Вервиці до Пресвятого Обличчя

Ісус Христос неодноразово об’являвся Терезі Гігінсон і дав їй набожність до Своєї Пресвятої Голови та 12 обітниць, пов’язаних з цією набожністю, При цьому Спаситель говорив: “Моєї Душі не знають, Моєї Душі не люблять. Вдень і вночі бачу живі світильники, що палають перед Моїм Вівтарем. Моє Таїнство Любові знаходить почитателів і жертвенні душі, але Душа Моя не знаходить співчутливих душ. Щоденно віддаюсь Я Моїм сотворінням, і люблять вони в Мені все, що маю. Однак, Моя Душа і Моя Пресвята Голова терням увінчана, Трон Божої Премудрості,

знаходять небагато співчутливих, що розважали би страждання Моєї Душі, сумної аж до смерті.

Моє Серце знаходить тисячі сердець, але Моя Душа лишається самітною. Не дістає теж: вшанування Моє терниною увінчане Чоло. Лице Моє забруднене.

Мої Очі і Уста повні засохлої Крові… І немає нікого, хто б їх обтер і відсвіжив, і дав полегшення Моїм спеченим губам і розпухлому язикові. Моя Душа сумна аж до смерті. І Я шукав когось, хто би Мене потішив, і нема нікого…”

Протягом 1880-1883 років дав наш Господь Ісус Христос 12 обітниць для тих, що будуть почитати Його Пресвяту Голову як Трон Божої Премудрості. “Прагну,

щоб перша п ‘ятниця по святі Мого Найсвятішого Серця була призначена на свято почитання Моєї Пресвятої Голови як Трону Божої Премудрості, і щоби Мені жертвували публічно адорацію за всі зневаги і гріхи, котрі безупинно поповнюються проти Мене.”

В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь (Зр.)

1. Вірую в Тебе, живий Боже, бо Ти Всемогутній.

2. Покладаюсь на Тебе, бо Ти вірний і милосердний.

3. Боже, хоч не в силі збагнути Тебе, люблю Тебе понад усе.

4. Жалію за мої гріхи і злобу задля Твоєї безмежної любові.

На великих зернятах:

Отче Небесний, жертвую Тобі у Непорочному Серцю Марії Пресвяте Обличчя Твого улюбленого Сина, а нашого Господа Ісуса Христа, – на порятунок для світу і для від-чинення Неба для душ, терплячих в чистилищі.

На малих зернятах:

О мій Ісусе, вияви нам Твоє Пресвяте Обличчя, щоб ми спаслися.

На закінчення:

(тричі)

Отче Небесний, жертвую Тобі у Непорочному Серці Марії Пресвяте Обличчя Твого улюбленого Сина, а нашого Господа Ісуса Христа, на порятунок для світу і для відчинення Неба для душ, терплячих в чистилищі.

О Ісусе, Обличчя якого є єдиною красою, що захоплює моє серце, благаю Тебе: вирізьби в моїй душі Твій Божий Образ і розпали її Твоєю Любов’ю, щоб поглинутий (та) Нею я незадовго сподобився(лася) оглядати Твоє прославлене Обличчя в Небі.

Амінь


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)Національні символи диктант.
Ви зараз читаєте: Вервиці до Пресвятого Обличчя
Copyright © Українська література 2021. All Rights Reserved.