Твір на тему: Учитель очима учняУчитель очима учня
Вона висока, струнка, із гладенько причесаним волоссям, у строгому темному костюмі й туфлях на високих каблуках. У неї тихий голос. Вона рідко посміхається. Але вже якщо посміхається, то по-справжньому, щиро, від цієї посмішки теплішає на душі. І вона любить нас.
Вона – це наша Ірина Олександрівна, а ми – це її клас, “її” діти.
Учителька справляє враження бізнес-леді, але вона не любить командувати і розпоряджатися. Ірина Олександрівна носить окуляри в красивій оправі, а за ними – втомлені очі. У неї є родина,

а вона до пізнього вечора сидить із нами в класі, якщо залишилися невирішеними якісь шкільні проблеми.
Чому? Чому Ірина Олександрівна так віддана школі? Чому заради нас жертвує часом, який могла б присвятити своїй родині? Я не знаю. У ній є щось таке… Щось незвичайне… Напевно, те, що відрізняє Вчителів з великої літери від усіх інших. І з цим треба народитися.
Звичайно, ми не ангели. Але Ірина Олександрівна рідко підвищує на нас голос. Чи пояснює вона нову тему з російської мови, чи пропонує піти до театру або робить докір комусь – вона завжди говорить спокійно. Коли потрібно – переконливо, коли потрібно – суворо і дуже рідко – ласкаво. Ми б не поважали її так, якби вчителька кричала, зривала на нас свою злість. Але вона ніколи такого не зробить. Саме тому, що вона – Учитель. Ірина Олександрівна терпляча. Вона вчить, а не повчає.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Не сваріться жийте в згоді твір.
Ви зараз читаєте: Твір на тему: Учитель очима учня