Твір-відгук на вірш “Балада про соняшник”Із появою сонця оживає соняшник і починає слідкувати за ним. Так прокидаються люди, які знайшли поезію у своєму серці.

У творі ” Балада про соняшник ” описане “золоте німе захоплення” поезією – недосяжним “сонцем на велосипеді” – маленького хлопчака-халамидника, що просить покататися хоч на рамі. Народжений на землі, він назавжди пов’язаний зі світилом. Тільки люди, захоплені поезією, можуть провести інших у світ, де здійснюються мри и банальність стає незвичайністю.

” Балада про соняшник ” у кожного викликає різні асоціації й почуття. Хтось відчуває те, що відчуває кожен з нас, прокинувшись сонячного ранку вдома й знаючи, що попереду канікули. Дехто на запитання, якими кольорами розмалював би він цей твір, ВІДПОВІВ, що тільки світлими, теплими и сяючими. Але є те, що єднає ці почуття и асоціації,- вони обов язково позитивні, добрі, милі, адже життя прекрасне тим, що кожної миті кожен із нас має можливість відкрити для себе нову, дивовижну грань світу.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Дон кихот рыцарь або глупец.
Ви зараз читаєте: Твір-відгук на вірш “Балада про соняшник”