Молитви за зцілення тіла_2

Молитва до великомученика і цілителя Пантелеймона О преславний цілителю, великомучениче Пантелеймоне! Глянь милостивим оком на людей, що перед твоєю чесною іконою моляться щиро і просять від тебе помочі й заступництва. Донеси до Господа Бога нашого щирі наші молитви і вимоли гріхів наших прощення.

Ми бо через беззаконня наші не сміємо очей підвести на висоту небесну, ані вознести глас молебний до неприступної слави Божої.

Ти ж прийняв від Христа Спаса благодать недуги відганяти, пристрасті зцілювати.

Тож просимо тебе, не відкинь

нас, негідних, що приходимо до тебе і благаємо: будь нам утіхою в печалях, зціли прелюті недуги наші, виблагай у Бога всім нам те, що для спасіння потрібне, щоб, молитвами твоїми благодать і милість отримавши, прославляли ми всякого добра Скарбницю й дарів Подателя Бога, у Тройці Пресвятій Єдиного, Отця, і Сина, і Святого Духа, нині, і повсякчас, і на віки віків.

Амінь

Молитва наодинці, що читає недужий О великий угодниче Христовий, страстотерпче і лікарю багатомилостивий Пантелеймоне! Умилосердися наді мною, грішним рабом, почуй стогін і взивання мої, умилостив небесного, верховного Лікаря душ і тіл

наших, Христа Бога нашого, нехай дарує мені зцілення від недуги, яка мене пригнічує, прийми недостойне благання грішнішого над усіх людей, відвідай мене благодатним відвідуванням, не знехтуй гріховних виразок моїх, змасти єлеєм милості твоєї і зціли мене; нехай здоровий душею і тілом, останок днів моїх, благодаттю Божою, зможу провести у покаянні та догоджанні Богові і сподоблюся прийняти благий кінець життя мого. Угодниче Божий!

Ублагай Христа Бога, нехай заступництвом твоїм дарує здоров’я тілу моєму і спасіння душі моїй.

Амінь

Молитва до великомученика і цілителя Пантелеймона

(преосвященного Ієремії Пустельника)

Святий великомученику і цілителю Пантелеймоне! Моли Бога за нас і не допусти далі залишатися у нас хворобам, якими хворіємо душею і тілом! Зціли ті виразки і струпи, які заподіяні нам пристрастями нашими.

Недугуємо ми лінню і розслабленням – зціли нас. Недугуємо потягом чи пристрастями до земних речей – зціли нас. Недугуємо, о святий Пантелеймоне! Недугуємо забудькуватістю: про діло спасіння, про наші гріхи і немочі, про наші обов’язки – зціли нас.

Недугуємо злопам’ятністю, гнівливістю, ненавистю – зціли, о цілителю Свято-Афонський і всесвітній. Недугуємо заздрощами, гордістю, зарозумілістю, вихвалянням, при всій убогості і непотрібності – зціли нас. Недугуємо багатьма і різноманітними приступами плотолюбства: черевонадмірністю, нестриманістю, об’їданням, сластолюбством – зціли нас.

Недугуємо сонливістю, багатослів’ям, марнослів’ям, осудженням – зціли нас, о святий Пантелеймоне!

Недугують наші очі гріховним баченням, недугують наші вуха слуханням пустослів’я, злослів’я, обмовляння – зціли нас. Недугують руки нерозташуванням до молитовного діяння і до подавання милостині – зціли нас. Недугують наші ноги небажанням поспішно йти у храм Господній і прагненням ходіння до стогнів і до відвідування будинків світських – зціли нас.

Недугує, дуже недугує язик наш, уста наші: пустослів’ям, марнослів’ям, злослів’ям, відвертаючись від молитвослів’я і славослів’я, або промовляючи їх недбало, розсіяно, без уваги, без розуміння – зціли нас, о милостивий! Від голови до ніг недугуємо ми: недугує в нас розум незрозумілістю, нерозумністю і безумством; недугує в нас воля, відвертаючись від святих занять і прагнучи до справ шкідливих і богопротивних; недугує в нас пам’ять, яка забула наші згрішення і тримає в собі невтратно згрішення і зневажання ближніх наших; недугує у нас уява, не вміючи і не бажаючи живо уявляти нам нашу смерть, вічну муку грішних, блага Царства Небесного, Божий гнів, хресні страждання Христові, Його розп’яття – зціли нас, о святий Пантелеймоне!

Все в нас недугує. Недугує і душа наша вся зі всіма її силами і здібностями. Недугує і тіло наше все зі всіма його членами.

Зціли нас, о святий Пантелеймоне, цілителю безплатний і велелюбний лікарю, слуга Пресвятої Богородиці, і не залиш наше окаянство у недугах і немочах: нехай зцілюся твоєю благодаттю, прославлю Пресвяту Трійцю, Отця і Сина і Святого Духа і Пресвяту Богородицю, Яка тебе на служіння недужим посилає, і буду дякувати твоїй, о святий Пантелеймоне, цілющій святині навіки.

Амінь

Молитва до святого Боніфатія Милостивого (скорочена)

О всесвятий Боніфатію, милостивий рабе Милосердного Владики! Почуй тих, що звертаються до Тебе, котрі одержимі згубною пристрастю до пияцтва і, як під час свого земного життя ти ніколи не відмовляв у допомозі тим, які просили тебе, так і тепер позбави згубної пристрасті цих нещасних (імена).

Допоможи їм, угоднику Божий Боніфатію, коли спрага спиртного почне пекти їхнє горло, знищ їхнє згубне бажання, освіжи їх уста небесною прохолодою, просвіти їхні очі, постав їхні ноги на камені віри й надії, щоб, залишивши свою душевну пристрасть, що веде за собою відлучення від Небесного Царства, вони ствердились у благочесті, удостоїлись неосоромного мирного кінця життя та у вічному світлі нескінченного Царства Слави гідно прославляли Господа нашого Ісуса Христа з Безпочатковим Його Отцем і з Пресвятим Животворчим Духом на віки віків.

Амінь

Молитва до преподобного Мойсея Мурина

О, велика сило покаяння! О, незмірна глибино милосердя Божого! Ти, преподобний Мойсею, був раніше розбійником, але потім, ужахнувшись своїх гріхів, пройнявся скорботою і, розкаявшись, прийшов до монастиря, і там у великому плачу за свої беззаконня та у важких подвигах проводив усі дні життя свого та удостоївся Христової благодаті й дару чудотворіння.

О Преподобний, ти від тяжких гріхів піднявся до пречудних чеснот, допоможи і рабам Божим (імена), які моляться до тебе, що йдуть до загибелі через те, що віддалися безмірному, шкідливому для душі й тіла надуживанню спиртного.

Зверни на них свій милосердний погляд, не відхили і не зневаж їх, але зглянься на них, що звертаються до тебе. Моли, святий Мойсею, Владику Христа, щоб не відкинув Він їх, Милосердний, і хай не порадується диявол їхній загибелі, але хай помилує Господь цих безсилих та нещасних (імена), котрими заволоділа згубна пристрасть пияцтва, адже ми всі Божі створіння і викуплені Пречистою Кров’ю Сина Його. Почуй же, преподобний Мойсею, їхню молитву, віджени від них диявола, даруй їм силу здолати їхню пристрасть, допоможи їм, простягни свою руку, виведи їх на шлях добра, визволи їх від рабства пристрастей і звільни їх від пияцтва, щоб вони відновлені, у тверезості й світлому розумі, полюбили стримання та благочестя і довіку прославляли Всемилостивого Бога, Котрий завжди рятує Своє творіння.

Амінь

Молитва від пияцтва св. Іоана Кронштадтського

Господи, зглянься милостиво на раба твого (ім’я), звабленого принадами черева і плотськими веселощами. Даруй йому пізнати насолоду стримання в пості і плодів Святого Духа, що їх дає піст.

Амінь

ПОДЯЧНА МОЛИТВА ЗЦІЛЕНОГО ВІД ХВОРОБИ

(Молитва святого праведного Іоанна Кронштадтського)

Коли отримаєш зцілення від якої б то не було хвороби, воздай подяку Господу наступним коротким славослів’ям:

Слава Тобі, Господи Ісусе Христе, Сине Єдинородний Безпочаткового Отця, єдиний зціляючи всяку недугу і всяку неміч у людях (Мф. 4, 23), як помилував мене єси грішного та визволив єси мене від хвороби моєї, не попустив їй розвитися й умертвити мене за гріхами моїми. Даруй мені віднині, Владико, силу непохитно творити волю Твою на спасіння душі моєї окаянної і на славу Твою з Безпочатковим Твоїм Отцем і Єдиносущним Твоїм Духом, нині і повсякчас і навіки вічні.

Амінь

Молитва до Архангела Рафаїла

О, великий Архангеле Божий Рафаїле, який прийняв дар від Бога зціляти недуги, зціли незціленні язви мого серця і численні хвороби мого тіла. О, великий Архангеле Божий Рафаїле, ти є путівник, лікар і цілитель, скеровуй мене до спасіння і зціли всі хвороби мої, душевні і тілесні, і проведи мене до Престолу Божого, і умоли Його благість за грішну мою душу, нехай простить мене Господь і збереже від усіх ворогів моїх і від злих людей, і нині і до віку.

Амінь

Молитва до преподобного Серафима Саровського

О предивний отче Серафиме, великий Саровський чудотворцю, всім, хто до тебе звертається, скоропослушний помічнику! У дні земного тво-го життя ніхто від тебе без нічого і непочутим не відходив, але для всіх був солодким вигляд лиця твого і благопривітним голос слів твоїх. До цього ж ти мав великий дар лікування немічних душ, дар зцілення, дар прозріння.

Коли ж покликав тебе Бог від земних трудів до небесного упокоєння, любов твоя до нас ніколи не переставала, і неможливо перелічити чудеса твої, що примножилися, як зірки небесні: ось бо ти являєшся людям Божим усіх країв землі нашої і даруєш їм зцілення.

Тому ми взиваємо до тебе: о претихий і лагідний угоднику Божий, сміливий перед Ним молитвенику, що ніколи не відганяєш тих, хто закликає, піднеси за нас благомогутню твою молитву до Господа сил, щоб Він дарував нам усе благоподібне для цього життя і все, що корисне для душевного спасіння, щоб Він оберігав нас від гріховних падінь і істинного покаяння навчив нас, щоб нам безперешкодно ввійти в Небесне Царство, де ти нині у незаходимій славі сяєш, і там оспівувати з усіма святими Живоначальну Тройцю до кінця віків.

Амінь

Молитва до святого отця Миколая

О всеблагий отче Миколаю, великий і предивний чудотворче! Ти своїми молитвами лікував усяку недугу і болість, ти своїм заступництвом визволяв від певної смерті, ти своєю опікою відганяв біду. Щиро благаю тебе, скорого потішителя тих, що є в горі і нуждах теперішнього життя: поспіши й до мене із своєю поміччю, захисти мене й усіх людей від вогню й води, від голоду й пошести, від тяжкої хвороби і несподіваної смерти.

Хорони мене через ціле моє життя, а особливо в страшну хвилину переходу з дочасного життя до вічності. Захисти мене тоді щитом твоєї молитви перед справедливим гнівом Христа Бога і допоможи мені, щоб я сподобився (сподобилася) навіки в небі, разом з тобою, прославляти й величати Боже милосердя.

Амінь

Молитва святому мученику Трифону

О святий мученику Христовий Трифоне, почуй нині і повсякчас моління наше, рабів Божих (імена), і заступися за нас перед Господом. Ти колись доньку цареву, у місті Римі, яку диявол мучив, зцілив, і нас від жорстоких його козней збережи у всі дні життя нашого, найбільше ж у день останнього нашого подиху заступися за нас. Моли Господа, нехай сподобить і нас бути причасниками присносущнощих веселощів і радості, нехай з тобою разом удостоїмся славити Отця і Сина і Святого Утішителя Духа на віки вічні.

Амінь

Святому праведному Іоанну Кронштадтському

Отче Іоанне досточудний! Ти доброчинностями багатьма до Бога наблизився: недуги зціляти, пристрасті проганяти і скорботи тамувати. Тому смиренно молимо тебе: подай недугам нашим зцілення і пристрастям лікування, скорботи, які находять на нас, втамуй і радість духовну у серця наші всели. І допоможи нам наслідувати святе твоє життя і всіх благ діяння, нехай сподобимося з тобою спадку Царства Небесного.

Амінь


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Софія київська опис пам'яток історіі і культури.
Ви зараз читаєте: Молитви за зцілення тіла_2
Copyright © Українська література 2020. All Rights Reserved.