Вірші до св. ПричастяПЕРШЕ СВЯТЕ ПРИЧАСТЯ Завітав Ісус до мене – Сам Христос в Святім Причасті, Сам Предвічний поселився У моїй тілесній хатці. Я прийняв Його ласкаво: Щиро з серця сповідався. Потім в церкві всі співали – Сам Христос мені всміхався.

Згодом став я на коліна. Дзвони радісно дзвонили. Пастир наш за всіх молився, Ясно свічечки горіли.

Раптом всі перехрестились: А отець підніс нам чашу, Всі додолу поклонились І чекали свого часу, Серце радісно тремтіло, І уста відчули щастя: Кров Христа і Боже Тіло – Я прийняв Святе Причастя!

Святе

Причастя урочисте: Вступив Ісус у серце чисте. Молюся Господу святому, Мій Бог в мені, а я у Ньому. З любові Христової ласку я п’ю, Ісусе, Ісусе, Тебе я люблю.

Святе Причастя – цвіт надії, Утіха Матері Марії. Щаслива вся моя родина:Я маю в серці Бога Сина. З любові Христової ласку я п’ю, Ісусе, Ісусе, Тебе я люблю.

Святе Причастя – урочисте: Вступив Ісус у серце чисте Радіє Ангел – Хоронитель: Прийшов до мене сам Спаситель. З любові Христової ласку я п’ю, Ісусе, Ісусе, Тебе я люблю!

Відкрий для Ісуса серце! Чи чуєш, дитино? – Він кличе тебе! Тихенько постукав у двері, І просить “Впусти мене.

Коли

тобі буде важко Я прийду на поміч тобі, Тебе не покину ніколи Довірся, повір мені.

У мені лиш мир і спокій У мені спасіння твоє. Довірся мені, дитино, Відкрий мені серце своє”.

Святе Причастя Тиша навколішки завмирає, Чути, як гупають спраглі серця. Хліб і вино – тіло з кров’ю приймаєм, Наче маленькі гарячі сонця… Єднається дихання з подихом БожимЄднаються тіло і кров І серце у грудях вміститись не може, – Його розпирає Любов! Господь молодий, живий і красивийВеличний і світлий, як небеса, Заходить у наше єство неквапливо – І світиться, і торжествує душа…


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Журба байка.
Ви зараз читаєте: Вірші до св. Причастя