Твір на тему: “Хто такі ледарі?”У тлумачному словнику є таке визначення слова “ледар”:
“Людина, яка не любить працювати; ледачий. Уживається як лайливе слово”.
Тобто практично всім людям зрозуміло, що не дуже добре ухилятися від роботи, соромно нічого не робити, якщо навколо тебе всі трудяться, і непривабливо підводити інших, якщо вони розраховують на твою допомогу, а ти її не надаєш.
У нашому класі є учні, які погано вчаться, тобто у них низькі оцінки. Ледарі вони чи ні? Не хочуть або не можуть? Немає здібностей, чи бажання?
Наприклад, Ігор і Павло – хороші

спортсмени, перемагають в змаганнях, але не знають правил української мови, пишуть диктанти на одиниці. Наталка і Оля – добре пишуть твори і вивчають вірші напам’ять, але не справляються із завданнями по математиці. Женя – обожнює природознавство, збирає колекції засушених комах, гербарії, але дуже погано вчиться по української і особливо англійської мовам. Микита і Богдан – нічим не цікавляться, не беруть участь в житті класу, і не мають оцінок більше “4” з жодного предмета, навіть
Із малювання і фізкультури. А Олена почала гірше вчитися тільки останнім часом, тому що у неї народилася
маленька сестра, і вона багато допомагає мамі в хатній праці.
Давайте разом задумаємося, чи байдужі нам наші однокласники? Чи важливо нам просто добре вчитися самим, або все-таки не лінь допомогти і товаришам? Адже ми один колектив, і наша допомога, можливо, дуже потрібна їм? Не полінуємося запитати, і не полінуємося допомогти.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Для україни та українців за романом тигролови.
Ви зараз читаєте: Твір на тему: “Хто такі ледарі?”
Copyright © Українська література 2019. All Rights Reserved.