Твір на тему: Я змінююся (твір-розповідь на тему, пов’язану з життєвим досвідом)

Уся наша сім’я любить у вихідні виїжджати за місто. У нас стареньке авто, яке “успадкував” мій батько від діда. Але завдяки умілим батьківським рукам авто бігає і служитиме ще не один рік.
Мій батько працює слюсарем на великому машинобудівному заводі. У нього багато раціоналізаторських пропозицій. Я пишаюся ним. Так що продовжити життя старенького авто йому зовсім не важко.
Мама працює вихователькою в дитячому садочку, теж дуже стомлюється, тому, як випадає нагода відпочити, вона із задоволенням іде з татом. Ще й мене беруть.

/> Мої батьки – прихильники здорового способу життя. І коли ми виїжджаємо за місто, багато уваги приділяють фізичній активності. Батько з мамою бігають кроси вздовж річки, купаються до пізньої осені. Звісно, й мене намагаються втягнути у цю справу. Я відмовлявся купатися восени. Але коли почув, що Даринка Лисенко, моя сусідка по парті, кутається з батьками в ополонці, я теж загорівся. І ось у жовтні ми виїхали чергового разу з батьками на беріг річки.
Погода стояла чудова: сонечко пригрівало, наче у серпні, тільки жовте листя нагадувало, яка наразі пора року.
Батьки мої дуже здивувалися, коли я почав розминатися
без усякого тиску та нагадування. Потім пробіг разом з ними деяку відстань. Найбільше здивувало. їх моє бажання викупатися. Мама не на жарт сполохалась і сказала, що категорично забороняє мені навіть наближатися до води, запевняючи, що для купання у таку пору треба готуватися ще влітку. Але батько несподівано підтримав мене.
Що сказати? Вода мене обпалила. Був я в річці лічені хвилини, але назавтра не міг піднятися з ліжка, щоб піти до школи. Мене трусило, мабуть, від температури, з носу лило, з очей капали сльози. Звісно, почав кашляти.
Поки я одужував, у мене був час, щоб все обміркувати. Одного мого бажання зрівнятися з Даринкою Лисенко замало. По-перше, мама має рацію: загартовування треба починати влітку.
По-друге, треба готувати своє тіло не тільки для холоду, але і для серйозних фізичних навантажень. Попри все моє бажання я не міг пригадати, коли я востаннє робив ранкову зарядку. Я не любив бігати, на уроках з фізкультури не відзначався особливою активністю.
По-третє, щоб досягти мети, треба чітко дотримуватися режиму, якогось розпорядку дня. Не сидіти до пізнього вечора біля комп’ютера або телевізора, а вийти перед сном подихати свіжим повітрям, лягати спати в один той самий час. Тоді не треба буде мене будити вранці з такою наполегливістю, як мама. Даринка ще займається в секції боротьби – це у дівчат вважається дуже модним і “крутим” захопленням. А я дивлюсь спортивні змагання лише по телебаченню, сидячи у своєму улюбленому кріслі і поїдаючи (нечасто, звісно) цукерки.
Треба сказати, що я здолав свою застуду швидко. Я став іншою людиною. Я почав змінюватися. Я з повним правом можу назвати себе прибічником здорового способу життя.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Леся українка гетьте думи аналіз.
Ви зараз читаєте: Твір на тему: Я змінююся (твір-розповідь на тему, пов’язану з життєвим досвідом)
Copyright © Українська література 2020. All Rights Reserved.