Твір на тему: Чи треба знати кілька мов? (твір-роздум)Той, хто не знає іноземної мови, не знає своєї власної.
В. Гете
Знання декількох мов, крім своєї рідної, вважаю за необхідне. І чим більше людина знає мов, тим більше в неї можливостей. Деякі люди вивчають мови тому, що їм потрібно це для роботи, інші подорожують за кордоном. Усі, хто знають багато іноземних мов, можуть розмовляти з людьми з інших країн, читати твори закордонних авторів, що робить ширшим світогляд.
У наші дні іноземні мови відіграють велику роль: ми живемо в такий час, коли дедалі ширше розвиваються зв’язки з різними країнами

і народами. Незалежно від того, яку професію ми оберемо після закінчення школи, на якій ділянці будемо працювати, знання іноземної мови, як мінімум однієї, може бути просто необхідним.
З усіх світових мов я виділяю англійську. Вона стала найважливішою мовою світу, мовою політичних, наукових і торговельних відносин. Це мова комп’ютерних технологій. Багато наукової літератури написано англійською мовою. Кожному кваліфікованому фахівцю потрібно знати цю мову.
Вивчення іноземних мов – нелегка справа. Це тривалий процес, який вимагає багато часу і зусиль.
Але я хочу сказати ще й про інше.
Чи треба знати мову того середовища, у якому ти живеш? Чи потрібна росіянину українська мова, якщо він живе в Україні (і зовсім не тому, що українська мова – державна), українцю і росіянину, що живуть, скажімо, в Узбекистані, Латвії або Молдови, узбецька, латиська або молдавська? Я вважаю: безумовно, неодмінно. Це й повага до народу, поруч з яким живеш, і просто життєва необхідність. Усяка мова цікава.
Знання декількох мов дає можливість краще зрозуміти себе і навколишній світ.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Єдине що важливо це бути людиною твір.
Ви зараз читаєте: Твір на тему: Чи треба знати кілька мов? (твір-роздум)