Якою я побачив рідну природу після прочитання віршів “Гей, рум’яні мої небокраї”, “Хто в рідному краї… ” (1 варіант)

Спочатку хочу сказати, що треба поважати й любити ту країну, той край, де ти народився, де ти живеш. Література у великій мірі вчить нас цьому, особливо поезія, де змальовуються картини рідної природи.

Відомий поет Володимир Сосюра зміг передати своє ставлення до рідної землі, а через його поезії і ми починаємо замиловуватися картинами природи.

У поезіях “Гей, рум’яні мої небокраї” та “Хто в рідному краї… ” звучить синівська любов до Вітчизни, до її квітучих садів та рум’яних небокраїв, до її гаїв та міст. Автор закликає до життя й творчості в ім’я рідної Вітчизни. Майстерно змальовує він образ весни із дитячим обличчям, з якого сиплються квіти. Яка пролітає над Україною і шумить журавлиним крилом. З надзвичайною любов’ю ставиться поет до України. Коли я читаю його поезії, в моєму серці народжується пошана до тієї землі, на якій я народився. Я певен, що якби всі ставилися до своєї країни так, як великий письменник, життя було б набагато кращим.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Золя його полонила.
Ви зараз читаєте: Якою я побачив рідну природу після прочитання віршів “Гей, рум’яні мої небокраї”, “Хто в рідному краї… ” (1 варіант)
Copyright © Українська література 2020. All Rights Reserved.