Твір на тему: Мій вихідний деньПісля напруженого навчального тижня вирушаю з батьками у наймальовничіший куточок Харківської області – Коробові Хутори. Вони знаходяться на березі Сіверського Дінця, в кількох кілометрах від міста Готвальда. Ці місця здавна були відомі своєю красою. Ріка тут широка, її береги вкриті багатою рослинністю.
Навкруги ліс. Він розкинувся на багато кілометрів вздовж Сіверського Дінця: зліва – шпильковий, з правого боку – листяний. Повітря сповнене ароматом дерев, трав та квітів.
У цій місцевості знаходяться овіяні легендами дві гори – Козача та Пташина. Кажуть, що колись тут стояли вартові козацького війська, оберігаючи мир і спокій населення.
Найкращою оздобою цього мальовничого куточка Харківщини є озера. Тут їх налічується близько трьохсот. Найбільш улюбленим серед відпочиваючих є Біле. Його площа 45 гектарів, а глибина – до семи метрів.
Добре, що наш край багатий на такі чудові місця. Після відпочинку наступний навчальний тиждень не здаватиметься мені занадто важким.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Сутність опору беранже.
Ви зараз читаєте: Твір на тему: Мій вихідний день