Твір на тему: “Жінка в білому” ПікассоВеликий художник двадцятого століття Пабло Пікассо пройшов величезний творчий шлях. Його першим наставником у мистецтві був батько, вчитель малювання й майстер декоративних розписів. Пікассо почав малювати дуже рано, у чотирнадцять років. Бездоганно володіючи прийомами академічного малюнка, він блискуче склав іспити в Барселонську школу вишуканих мистецтв, але дуже скоро покинув її, як і Мадридську академію мистецтв. У 1900 році Пабло Пікассо приїздить до Парижа. Тут склався його власний стиль.
У творчості майстра спостерігається злиття

імпресіонізму у французькому дусі та мистецтва іспанських класиків.
Картина “Жінка в білому” була написана Пабло Пікассо в середині 1910-х років, коли після довгого захоплення кубізмом художник знову звертається до фігуративного живопису.
На цьому полотні Пікассо зобразив свою дружину, російську балерину Ольгу Хохлову, в образі древньої гречанки.
Обличчя жінки освітлене. Погляд великих темних очей замислений, серйозний.
Довге хвилясте волосся, зібране в пучечок, кінці якого спущені на плечі.
Жінка в білому вбранні наче на хвилинку присіла відпочити від буденщини, на що вказують складені руки,
спокійна постать.
Небагатьма фарбами майстер пензля зумів передати чарівність і одухотвореність жінки. Символічним, мабуть, є й обрання білого одягу жителів Древньої Греції. Цим художник хоче підкреслити нерозривність зв’язку поколінь і віковічної жіночої краси.
Картини Пабло Пікассо вражають не тільки поєднанням гротеску з сарказмом, гордого жебрацтва й ницості багатства, а й глибоким ліризмом, духом античної гармонії й спокою.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Аналіз вірша під чужим небом євген маланюк.
Ви зараз читаєте: Твір на тему: “Жінка в білому” Пікассо