Твір на тему: Мандрівка в минуле. Національний одягНаціональний одяг – це мистецтво, що тісно поєднане з побутом народу, його звичаями, традиціями.
Хоч наш народ і був під чуженецьким пануванням, все рівно він зберіг національний одяг як символ, що його він проніс через всі віковічні страждання й утиски. Національний одяг, мова, віра та звичаї – все це надійний захист від національного занепаду.
Національне вбрання є естетичною базою, на якій народні митці створили вишивки, мережива. Все це свідчить про мистецький смак і артистичний досвід наших жінок, про їх майстерність, що передається від покоління до покоління.
Артистичне багатство національного одягу виявляється у повній гамі кольорів та мистецьких формах. Разки червоного намиста, кілька барвистих стрічок завершують ефект гармонійної цілісності національного одягу українських дівчат.
Національний одяг – це вияв святкового, врочистого, піднесеного настрою це культурно-історична спадщина наших славних старокняжих і козацьких часів, щасливих днів України.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Твір івана франка фарбований лис.
Ви зараз читаєте: Твір на тему: Мандрівка в минуле. Національний одяг