Твір на тему: Готуємося до Євро-2012 (замітка в газету Інформаційного характеру)Нашому місту Харкову випала честь проводити матчі Європейського чемпіонату з футболу. Ігри проходитимуть на суперсучасному стадіоні “Металіст”. Я не стану описувати цей стадіон, адже його фотографії розміщені у всіх друкованих виданнях і в Інтернеті.
Наша школа № 151 розташована поблизу стадіону. Ми дбаємо про чистоту території навколо школи і у дворах будинків, де ми живемо.
Я хочу розповісти про те, який внесок у підготовку до чемпіонату вносять мешканці нашого двора, який також знаходиться неподалік від стадіону. З вікон нашого будинку стадіон розкривається як на долоні – кожну дрібницю видно. Зрозуміло, що гості чемпіонату проходитимуть повз наш двір і по ньому робитимуть висновок щодо населення Харкова і про те, як воно дбає про своє помешкання.
Треба сказати, що місто упорядкувало наш двір.
Двір великий, його перетинають асфальтові доріжки, вздовж яких стоять сучасні лавочки для відпочинку. З’явилося багато дерев. Навесні мешканці нашого будинку висаджували саджанці, розбивали квітники. А ще разом із робітниками комунального господарства вони облаштовували

в центрі двора дитячий та спортивний майданчики.
Та ось така біда: люди не бережуть красу. У дворі поставили сучасні різнокольорові урни для дрібного сміття, але щодня двір захаращений якимись паперами, пляшками з-під напоїв, недокурками. І це при тому, що двірники працюють сумлінно, ретельно прибираючи двір.
Ми, учні п’ятого класу, вирішили по-своєму боротися з тими, хто не вміє цінувати красу. Ми вийшли на так зване фотополювання за порушниками, адже такі недбалі люди і є справжніми порушниками. Нашою зброєю стали мобільні телефони. Нам пощастило кілька разів сфотографувати тих, хто кидав сміття прямо серед двору. Знімки виклали у Інтернет, там же і попередження, що про кожного, хто буде зневажливо ставитися до інших мешканців, дізнається все місто. Це (уявіть собі!) подіяло. Зараз нашому двору хоч звання присвоюй: “Двір зразкового порядку”.
Ми звертаємося до хлопців і дівчат, які мешкають в інших дворах, підтримати наш почин.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5.00 out of 5)
Медвин характеристика.
Ви зараз читаєте: Твір на тему: Готуємося до Євро-2012 (замітка в газету Інформаційного характеру)
Copyright © Українська література 2020. All Rights Reserved.