Твір на тему: Що таке дружба

Духмяний аромат троянди неможливо відчути на відстані. Щоб почути його, треба підійти до квітки і нахилитися. Є і люди, яких можна зрозуміти, лише наблизившись до них. їх зустрінеш не в галасливій юрбі, не на зборах, а в колі друзів, у сім’ї або навіть наодинці. Не на словах, а в мовчанні, у доброму погляді, посмішці розкриється ця людина.
Що ж таке дружба? Це досить нелегке і водночас таке важливе запитання, яке час від часу ставить собі майже кожна людина. Існує дружба, приміром, між народами різних країн світу, однак буває і така, що поєднує

назавжди людей. Де б ти не був, ти завжди відчуєш надійне плече друга, відчуєш його підтримку, допомогу. Найстрашніше в людському житті – втратити друга, якого ти знав і якому ти довіряв. І якщо твій друг раптом опиниться в біді, ти, не роздумуючи ні хвилини, прийдеш йому на допомогу.
Дружба – це одне із найпрекрасніших почуттів, дарованих людині. Дружба – це вияв людського життя. Лише людина вміє товаришувати, співчувати та розраджувати. Питання полягає тільки в тому, чи вдається їй це робити по-справжньому, щиро, від усієї душі. Якщо так, то цю людину можна назвати справді щасливою. Кажуть, справжня дружба
не знає кордонів, обмежень у відстані, у віці. Уміння радіти з успіху інших, підтримувати, розраджувати, допомагати, розуміти – ось що таке дружба по-справжньому. І ще я хочу сказати, що товариш і друг – це не одне й те саме. Товаришів може бути багато, а справжніх друзів – навряд чи.
Особисто про себе я хочу сказати, що в мене є кілька хороших та надійних друзів, і я дуже щаслива з цього приводу. Коли мені іноді буває сумно чи просто самотньо, я можу зателефонувати до будь-кого з них, і ми довго-довго розмовляємо, жартуємо або й сперечаємося стосовно тих чи інших питань… На душі одразу ж стає легше. Це справжнє багатство – мати таких друзів, які розуміють тебе, розділяють твої думки, інтереси та уподобання. Так чудово проводити свій вільний час разом із друзями. Можна зустрітися, прогулятися вулицями рідного міста. А можна просто поспілкуватися, поговорити про різноманітні новинки зі сфери кіно або музики. Щоправда, не завжди ми маємо змогу часто бачитися, але мені радісно і приємно відчувати підтримку друзів на відстані.
Дружба багато на що здатна, вона може творити справжні дива. І якщо більше людей матимуть добрих друзів, то світ стане набагато кращим і яскравішим, на всій планеті запанують мир та злагода. Мені дуже шкода тих людей, котрі не мають справжнього і відданого друга. їм ні з ким ділити своє горе чи радість, ні з ким порадитися у скрутну хвилину. Дружба – найпрекрасніше, що може тільки бути в житті будь-якої людини.
Але дружба багато чого вимагає, бо вона пов’язана з відповідальністю. Адже, щоб по-справжньому відчувати стан, настрій свого друга, йому обов’язково треба приділяти увагу, хоча б просто мати для цього час. А інакше можна легковажно сказати: він мій друг… І то будуть лише слова, не заповнені змістом…


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Що робить мене щасливим твір есе.
Ви зараз читаєте: Твір на тему: Що таке дружба
Copyright © Українська література 2020. All Rights Reserved.