Твір на тему: Як я впіймав карася (Твір-розповідь про випадок із життя)Торік літом я відпочивав у селі разом із татом. Це невелике село розташоване на крутому березі Десни.
Якось тато розбудив мене вранці й запросив, як тут звикли казати, “на риби”. Ми зібрали наші рибальські снасті й пішли до річки. Там ми сіли в човен. Тато попросив сісти на весла й розпустити вудку, поки він приготує наживку.
Течією нас понесло аж на середину річки. Тоді тато відібрав у мене весла й спрямував човен у тиху маленьку затоку. Там ми зупинилися. Тато закинув свою вудку, а я свою. Ми чекали досить довго. Раптом я відчув, як щось смикнуло мою вудку. Спочатку мені здалося, що моя снасть просто зачепилася за корч, але волосінь натяглася і її почало тягнути кудись вбік. Я повільно потяг, і ось із води показалося щось пласке й сріблясте. Коли я витяг здобич, тато пояснив, що це величенький карась.
Того дня я кілька разів закидав вудку, але такого чудового карася мені Не вдалося більше впіймати. З відпочинку я повернувся заядлим рибалкою.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5.00 out of 5)
Твір земля наш спільний дім.
Ви зараз читаєте: Твір на тему: Як я впіймав карася (Твір-розповідь про випадок із життя)
Copyright © Українська література 2020. All Rights Reserved.