.

Амінь

Молитва в журбі

Подивугідний Брате, Твоє серце співчувало нещасним, Ти поміг багатьом убогим, оздоровив так багато хворих і потішив стількох пригноблених, заховай мене нещасного(у) і прибитого(у) горем у Твоїх стіп, бо я не знаходжу на землі потіхи.

Де я не повернуся, зустрічаю тільки слабість і нещирість.

Тому я відкликаюсь до Тебе, о люб’язний Брате, Ти такий могутній у небі: поможи ж мені ласкаво, щоби, будучи звільненим від журби, я міг славити Христа, дякувати й служити Йому з ще більшою любов’ю і ревністю.

Амінь

Молитва, щоб осягнути і зберігати невинність

Святий Герарде, Ангеле невинності, який вибрав чистоту, як свою улюблену чесноту, і який, щоб зберегти її незаплямованою, не переставав умертвлювати своє тіло й оминати небезпеки світу, поможи мені відганяти кожну нечисту думку та уподобання і в спокусах негайно звертатись до молитви.

Нехай Христова любов, Пресвята Євхаристія і Непорочне Зачаття Марії, сторожі твоєї ангельської чистоти на землі, також зберігають і охороняють мене у боротьбі, яку я вестиму, щоби відчувши, подібно як Ти, святу радість чистоти тут на землі, могти втішатися з Тобою блаженством, застереженим для чистих душ у Раю.

Амінь

Молитва за хвору дитину

О Святий Герарде, який подібно до нашого Божественного Спасителя, виявив до дітей таку ніжну любов і стількох з них звільнив від різноманітних слабостей, а й навіть від смерті, зглянься ласкаво на стурбованих батьків, які молять Тебе привернути їхнім дітям здоров’я (якщо така воля Божа), обіцяючи виростити їх добрими християнами та зберігати їх у постійній пильності від фатальної прокази гріха.

Ми благаємо Тебе про цю ласку, о співчуваючий Брате, через ту власну любов, якою Ісус і Марія оточили Твоє дитинство.

Амінь


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)Світ дитинства в поезіях лесі українки.
Ви зараз читаєте: Молитви до Святого Герарда
Copyright © Українська література 2020. All Rights Reserved.