Набожество до Пресвятої Голови Ісуса3

Вервиця до стацій Мук Господніх

” Я прошу вас збільшити ваші молитви і приготуватися до Великодня. Також читайте Біблію, особливо глави, які описують Страсті Христа. Готуйтеся бачити Ісуса цього вечора, коли повертатиметесь додому. Моліться перед Хрестом, щоб подякувати завсі ласки, які ви отримали” ( із Послань Матері Божої в Меджугор”ї, 17.03.1988р. ).

В ім”я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

На хрестику:

Вірую…

На великому зернятку:

Для почитання Пресвятої Тройці

Отче наш…

На

трьох малих зернятах:

На честь Марії, Непорочно Зачатої – Богородице Діво…

На честь Марії Богородиці – Богородице Діво…

Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь

І стація – Ісусу Христу винесено смертний вирок

На великому зернятку:

Отче наш…

Слава Отцю…

На 10 малих зернятах:

Ісусе, Маріє, люблю Вас – рятуйте душі.

Після кожного десятка :

О, мій Ісусе! Прости нам наші гріхи, захорони нас від вогню пекельного, візьми до Неба усі душі, а особливо ті, що найбільше потребують Твого

милосердя.

Нехай будуть благословенні Рани Ісуса Христа, бо зцілили нас від гріховних терпінь; нехай буде благословенна Його Найдорожча Кров, котраочищає наші беззаконня.

І І стація – Ісус бере на Свої плечі Хреста.

І І І стація – Ісус падає під Хрестом перший раз.

ІV cтанція – Ісус зусрічає Свою Матір.

V cтанція – Симеон з Киринеї допомагає Ісусові нести Хреста.

V І cтанція – Св. Вероніка обтирає Обличчя Ісуса.

V І І cтанція – Ісус удруге падає під Хрестом.

V І І І cтанція – Єрусалимські жінки плачуть над Ісусом.

І X станція – Ісус падає утретє під Хрестом.

X станція – Кати здирають одіж з Ісуса.

X І станція – Ісуса прибивають до Хреста.

X І І станція – Ісус умирає на Хресті.

X І І І станція – Ісуса здіймають з Хреста.

X І V станці – Ісуса кладуть до гробу.

Після кожного десятка відмовляємо ті самі молитви.

Закінчення:

Радуся, Царице, Мати Милосердя, Житя і Насолодо, Надіє наша, радуйся. Тобі співаємо, вигнані сини Євині, до Тебе зітхаємо і пдачемо на цій долині сліз. Тому, наша Заступнице, милосердно поглянь на нас та Ісуса, благословенний плід лона Твого, нам після цього вигнання покажи, о Щедра, о Милосердна, о Ласкава, Діво Маріє.

Амінь.

Згадай, о всемилостива Діво Маріє, що від віків не чувано, аби той, хто прибігав під Твій покров, чи просив у Тебе помочі, чи молив про заступництво, – був не вислуханий. У тому упованні і я вдаюся до Тебе, Діво над усі діви й МАти моя, приходжу і стаю перед Тобою, та, каюсь в своїх гріхах, прошу: Мати Слова, не погорди словами моїми, а вислухай їх ласкаво.

Амінь

Згадай, о наймиліший мій опікуне св. Йосифе, що ще не чувано, аби хто – небуть, взиваючи Твоєї опіки і благаючи Твоєї помочі, лишивсянеутішеним. З тією довірою приходжу до Тебе і віддаюся Твоїй опіці.

Не відкидай моєї молитві, о вибраний Отче Відкупителя, але прийми її ласкаво і вислухай.

Амінь

Вервиця до бичованого Ісуса

Хто буде відмовляти цю вервицю, одержить багато ласк.

На хрестику:

Царю Небесний…

На першому зернятку: Слава Отцю…

На трьох зернятках:

Терплячий Ісусе, зглянься на нас, грішних, і помилуй нас.

На великих зернятках:

Слава Отцю і Сину…

Ісусе, страждаючий і бичований за мене і за мої гріхи, дай ласку щоб я плакав(ла) за них ціле своє життя.

На малих зернятках:

Ісусе, побитий обпльований, висміяний, умилосердися і прости нам гріхи наші.

Молитви до терплячого Ісуса

Ісусе, терплячий, побитий, зболений, терновим вінцем сколений, поглянь солодким поглядом на мою зболілу душу і вилічи рани душі моє, і родини моєї та цілого світу. Поможи мені, щоб я цей святий піст провів ( провела ) в покуті та в жалю за мої гріхи і гріхи моєї родини, і цілого світу.

Отче наш…

Богородице Діво…

Слава Отцю…

Паду на коліна перед тим стовпом, де Тебе, Ісусе, бичували за мої гріхи, де плила Кров струями; цілую ту Найсвятішу Кров і прошу Тебе, Ісусе, прости мені гріхи мої.

Отче наш…

Богородице Діво…

Слава Отцю…

Зітхання до Ісуса Христа, замученого за наші гріхи

” Я полбив тебе відвічною любов”ю, тим і зберіг для тебе Мою ласку” ( Єр. 31:3).

” Помилуй мене, Боже, з великої милості Твоєї, і багатством щедрот Твоїх очисти мене з беззаконня мого” ( Пс. 50:3).

Віддаючи честь і поклін ГОЛОВІ ХРИСТОВІЙ, що для мене грішника (ці) терням увінчана і зранена. Проливаючи сльози над кожною краплиною Крові, спливаючої з-під тернового вінця, упокорюю свою гордість і зарозумілість, і з глибини душі взиваю:

О мій Ісусе! Задля заслуг Твоїх Святих Ран прости мені та змилосердися наді мною.

Віддаю честь і поклін ОБЛИЧЧЮ ІСУСА, для мене нужденного(ої) битого, обпльованого і знеславленого. Вдивляюся в те Боже ОБЛИЧЧЯ з найглибшим співчуттям, збуджую в душі досконалий жаль з любові до Розп”ятого Ісуса за всяку мою нікчемність, пустоту й легкодушність, і взиваю :

О мій Ісусе! Задля заслуг Твоїх Святих Ран прости мені та змилосердися наді мною.

Віддаю честь і поклін ОЧАМ Ісуса, для мене слььозами, потом і кров”ю залитими, які Своїм солодким поглядом притягали серця, навертали заблудлих, потішали засмучених – тим святим Очам, які плакали над людською нуждою. О мій Ісусе! І мої очі тепер плачуть, тому що грішили й ображали такого доброго Володаря. Зволь ласкавопоглянути на мене тим поглядом, яким Ти спонукав до покути Петра і Магдалину, і прости моїм очам всяку провину.

О мій Ісусе! Задля заслуг Твоїх Святих Ран прости мені та змилосердися наді мною.

Віддаю честь і поклін святим УСТАМ, котрі для мене, грішника

(ці), були напоєні жовчю й оцтом, котрі голосили Божу науку і обітниці вічної нагороди, а мовчали на зневаги і несправедливий засуд. Перепрошую Тебе, Господи Ісусе, за байдужість в Твоїй службі та всі ті слова, якими я Тебе коли-небудь образив (ла), і взиваю:

О мій Ісусе! Задля заслуг Твоїх Святих Ран прости мені та змилосердися наді мною.

Віддаю честь і поклін ВУХАМ святим, які завжди були готові слухати жалі і благання людські, ніколи не знеохочувалися взиванням нещасливих, а змушені були вислуховувати злорадства, насмішки та зневаги натовпу під час Твоєї гіркої Муки. Приходжу, Ісусе Христе, просити Тебе тої ласки, щоб Ти прихилив Своє Вухо на голос молитви мого сокрушенного серця, бо : ” Серця сокрушенного й смиренного не відкинеш, Боже! ” ( П с.30:19).

О мій Ісусе! Задля заслуг Твоїх Святих Ран прости мені та змилосердися наді мною.

Віддаю честь і поклін РАМЕНАМ святим, які тягарем Хреста і наших гріхів обтяжені та учать нас, як маємо двигати наш хрест – не хрест, з дерева витесаний, але хрест всіляких терпінь душі й тіла – хрест обов”язку і щоденної праці. Твоїм прикладом, о Ісусе, заохочений (на) відтепер не буду нарікати на свій хрест, але з покірним відданням повторюю:

О мій Ісусе! Задля заслуг Твоїх Святих Ран прости мені та змилосердися наді мною.

Віддаю честь і поклін святим РУКАМ, що оздоровлювали недужих, благословили народ, пестили невинних дітей, а задля мене, грішника (ці), до Хреста були прибиті!.. Доторкни мене, Ісусе Христе, Своєю всемогутньою правицею і вислухай мою покірну просьбу: ” Господи, коли захочеш, зможеш мене очистити” ( Мт. 8:2), а зцілений (на) з моєї немочі піднесуся й з мого упадку.

О мій Ісусе! Задля заслуг Твоїх Святих Ран прости мені та змилосердися наді мною.

Віддаю честь і поклін святим НОГАМ, котрі так запопадливо шукали загубленої овечки, а в нагороду були поранені гострими кільцями.

О найдорожчий Спасителю, мій Добрий Пастирю! Скільки праці, терпінь і горя переніс Ти задля мене! Ти Сам сказав: ” Я прийшов шукати те, що було згинуло…” ” Що було відірване – приведу, що було зломане – позв”язую, що було немічне – скріплю” ( Езек.31:2).

Тому приходжу до Тебе з упованням і вірою, як до Небесного Лікаря! Прибігаю до Твого невисказаного милосердя, прошу щоб ТИ позволив мені, як Магдалині, цілувати Твої ноги в найглибшій покорі й обмити їх своїми сльозами і зі сердечним зітханням взиваю:

О мій Ісусе! Задля заслуг Твоїх Святих Ран прости мені та змилосердися наді мною.

Віддаю честь і поклін Пресвятому ТІЛОВІ мого Ісуса, бичами посіченого, споневіряного і замученого за гріхи світу, а, вдивляючись в П”ять Найсвятіих Ран, упокорююсь у своїй нікчемності і дякую Тобі, Господи, за кожний Твій біль, за Рани, за цвяхи, за терня, за кожну сльзу, пролиту для моєї любові…

О мій Ісусе! Задля заслуг Твоїх Святих Ран прости мені та змилосердися наді мною.

ВІддаю честь і поклін Пресвятому СЕРЦЮ Ісусовому, пробитому копієм Лонгіна, котре так дуже полюбило людей, що за прагло винищення до останньої краплі Крові. Коли Христос на Хресті віддав Богові Свого Духа,” один з воїнів копієм відкрив Його бік і відразу ж витекла Кров і Вода ” ( Йо.19:34 ), бо Ісус хотів віддати все для нашого спасіння.

Тож з непохитною надією прибігаю, о Господи, до бездонної Рани Пресвятого Твого Серця, як до чудотворного джерела всякої чистоти, щоби в ньому втопити мої провини, і вірю сильно, що моя душа за Твоєю ласкою, як сніг вибілена, стане перед дверима Твого милосердя!

Надіюся теж, що, прибігаючи до Твого Серця, як до палаючого вогнища Любові, впіймаю хоч одну іскорку; щоб своє бідне серце розігріти і розпалити вогнем Твоєї любові та щоб, люблячи Тебе, полюбив (ла), я ближнього і якнайбільше душ привернув ( ла ) до Твого Серця.

О мій Ісусе! Задля заслуг Твоїх Святих Ран прости мені та змилосердися наді мною.

А тепер звертаю свої очі до Тебе, Непорочна Діво Маріє, як до Матері Ісуса, щоб Ти, стоячи під Хрестом, стала Матір”ю Милосердя для нас грішників і Неустанною нашою Поміччю на землі.

О Маріє! Найсолодша Потіхо в нашому горі, до Твого Серця Пречистого прибігаю і благаю про помилування. О Маріє! Будь Матір”ю моїй душі!

Покажи, що Ти моя Мати і Мати Ісуса, винищ в мені всякий нахил до злого, очисти мою душу від усякого бруду, а задля Твоїх, о Мати найлюбіша, заслуг і слави випроси мені спокійну смерть на твоєму серці і запровадь до Ісусового Царства, де навіки славити буду Твоє Милосердя. Амінь

Заклик до Серця Непорочної Діви Марії

Серце Марії, утіхо Пресвятої Тройці, молися за нас!

Серце Марії, Скарбе Предвічного Отця, молися за нас!

Серце Марії, престоле Божого Сина, молися за нас!

Серце Марії, Славо Святого Духа, молися за нас!

Серце Марії, Віщуне милосердя, молися за нас!

Серце Марії, Святине мира, молися за нас!

Серце Марії, Запоруко спасіння, молися за нас!

Серце Марії, Яскине святості, молися за нас!

Серце Марії, Глибино покори, молися за нас!

Серце Марії, Дзеркало Божого Серця, молися за нас!

Серце Марії, Раю доброти, молися за нас!

Серце Марії, Скарбе віри, молися за нас!

Серце Марії, Повното ласки, молися за нас!

Серце Марії, Потіхо засмуених, молися за нас!

Серце Марії, Надійне прибіжище грішників, молися за нас!

Серце Марії, Джерело всілякої чистоти, умилосердися над нами!

Благословенна Діво Маріє, Мати Доброти і Милосердя, це я, повний (на) провини і нужди, цілим відчуттям і серцем прибігаю до Тебе і прошу, о Ласкава, зволь бути зі мною і з усіма священниками, котрі тут і в цілій Церкві складають Найсвятішу Жертву, так, як була Ти з Твоїм Наймилішим Сином під час Його Муки на Хресті.

Допоможи нам, щоб ми, підтримані Твоєю ласкою, були б у спромозі згідно скласти жертву, милу Богові у Трійці єдиній.

Амінь


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)Всеперемагаюча сила кохання ромео і джульєтта.
Ви зараз читаєте: Набожество до Пресвятої Голови Ісуса3
Copyright © Українська література 2020. All Rights Reserved.