Твір на тему: Як я розумію щасливе сімейне життя (твір-роздум)Кожна людина хоче бути щасливою. І кожна людина прагне щасливого сімейного життя. Проте щасливе сімейне життя кожен розуміє по-своєму. Мені здається, що обов’язковою умовою повинно бути взаєморозуміння між членами сім’ї. Якщо батьки розуміють, по-перше, один одного і разом – інтереси дітей, а діти розуміють інтереси батьків, то така сім’я обов’язково відшукає шляхи до щастя.
Зразком для мене є моя сім’я. Ми з сестрою вважаємо своїх батьків старшими друзями. Нам цікаво спілкуватися з ними і ми з радістю зустрічаємося ввечері

після школи та після роботи. Якщо нам із сестрою потрібна порада чи допомога, ми завжди знайдемо їх у батьків. Батьки розповідають нам про свою роботу, а ми їм – про школу, про друзів, про свої інтереси та захоплення. Кажуть, що ми дружна сім’я. І це справді так. Дружба обов’язкова в сімейному житті.
А ще у нас є спільне захоплення. Я, моя сестра, мама і тато любимо історію. Часто вечорами ми розмовляємо про історичні події або читаємо історичні книги вголос по черзі. Найбільше мені подобається, коли читає тато.
Я вважаю, що наша сім’я щаслива.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Стендаль жіночі образи.
Ви зараз читаєте: Твір на тему: Як я розумію щасливе сімейне життя (твір-роздум)
Copyright © Українська література 2020. All Rights Reserved.