Дев’ятниця до святого отця Івана з Дуклі (зі Львова)

Молитва до Господа Бога у всіх потребах

За посередництвом св. о. Івана Дуклі

Всесильний вічний Боже, Ти, що створив всі речі з нічого, стою перед Тобою в глибокій покорі душі і тіла. Я, порох нікчемний, земний непотріб, гідний погорди від будь-якого земного створіння, якого Ти, добрий Господи, дорогоцінною кров’ю Своєю відкупив від вічної загибелі, учинивши мене найкращим і найдосконалішим творінням Своїх рук.

Падаю до Твоїх найсвятіших ніг зі сльозами, бо що можу Тобі віддати взамін за Твої ласки? Тому, що нічого

доброго власного не маю, жертвую Тобі так малошановану чистоту Пречистої Діви Марії, терпіння мучеників, чесноти віросповідників і, особливо, заслуги св. о. Івана Дуклі.

Прошу Тебе за його посередництвом про помноження віри і Божого страху. Не карай нас, народу свого, пошестями, голодом, війною та вогнем. Дай правлінню нашому через натхнення Твоїм Духом здорової ради, воїнству – непохитної мужності, містам і селам – дарів з нив, дерев, вод і трав, засмученим – потіхи, хворим – здоров’я, потребуючим – необхідної допомоги, бездітним – потомства, подорожуючим – щасливої дороги, грішникам

– жалю за гріхи і поправи, вмираючим – ласки покаяння, душам у чистилищі – небесної прохолоди.

Вдаємось до твого посередництва у всіх потребах.

Святий Іване, опікуне, оборонце наш, зволь нас захоронити своїми проханнями перед ображеним Божим маєстатом; не дозволь, щоб вороги душ і тіл наших перемогли нас; заховай від усіх нещасть, загибелі й несподіваної смерті; прибудь в останні хвилини життя кожному з нас на захист від чатуючих на нашу загибель ворогів – через Господа Бога нашого Ісуса Христа.

Амінь

Умови, за яких відбувати цю дев’ятницю:

1) Бути в ласці Божій, без смертельного гріха.

2) Виявляючи свої прохання перед Господом Богом, бути згідним з Його святою волею.

3) Обравши собі дев’ять вівторків чи субот підряд, дотримуватися у ці дні посту. У перший і останній день набоженства висповідатися, взяти участь у Службі Божій і прийняти св. Причастя; помолитися за викорінення єресі та згоду між християнами.

4) Молячись до св. о. Івана Дуклі, просячи Його про посередництво перед Господом Богом, відмовити:

Отче наш… (9 разів)

Богородице Діво… (9 разів)

Слава Отцю… (9 разів)

Вірую…(1 раз)


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Києво-печерська лавра враження.
Ви зараз читаєте: Дев’ятниця до святого отця Івана з Дуклі (зі Львова)
Copyright © Українська література 2020. All Rights Reserved.