Твір на тему: Чи все можна купити за гроші? (твір-роздум)

Я знаю, що є люди, які мають дуже багато грошей. Їм здається, що вони можуть купити все. І дійсно, у них є прекрасні квартири або навіть будинки, вони їздять на красивих машинах, на них дорогий одяг, багато ювелірних прикрас. Здавалося б, живи й радій. Але мої батьки кажуть, що такі люди не щасливіші тих, хто має скромний достаток.
Щастя за гроші не купиш. А що ж таке бути щасливим? Бути щасливим – означає мати міцну дружну родину, улюблену роботу, вірних друзів і, звичайно ж, здоров’я.
Я розумію, що гроші мають велике значення у житті людини,

але в той же час як за гроші купиш відверту прихильність людей, що тебе оточують? Можна купити дорогі фарби, устаткування, розкішну художню майстерню, але як створиш шедевр на полотні, якщо в тебе немає таланту? А талант за гроші не купиш. Ніякі гроші не зроблять з тебе поета, музиканта…
Гроші не зроблять людину поряднішою. За гроші не купиш любов, світанок, принадність провесни або свіжість першого снігу. За гроші не купиш посмішку дитини і не придбаєш добре серце, якщо твоє байдуже і черстве. І немає таких магазинів, де продається розтрачене марно життя, де продається безсмертя.
Людина може залишити на землі добру пам’ять про себе своїми гідними вчинками, добрими стосунками з людьми.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(5 votes, average: 4,20 out of 5)
Поезія в моєму житті.
Ви зараз читаєте: Твір на тему: Чи все можна купити за гроші? (твір-роздум)
Copyright © Українська література 2020. All Rights Reserved.