Твір на тему: Прекрасне в моєму житті

Людина здавна оточувала себе красивими речами, вона не може без цього жити. Можливо, усе почалося з первісних малюнків усередині печер первісних людей. Про це не відає ніхто.
Хтось із мудрих сказав: “Прекрасне – це символ морального добра”. Прагнення людини до красивого залишається незмінним упродовж віків. Людина хотіла передати неповторні явища природи чи свій стан – вона стала створювати первісну мелодію та пісні. Людина прагне зберегти для себе й онуків щось дивовижно неповторне (пейзаж, особливо інтер’єр, видатну особу

тощо) – вона бере до рук звичайного пензля.
І так у всьому, що пов’язано з життям людини. Навіть зараз за повір’ям чи певною традицією належить вагітним жінкам не дивитися на щось потворне, недосконале, а спрямовувати свій погляд на красиве: квіти, зорі, приємні обличчя, спів птахів, ніжну музику, приємну мову.
Прекрасне й добре в житті – завжди поруч, бо все це йде не стільки від розуму, скільки від душі, від нашого відчуття. Позитивні емоції спонукають до того, що в людини з’являється добре ставлення до навколишнього світу і бажання самому творити добро.
Особливо тонко це відчувають поети.
Ніби мої думки й почуття висловив харківський поет Ю Стадниченко:
Не відкладайте добрих справ!
Служіть Землі, служіть Вітчизні!
Коли нависнуть хмари грізні,
Робіть усе, щоб день сіяв! …
Щоб не впала атомна роса,
Щоб світ не змерк, а розцвітав,
Не відкладайте добрих справ!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Сценічне безсмертя марусі чурай.
Ви зараз читаєте: Твір на тему: Прекрасне в моєму житті
Copyright © Українська література 2020. All Rights Reserved.