Набожество ТРИ “БОГОРОДИЦЕ ДІВО”_2

ЧИСЛЕННІ ЛАСКИ, ОТРИМАНІ

ЧЕРЕЗ МОЛИТВУ ТРЬОХ “БОГОРОДИЦЕ ДІВО”

Плоди трьох “Богородице Діво” передусім появляються тоді, коли йдеться про навернення, про ласку чистоти і доброї смерті; проте цим успішність цієї молитви не обмежується – плоди поширюються на всі духовні і дочасні ласки, яких ми потребуємо. Невже Найсвятіша Діва, до якої ми в цьому потрійному привітанні звертаємося, не має досить могутності, любові і мудрості, аби допомогти своїм дітям, котрі благають її про допомогу?

Те, що проказування

трьох “Богородице Діво” є особливо успішним (дає особливі плоди) для отримання ласки навернення, підтверджують численні приклади, кілька з яких тут наводимо.

Про незвичайне навернення розповів один священик-єзуїт: “Цей навернений був поручником в Індії. Католицьку релігію знав дуже добре і захоплювався нею, але не мав відваги прийняти її. Я дуже любив його за щиру і справедливу вдачу і гаряче бажав, аби він навернувся.

Одного вечора після виснажливої прогулянки і сутички з розбійником, який підступно напав на нього, ми розмовляли про небезпеку смерті, про Боже Провидіння, про прийдешнє життя…

І я щиро зрадів, коли він зізнався, що дотримуючись вірно даної собі обітниці, щовечора відмовляє, клячучи біля ліжка, три “Богородице Діво”.

Другого дня раненько я побачив капітана, який щодня приходив прислуговувати мені під час Служби Божої. Цього разу він прийшов не сам, а в товаристві поручника. Я ще не встиг висловити свого здивування, як поручник упав на коліна, гаряче бажаючи прийняти його в ряди дітей Марії і синів Святої Церкви.

Щож могло випросити таке чудо ласки?.. Послухайте, що розповів мені поручник.

… Коли я вчора повернувся додому, то був такий виснажений, що навіть забув проказати три “Богородице Діво”, впав на польовий тапчан і одразу ж заснув міцним сном. Близько першої ночі несподівано збудився від сильного поштовху. Здивований, я сів, розглядаючись довкола. Нічого надзвичайного не спостеріг, однак було таке враження, що я не сам.

У цю ж мить пригадав свою обітницю відмовляти три “Богородице Діво”. Перемагаючи сонливість, я моментально підвівся з ліжка і клякнув, аби проказати цю молитву. І тут же, поглянувши на ліжко, скрикнув вражений. Я побачив, як з-під моєї подушки висунулась страшна голова великого вужа з роззявленою пащекою. Одразу розпізнав, що то була так звана кобра з розряду найотрутніших змій, укус яких завжди смертельний. Ця потвора розкинула свої широкі кільця по моїй постелі.

У першу мить я занімів від страху, та перш ніж змія сповзла на долівку, я витягнув шаблю і одним махом відрубав їй голову, яку, шиплячу, тримав високо.

Отямившись від страху, бачачи себе врятованим від такої великої небезпеки і чітко розуміючи, що своїм спасінням зобов’язаний Матері Божій, я впав на колінаі присягнув їй, що прийму Католицьку Віру…

… Незабаром після цього у моєму наметі, перетвореному на каплицю, на голову поручника я злив воду Святого Хрещення”.

… Одна особа від початку була близька до того, щоб відібрати собі життя. Несподівано вона пригадує, що їй поручено щодня проказувати три “Богородице Діво”.

Почала цю молитву відтоді відмовляти постійно, і негайно повернувся до неї внутрішній спокій, і вона забула про свій намір самогубства.

Інша особа зізналася, що аж до 34 року життя досить часто сповідалася і приступала до Святого Причастя, але завжди по-святотацькому, бо затаювала на сповіді тяжкі гріхи, особливо проти 6-ої заповіді. “Я перебувала у великому внутрішньому сум’ятті, і в цей час мені поручили щодня молитися три ” Богородице Діво”. Упродовж усього року я була вірна цій практиці, після того приступила до сповіді, в якій нічого не затаїла, і відтоді не поповнила вже смертельного гріха.”

Інший приклад теж автентичний:

“Від 25 років я молилася щодня три “Богородице Діво”, щоб випросити собі у Найсвятішої Діви ласки, аби я з любові до Неї зберегла свою дівственність на все життя. Незважаючи на пропозиції заміжжя, які мені робили, незважаючи на прагнення моєї родини, аби я віддала свою руку і серце якомусь достойному молодому чоловікові, – завдяки опіці Марії, якої я просила, щодня проказуючи тричі “Богородице Діво”, я не піддалася ні на які намови… і цілком щаслива, віддала все цій Добрій Матері: тіло, душу, любов, життя і все добро, яке зможу зробити і яке інші для мене зроблять за мого життя і

Після моєї смерті. А тому, що Найсвятіша Матінка є дорогою, котра веде до Ісуса, через це я окремим приреченням зобов’язалася працювати упродовж усього мого життя для поширення слави і почитання Найсвя-тішого Серця Ісусового”.

А ось ми записали кілька ласк, отриманих через три “БогородицеДіво”,щостосуютьсямонашого покликання:

“Один юнак перед вступом до Чину отців-капуцинів, відчував несподівані спокуси, суперечні покликанню, які не давали йому спокою; і хоч він гаряче просив допомоги Божої, спокуси нападали на нього ще з більшою силою так, що він уже подумував полишити намір вступити до згромадження. У такому пригніченому внутрішньому стані він довідується про плоди молитви трьох “Богородице Діво” і постановляє щодня її проказувати. Від того моменту спокуси зовсім відступили, і юнак вистояв у вірності своєму покликанню”.

Візитатор Братів Християнських Шкіл у Канаді, дуже ревний у поширенні цієї побожної практики, пише, що відколи це набоженсто поширюється у тамтешніх школах, кількість покликань і до їхнього новіціату і до інших духовних та монаших закладів серед учнів зросла.

Про те, що проказування трьох “Богородице Діво” випрошує ласку доброї смерті, промовисто свідчить така подія:

“Один син пообіцяв умираючій матері, що протягом усього свого життя буде вірно вранці і ввечері молитися три “Богородице Діво”. До 17-го року життя він вірно виконував свою обіцянку, але потім заприязнився із зіпсованим товариством, яке схилило його до поганого життя і до занедбання всіх релігійних практик. Єдине, чого не полишив хлопець: заради вшанування пам’яті матері він зберіг звич ку молитися три ” Богороди це Діво “.

Одного разу той хлопець разом зі своїм товаришем подався на полювання. Там зненацька застала їх страшна буря, і вони були змушені шукати прихистку в сусідньому заїзді. Змучені, вони обидва впали на ліжко і позасинали.

У сні той син побачив якусь душу, вже осуджену на пекельні муки. З жахом упізнав у тій душі свого товариша. І тут викликали його на Суд. Він побачив, як найвищий Суддя тримає у руці терези справедливості. На одну шальку сатана кладе числені і важкі гріхи юнака, а не другу Ангел-Хоронитель, не знайшовши нічого доброго, поклавлишеотітри “Богородице Діво”. Того було замало, але Найсвятіша Діва з огляду на ту дрібку, складену на її честь, заступилася за юнака, і завдяки цьому вага перехилилася на бік трьох “Богородице Діво”.

То був для нього радісний знак спасіння.

Тієї самої миті страшний грім зриває його зі сну на рівні ноги, але яким же був його жаль, коли він побачив убитого громом товариша. Тіло його було зовсім обвуглене, а душа, мабуть, у пеклі… Упавши на коліна, юнак у сльозах подякував Матері Божій за чудо спасіння і пообіцяв віднині почати жити правдивим християнським життям”.

Наводимо тут ще інші духовні і дочасні ласки, отримані через три “Богородице Діво”.

Одна душа внаслідок спокуси була неодноразово близько до тяжкого гріха образи Бога. Пригадуючи плоди молитви трьох “Богородице Діво”, проказувала її кожного разу, вважаючи цю практику за єдину дошку спасіння перед загрозою спокуси. Як тільки вона промовила ці слова: “О Маріє, добра Мати, вбережи мене сьогодні від смертельного гріха!” – спокуса покинула її, а душа її була вбережена (захоронена) від гріха.

Про порятунок малих дівчаток від страшної небезпеки розповідає одна особа. їдучи з ними однією повозкою, вона зауважила, що кінь злякався і порвав цілком свою упряж, а потім перекинув повозку. Незважаючи на це, ніхто з тих, хто в ній був, не зазнав найменших тілесних ушкоджень, навіть одяг не був пошкоджений. Свій порятунок вони ставлять на карб Пречистій Діві Марії, до якої молилисятри “Богородице Діво”.

Один парох із села Телле Арман у Месопотамії доповідає: “У жовтні 1903 р. появилася у нашому селі холера. Упродовж 5 днів та страшна зараза пожерла 36 душ. Якщо так триватиме далі, сказав я сам до себе, то села невдовзі не стане. Відтак звернувся по допомогу до неба і організував процесію з Найсвятішими Тайнами та з хоругвою Найсвятішої Діви Марії попереду.

Так, ідучи за Ісусом і Марією, пройшли ми все село. Підчас процесії всі чоловіки, жінки і діти проказували (молилися) вголос безперестанно три “Богородице Діво” з таким звертанням: “О Маріє, моя добра Мати, захорони мене від смертельного гріха… і від холери!” І добра Мати вислухала нас, бо від тієї хвилини не було більше жодного випадку смерті.”

Якою ж могутньою і милосердною є наша Небесна Матінка!

VI

ХТО МАЄ МОЛИТИСЯ ТРИ

“БОГОРОДИЦЕ ДІВО”, КОЛИ І ЯК?

1. Хто має відмовляти три “Богородице Діво”? На це запитання без вагань відповідаємо: усі без винятку, оскільки ця практика потрібна і корисна для всіх вірних кожного віку і стану. Св. Леонард де Порто Маврикій не виключив нікого, коли сказав: “Проказуйте всі!..” Св.

Альфонс Лігуорі підтверджує це словами:” Це набоженство корисне для всіх, для побожних і для грішників. Тому батьки повинні привчати дітей до цього побожного звичаю вже змалку. Молодь повинна молитися три “Богородице Діво”, аби зберегти достоїнство чистоти, батьки – аби добре виховувати свою дітвору, священики – аби добре і вірно виконувати своїсвященичі обов’язки, монахи і монахині-аби, опираючись надопомогу НепорочноїДіви Марії, зростати вдосконалості, всі – аби випросити собі ласку щасливої смерті.

2. Коли і як молитися три “Богородице Діво”? Слід молитися вранці і ввечері. Найкраще – одразу вставши зі сну, аби випросити собі опіки Небесної Неньки.

Можна також проказати цю молитву після ранкової вервички, перед тим, як станете до праці чи візьметесь за будь-яку справу. Ввечері після вечірніх молитов або перед тим, як уже йти на відпочинок (тобто лягати спати). Таким чином ми проведемо день і ніч під опікою Матері Божої.

3. Щодо внутрішнього настрою – досконале виконання цієї практики вимагає, аби ми думали про Трьох Осіб Пресвятої Тройці і щоб кожній із них дякували за привілеї, надані Пресвятій Діві. Ми повинні благати цю добру Матір, щоб Вона виєднала нам поміч Отця, Сина і Святого Духа ужитті і в час смерті.

Після “Богородице Діво” слід проказати з усім жаром духу і з живим прагненням, щоб наше прохання було вислухане, – цей короткий стрілистий акт: “О Маріє, моя добра Ненько, захорони мене цього дня (або цієї ночі) від смертельного гріха.”

Як було сказано вище, багато Святих вчать нас, що це дуже дієвий і успішний засіб для отримання ласки і витривання у доброму та спасіння, а немає, мабуть нікого, кому б не залежало на тому, аби витривати в ласці і запевнити собі щасливу смерть.

VII

НОВЕННА ТРЬОХ “БОГОРОДИЦЕ ДІВО”,

НАЗВАНА ТАКОЮ, ЩО ПРИНОСИТЬ ВЕЛИКІ ПЛОДИ

Практика проказування трьох “Богородице Діво” є також основою новенни, такою, що приносить плоди.

Це неважко зрозуміти. Якщо три “Богородице Діво” такі м илі Матері Божій, що Вона уділила багато особливих ласк за їх відмовляння, то чому ж би Вона не мала обдарувати ними тих, котрі відмовляють їх у формі новенни?

А започаткувала цю дев’ятиденну новенну одна особа з міста Нант (Франція), що розпочала її, аби отримати ласку, про яку тривалий час надаремно благала. Вона отримала цю ласку перед закінченням новенни. Відтоді багато побожних душ моляться її з великим успіхом, так що ця новенна перекладена сьогодні різними мовами і випрошує тим, які благають, надзвичайні ласки.

Деякі з них наводимо нижче.

Чим більшою буде віра у Могутність, Мудрість і Милосердя Матері Божої, нашої Цариці, тим численнішими і дивовижнішими будуть отримані ласки.

Проте не слід знеохочуватися і втрачати довіру, якщо ми, скажімо, не будемо негайно вислухані, бо пізніше чи раніше ми завжди будемо вислухані в той спосіб, як ми просимо, чи в інший, нерідко навіть корисніший для нас.

Пізніше у небі, а можливо, навіть іще тут, на землі, ми зрозуміємо мудрість і доброту нашої Божої Матері, зрозуміємо чому Вона ту чи іншу просьбу не вислухала.

Щодо ласки, на отримані якої нам дуже залежить, радимо відправляти новенну тричі – одну за другою.

До “Богородице Діво”, яке ми відмовляємо в новенні, можна додавати зітхання: “Через Твою Могутність, Твою Мудрість, Твоє Милосердя, о Непорочна Маріє, – опікуйся нами, навчай нас, допомагай нам” або: “зволь нам дати ласку, про яку Тебе просимо.”

А бажаючи певніше отримати те, про що просимо, добре буде обіцяти Матері Божій ці дві речі:

1. що завжди вранці і ввечері вірно будемо молитися три “Богородице Діво”;

2. що для поширення її слави розповімо іншим про отриману ласку.

Оздоровлення маленької слабої

Кароліна Лемерде не мала ще й 9 років, однак від п’ ятилітнього віку страждала на важку хворобу очей, яка дуже докучала їй. Після численних безуспішних лікарських процедур і після приймання багатьох різних ліків, мати вирішила покласти дівчинку в лікарню. Незважаючи на це, зір Кароліни так погіршився, що вона незабаром зовсім осліпла. У листопаді лікар повідомив матір, що надії на одужання нема.

У наміренні Кароліни розпочали у трьох монастирях новенну трьох “Богородице Діво”, щоб випросити для нещасної дитини ласку одужання.

11 листопада, в останній день новенни, коли монахиня, яка доглядала за хворою, ввійшла до палати, вона почула слова: “Сестричко, я бачу!” Усі остовпіли. За хвилину почали показувати дівчинці різні предмети – кожен із них вона називала правильно. Врешті, покликали лікаря, щоб він підтвердив цей чудовий результат, побачивши який, він у свою чергу також занімів з подиву.

Мати Божа, повернувши зір маленькій дівчинці, ще раз показала, що наполеглива і повна довіри молитва ніколи не підведе.

Вважаємо, що цього прикладу досить, щоб заохотити вірних відправляти в потребі новенну трьох “Богородице Діво”.

НАБОЖЕНСТВО ТРИ “БОГОРОДИЦЕ ДІВО”

(Проказуємо вранці і ввечері, щоб отримати ласку не впасти у смертельний гріх і ласку щасливої смерті)

Дякуємо Тобі, Пресвятая Тройце, за Могутність, уділену Найсвятішій Діві Марії.

Богородице Діво…

Моя дорога Мати, Діво Маріє, захорони мене цього дня (цієї ночі) від смертельного гріха і дай безцінну ласку витривати в доброму аж до кінця, тобто ласку щасливої смерті.

Дякуємо Тобі, Пресвятая Тройце за Мудрість, уділену Найсвятішій Діві Марії.

Богородице Діво…

Моя дорога Мати, Діво Маріє, захорони мене цього дня (цієї ночі) від смертельного гріха і дай безціннуласку витривати в доброму аж до кінця, тобто ласку щасливої смерті.

Дякуємо Тобі, Пресвятая Тройце за Милосердя, уділене Найсвятішій Діві Марії.

Богородице Діво…

Моя дорога Мати, Діво Маріє, захорони мене цього дня (цієї ночі) від смертельного гріха і дай безцінну ласку витривати в доброму аж до кінця, тобто ласку щасливої смерті.

Після кожного “Богородице Діво” можемо додатково (хоч це не є обов’язковим для дотримання умов цього набоженства) засв. Антонієм Падевським додавати: “О Маріє, Діво перед Твоїм Зачаттям Бога, збережи чистими мій розум, моє серце і тіло моє. О Маріє, Діво в часі Зачаття Бога, збережи чистими мій розум, моє серце і тіло моє.

О Маріє, Діво після Зачаття Бога, збережи чистими мій розум, моє серце і тіло моє”.

Вищенаведене набоженство надзвичайно багате на плоди, коли ми жертвуємо його у кожній іншій інтенції, наприклад, за навернення закам’янілих грішників, за душі в чистилищі, допомогу у важкій матеріальній ситуації тощо.

Цю щоденну практику трьох “Богородице Діво” Свята Церква наділила відпустами: “Вірним, які перед образом Найсвятішої Діви Марії побожно проказують три “Богородице Діво” з зітханням – Найсвятіша Божа Мати, заступися за мене! – або з будь-яким іншим зітханням, надається частковий відпуст; повний відпуст можна отримати під звичайними умовами, якщо упродовж усього місяця проказуємо ці три “Богородице Діво”.

НОВЕННА ДО МАТЕРІ БОЖОЇ ТРЬОХ “БОГОРОДИЦЕ ДІВО”

О Маріє, Діво могутня, для якої немає нічого неможливого! Через ту владу, якою обдарував Тебе Отець Всемогутній, благаю Тебе: прийди мені надопомогув потребі, в якій перебуваю, а що Ти можеш мені допомогти – не опускай мене і вислухай.

Якщо те, про що прошу, згідне з наймилішою і найсвятішою волею Божою, то прошу Тебе: заступися за мене у Твого Сина, Який ні в чому Тобі не може відмовити.

Благаю Тебе про цю ласку в ім’я безмежної Могутності, якою Тебе обдарував Отець Небесний і для почитаний якої разом зі св. Мехтильдою, котрій Ти об’явила цю спасенну практику трьох “Богородице Діво”, взиваю до Тебе:

Богородице Діво….

II

Діво Маріє, Тебе називаємо Престолом Мудрості, бо ж Мудрість несотворенна, Слово Боже мешкало у Тобі… Ти, котрій Син Твій улюблений уділив стільки зі Свого Божого знання, скільки лишень найдосконаліше створіння може отримати, – ти знаєш мою велику нужду і знаєш, як мені дуже потрібна Твоя допомога…

Покладаючись на Твою мудрість, дану Тобі від Бога, довіряю себе Тобі повністю, просячи, аби Ти всім розпорядилася по Твоїй силі і якнайліпше на якнайбільшу славу Божу і якнайбільше добро моєї душі. Зволь мені допомогти у спосіб, який вважаєш найкращим для досягнення цієї мети.

О Маріє, Мати Божої Премудрості, зволь, прошу Тебе, отримати для мене цю цінну ласку, про яку я Тебе прошу; благаю Тебе про неї в Ім’я тієї незрівнянної Мудрості, якою тебе Предвічне Слово, Твій Син, просвітив і для почитання якої разом зі св. Антонієм Падевським і зі св. Леонардом де Порто Маврикієм, які так ревно три “Богородице Діво” поширювали, взиваю до Тебе:

Богородице Діво…

III

О добра і милостива Мати Милосердя, яка сама назвала Себе ” Наймилосерднішою Матір’ю” – благаю Тебе, аби Ти виявила до мене Твою повну співчуття доброту. Чим більшою є моя нужда, тим швидше вона спонукає Тебе до співчуття і співстраждання. Знаю, що я зовсім не заслуго вую на ласку, котру прагну отримати, бо так часто Тебе засмучував(ла), жалую щиро, що образив(ла) Серце ІсусаіТвоє.

Тому пробач мані дотеперішню невдячність, а з огляду лише на Твою доброту, повну милосердя, і на славу, яка звідси випливає для Бога і для Тебе, випроси мені в Милосердя Божого ласку, про яку прошу через Твоє заступництво. О Ти, до котрої ніхто ніколи не звертався даремно, “о щедрая, о милостивая, о сладкая Діво Маріє!” Зволь мені допомогти! Прошу Тебе через ту милосердну доброту, якою Тебе Дух Святий для нас наповн и в і для почитання якої разом зі св. Альфонсом Лігуорі, Апостолом Твого Милосердя і Вчителем Трьох ” Богородице Діво”, взиваю до Тебе:

Богородице Діво…

Молитва, щоб випросити щасливу смерть

(взята із старого рукопису XVст., який зберігався в монастирі отців-капуцинів у Брюсселі)

Богородице Діво…

Діво Маріє, Посередничко наша, Мати Найсвятіша, як Бог-Отець у всій величі Своєї Всемогутності підніс твою душу до такої великої слави, що Ти після Бога є наймогутнішою на небі і на землі – так, благаю Тебе, зволь бути при мені у годину моєї смерті, зміцнюючи мене і віддаляючи від мене всяку ворожу силу.

Богородице Діво…

Непорочна Мати Божа, повна доброти – як Тебе Син Божий зі скарбів Своєї незбагненної Мудрості чудово прикрасив і наповнив знанням і мудрістю у вищій мірі, ніж усіх святих разом, як Тебе просвітив таким світлом, що Ти. наче променисте сонце, осяваєш усе небо – так, благаю Тебе, аби Ти в годину моєї смерті наповнила душу мою світлом віри і правдивого знання, щоб віра моя через помилку не наразилася на якусь небезпеку.

Богородице Діво…

О Діво Маріє, Мати життя, як Дух Святий наповнив Твою душу Любов’ю і зробив Тебе наймилішою і найсолодшою з усіх сотворінь в такій мірі, що після Бога Ти є найласкавішою і наймилосерднішою-так, благаю Тебе і заклинаю: зволь бути при мені в годині моєї смерті, наповнюючи мою душу солодкістю Божої любові, щоб уся кара і гіркота смерті стали мені через цю любов солодкими і милими.

Молитва до Матері Божої за тих, що перебувають у горі

О Найсвятіша Діво, уднях Своєї слави незабувай про смутки бідної землі! Поглянь оком милосердя на тих, які стогнуть у болях і смутках, котрі змагаються з труднощами, уста яких неустанно п’ють із джерела гіркоти цього життя! Змилосердися над тими, які втратили найдорожчих. Змилосердися над тими, які любляться, а живуть у розлуці. Змилосердися над самотніми і покинутими.

Змилосердися над слабкістю віри нашої. Змилосердися над тими, яких ми любимо і за яких турбуємося. Змилосердися, о Свята і Всемогутня Діво, над тими, що плачуть, над тими, що моляться, над тими, що занепадають духом, і дай нам усім надію і святий мир Твоїх дітей.

Амінь

Молитва, щоб випросити добру смерть

Свята Маріє, Мати скорботи і милосердя! Заступнице моя, солодка Надіє моя! Прошу Тебе: допоможи мені в годині смерті, аби я переміг(ла) ангела смерті, який буде прагнути погибелі моєї душі. Поручи її Богові-Отцю, поєднай мене з Богом-Сином і випроси мені мудрості у Бога Духа Святого, щоб я могла у вічності славити і благословляти Пресвяту Тройцю за її безмежне милосердя.

Прошу Тебе про таку саму ласку для всіх, а особливо для дорогих мені осіб.

Амінь

Молитва до Матері Божої за щасливу смерть

О Найсвятіша Діво Маріє, Ти, що завжди стоїш перед троном Пресвятої Тройці! Твоїм завданням є заступатися за нас, тож пам’ятай про мене щохвилини перед Твоїм Наймилішим сином. Молися за мене, будь при мені, змагайся зі мною. Дякуй за мене і випроси мені прощення всіх гріхів. Будь при мені передусім у мою останню годину.

А коли я вже не зможу дати жодного зрозумілого знаку – перемагай, захищаючи мене від злого ворога, а коли я вже не зможу вимовити: “Ісусе, Маріє, Йосифе, – мій Боже, в руки Твої віддаю духа мого!” – вимов ці слова замість мене, а коли я вже не зможу почути утішання людського – прийди до мене з утіхою. Не відходь від мене, поки не почую вироку, а коли б я мав(ла) покутувати за мої гріхи в чистилищі, то тоді заступайся за мене постійно і надихни моїх друзів, аби я за їхньою допомогою незабаром удостоївся(лася) оглядати Бога. Зменш мою кару, визволи мене якнайшвидше і запровадь мою душу до неба, щоб я з усіма вибраними міг (могла) благословити і славити Бога і Тебе у вічності.

Амінь

Три “БогородицеДіво…”

Молитва до Пресвятої Марії, Цариці Ангелів

(Ця молитва, яку об ‘явила і поручила Пресвята Мати у 1863році, була надзвичайно поширена у Франції. Вона випрошує допомоги Матері Божої при нападах сатани).

Могутня Небесна Царице! Провіднице Ангелів!

Ти отримала від Бога Отця і Сина і Святого Духа силу і владу топтати голову змії – сатани. Тому ми покірно просимо Тебе: пошли на допомогу нам Твої небесні полки, щоби вони під Твоїм керівництвом і Твоєю могутністю знищили диявольські сили, всюди з ними боролися, перемогли їх зухвалі напади, скинули їх у пекельну безодню і виголосили: “Хто яко Бог!”

Ви, святі АнгелиіАрхангели, стережітьіохороняйте нас.

Добра, ніжна Мати, Ти – навіки наша Любов і наша Надія.

Мати Божа! Пошли нам святих Ангелів, щоби вони нас охороняли і відганяли від нас злого ворога.

Свята Мати! Прийди надопомогу бідним, зверни свій зір на малодушних, потіш терплячих, спаси вмираючих грішників, проси за народ, молися за священиків, заступайся за всіх людей, які посвятили себе на службу Богу. Хай всі, хто шанує Тебе, відчує Твою допомогу.

Амінь

Три привітання Пресвятій Матері

(Цю молитву склав і поручив Папа Юлій II, який дивом уникнув смерті і цю ласку приписував заступництву Матері Божої).

О Найславніша Царице Милосердя, вітаю гідну слави святиню – Твоє святе Тіло, у якому Господь мій і Бог мій мав відпочинок.

Богородице Діво…

О Найславніша Царице Милосердя, вітаю Серце Твоє дівоче, чия досконала чистота ніколи не була заплямлена.

Богородице Діво…

О Найславніша Царице Милосердя, вітаю Душу Твою найшляхетнішу, прикрашену всіма найціннішими дарами ласк і чеснот.

Богородице Діво…

Три акти віддання себе Матері Божій

Складаю Тобі честь з усього серця, о Пресвятая Діво, над усіх Ангелів і Святих неба як Доньці Предвічного Отця та віддаю і посвячую Тобі мою душу з усіма її властивостями.

Богородице Діво…

Складаю Тобі честь з усього серця, о Пресвятая Діво, над усіх Ангелів і Святих неба як Матері Єдинородного Сина Божого та віддаю і посвячую Тобі моє тіло з усіма його бажаннями.

Богородице Діво…

Складаю Тобі честь з усього серця, о Пресвятая Діво, над усіх Ангеліві Святих неба як найдорожчій Улюблениці Духа Святого та віддаю і посвячую Тобі моє серце з усіма його почуттями, благаючи Тебе: зволь виєднати мені у Пресвятої Тройці усі середники, потрібні для спасіння.

Богородице Діво…

Акт пожертвування Пресвятій Діві

О Пресвята і Непорочна Діво, нічого не маю, щоб пожертвувати Тобі, що могло б бути гідним Тебе, тільки свою душу, зрошену Кров’ю Твого Сина, ту душу, задля якої Він хотів народитися з Тебе, для котрої жив в укритті, невизнаний, переслідуваний, і за котру умер на хресті. Якщо та душа була Йому такою дорогою, якщо Він вважав її за надбання, гідне Своєї любові, то Ти, о Маріє, Мати Ісуса, Ти нею не погордиш.

Прийми ж, о Непорочна Маріє, жертву усієї цієїдуші, а з нею прийми і моє серце і моє тіло-запали мене вогнем Твоєї любові, любові Ісуса і зроби моє тіло таким чистим, таким слухняним на всі порушення ласки, аби воно недаремно носило назву Святині Бога, надану йому через хрещення, а відновлену через багаторазове приймання Святого Причастія!

Зроби своєю чудодійністю, щоб я став гідним долучитися, як живий камінь, до будови тієї найбільшої святині, яка постане в небі на честь Бога, тричі Святого,

Котрого Ти є Донькою, Матір’ю і Улюбленицею.

Амінь

Акт самопосвяти Матері Божій

Мати Божа, Непорочна Маріє! Тобі посвячую тіло і душу мою, всі молитви мої і праці, радощі і терпіння, все, чим я є і що маю.

Щирим серцем віддаю себе Тобі в неволю любові. Залишаю Тобі повну свободу послуговуватися мною для спасіння людей і для допомоги Святій Церкві, Матір’ю котрої Ти є. Віднині хочу все робити з Тобою, через Тебе і для Тебе. Знаю, що власними силами я нічого не можу зробити.

Тільки Ти все можеш, що є волею Твого Сина, і завжди перемагаєш. Вчини ж, Помічнице вірних, аби моя родина, парафія і вся Батьківщина були справжнім Царством Твого Сина і Твоїм.

Амінь

Самопосвята Пресвятій Діві

О Володарко моя, Свята Маріє! Твоїй ласці, Твоїй особливій опіці і безмежному Твоєму милосердю сьогодні і кожного дня і в годину моєї смерті віддаю душу і тіло моє, всі мої надії і радощі, всі смутки мої і нужду, життя і кінець мого життя. Тобі поручаю, щоб за Твоїм святим втручанням і через Твої заслуги всі мої вчинки відповідали Твоїй волі і волі Твого Сина.

Амінь

Молитва за захоронення від смертельного гріха

О Діво, Мати Божа, жертвуюся Тобі на честь і славу Твоєї чистоти: жертвую Тобі також очі і вуха мої, мій язик, руки – одне слово, тіло і душу мою і прошу Тебе, аби Ти здобула мені ласку не впасти в жодний смертельний гріх.

Амінь

Молитва до Пресвятої Діви Марії

Згадай, ВсемилостиваДіво Маріє, що від віків не чувано, щоби Ти залишила того, хто під Твою опіку прибігав, у Тебе помочі благав, Твого заступництва просив. Оживлений таким довір’ям, приходжу до Тебе і припадаю, як грішник, і, каючись з моїх гріхів, прошу Тебе: о Мати Предвічного Слова, не погорди моїми словами, але послухай їх ласкаво і вислухай.

Амінь

Умилосердися, Найліпша Мати, над тими, що відпали від Святої Католицької Церкви, і виєднай їм ласку навернення.

Амінь


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Філософія влади золота в повісті бальзака гобсек.
Ви зараз читаєте: Набожество ТРИ “БОГОРОДИЦЕ ДІВО”_2
Copyright © Українська література 2020. All Rights Reserved.