Притча про суддю

Ця притча оповідає про те, що в одному місті був суддя, який не боявся Бога і людей не соромився.

В цьому ж місті жила вдова, котра прийшла до судді й каже:

– Захисти мене від мого суперника!

Суддя довгий час не хотів виконати бажання вдови, а вона ходила і ходила, ходила і благала неправедного суддю. Суддя думав-думав і розміркував нарешті так:

– Хоч і Бога я не боюся і людей не соромлюся, але через те, що оця вдовиця мені часто докучає, то візьмусь її захищати, щоб вона не ходила до мене без міри часто і не набридала мені.

Завершивши

цю думку, суддя почув голос Господа:

– Чи чуєш суддя неправедний? Хіба Бог не охоронятиме Своїх обраних, котрі голосять, прохають і благають Його день і ніч. Невже Бог стане бариться щодо них?!

– Кажу вам, – наголошує Ісус Христос, що незабаром Господь подасть їм (тим, що прохають) захисту! А Син Людський, коли прийде, то чи Він знайде ще віру на землі? (Лк. 18.

1 – 8).

Ісус Христос розповів цю притчу про те, що треба молитися завжди, невідступно й не занепадати духом, молитися і просити Бога. Якщо навіть несправедливий суддя врешті-решт захистив вдовицю, то тим більше Справедливий Бог, Суддя

Істинний не залишить без захисту обраних Своїх.

Запитання Ісуса Христа: “А Син Людський, коли прийде, то чи Він знайде ще віру на землі?” є стимулом до Своїх учнів та послідовників, щоб вони невідступно молилися на землі.

Ця притча є добрим уроком і прикладом для всіх земних людей і християн зокрема.

По-перше, треба неухильно молитися, в молитві розмовляти з Богом, щоб Господь допомагав вам і дав вам того, чого ви просите.

По-друге, не треба зневірюватися, а зміцнювати віру і християнську церкву, щоб віра у людей зосталася й тоді, коли вдруге прийде Син Людський Ісус Христос на землю.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)Позасюжетні елементи твору маруся.
Ви зараз читаєте: Притча про суддю
Copyright © Українська література 2021. All Rights Reserved.