Вірші про батьків

Коли встану я раненько, Привітаю чемно неньку, Міцно-міцно обнімуІ до серця пригорну.”Дякую!”- за все скажуТа й у справах вже біжу. Мама всіх благословитьЙ на роботу теж спішить. Вчить матуся в мирі жити, З усіма людьми дружити. Сльози витира буваєТа не сварить, та не лає.

Слово Боже ми читаємІ псалми разом співаєм, На молитву теж стаємо, Богу шану віддаємо.

Люблю свою маму, Люблю і бабусю, І за них БогуЧасто я молюся. Щоб їм дав здоров’я, Мудрості та сили, Щоб були спокійні, Радісні та милі. А я обіцяю Рідним помагати:Гарно посуд мити,

В хаті прибирати.

Вчитися співатиТа ще й танцювати, Щоби з радістю завждиБога прославляти. Живіть, любі, довгоБез смутку і горя, Нехай буде рівноюЖиттєва дорога.

Мамі та бабусіНизько я вклонюся, І подякую Христу, Що в достатку тут живу. Рідні мої, любі, Я вас приголублю, Заспіваю вам пісеньУ цей гарний теплий день.

Молюся, діти, я за вас, Щоб було все завжди гаразд, Щоб горе, рідні, обминало, А серце радісно співало. Прошу Тебе, мій Боже милий, Дай нашим дітям щастя й силу, Дай мудрості усій родині, Щоби здоровими ходили. О, Мати Божа, Ти єдина, Божого Сина народилаІ все життя Його любила, У всьому Богові годила.

Бажаємо,

щоб наші дітиНавчились Богові годити, Добро довкола всіх робити, У мирі та любові жити.

Пошану батькам я складаюІ пісню Любові співаю. У серці лиш пам’ять про них – Звичайних, простих, дорогих. Я дякую Богу за маму, Що стільки ночей не доспала;За доброго, вірного тата, Що вмів людям поміч надавати. Як швидко земний час спливає…І згадую часто, буває, Домівку свою, де зростала, Стежки, по яких я стрибала.

В спокуті стаю перед БогомЗа пройдений шлях, всі дороги. За сльози батьків, їх страждання, Хвороби, і сум, і прощання…

Шануйте батьків, любі діти, Щоб потім не пожаліти. Допоки є батько і мати, Старайтесь їм шану віддати.

Життя – це наче океан. Сім’я – це корабель з вітрилом. І лише той корабель допливе, Де згода буде у родині. Маяком буде Господь Бог.

Чи в бурю чи в ясну погоду, Він допоможе вистоять в біді, Поможе витіснить погорду. І лиш зійти із цього корабля, Залишити – є просто неможливим. Кругом вода, немає берегів, Весь час припливи і відливи. Наталя Муран

Хресний шлях У церкві святій помолюсь не устами, А серцем до страстей Христових звернусь. І, раптом, не у святому я храмі, А в місті святім опинюсь. Там на страшнім суді Пилат вмиє руки, До смерті засудивши Христа. І від горя й страшної розпукиСкрикне Марія – Діва свята. Я по хресній дорозі з ІсусомПройду. Щоб провину відкупити свою. І до ран Святих і до струпівЗ Веронікою хустку вкладу. Під Хрестом святим на ГолгофіПрощення буду просить. І за всі безконечні образиНа колінах буду Бога молить.

З Іваном святим я МаріюЗа матір свою я прийму. І серцем нужденним і щиримВід гріхів страшних відійду. Умерти в грісі я бажаюРазом з Ісусом Христом. Щоб у день Великодний сказала:”Я хочу воскреснуть з Христом.”


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Моя любими музика сочинение.
Ви зараз читаєте: Вірші про батьків
Copyright © Українська література 2020. All Rights Reserved.