Твір на тему: Якою повинна бути справжня праця (твір-роздум)Якою повинна бути справжня праця (твір-роздум)
Коли я казала своєму батькові про те, що хочу купити нові брюки або туфлі, він звичайно зітхав: “Добре, я дам тобі грошей”. І тоді кілька тижнів підряд він працював у вихідні. Я завжди сприймала це як щось цілком нормальне. “Він же мій батько, він повинен забезпечити мене. А коли-небудь і я буду працювати, щоб забезпечити батькову старість. Але це буде колись, згодом… ” – думала я.
Можливо, я б ще довго так вважала, якби одного разу мені не довелося їхати на дачну ділянку з мамою –

тато був дуже зайнятий на роботі. До цього я жодного разу в житті не саджала картоплю. І, як зрозуміла згодом, жодного разу по-справжньому не працювала.
Коли, повернувшись через два дні до міста, ми з мамою на негнучких ногах увійшли до квартири, тато метушився на кухні. “Повернулися! – зрадів він. – А я вам обід приготував”. Я подумала тоді: “І коли він усе встигає?”
Через кілька днів біль у спині минув, руки й ноги вільно згиналися й розгиналися. Про мій перший “трудовий” день залишилися лише спогади.
Як, виявляється, важко дістаються моєму батькові гроші, котрі я витрачаю на всякі дрібнички,
на модні речі або на солодощі. Я зрозуміла, що будь-яка робота, фізична або розумова, нелегка. Зрозуміла, що справжня праця – це повна самовіддача своїй справі. І дотепер дивуюся жінкам, що устигають виховувати дітей, порядкувати у домі, стежити за собою і заробляти при цьому гроші. Дивуюся чоловікам, котрі, як і мій батько, повернувшись втомленими з роботи, допомагають своїм дружинам по господарству. Звідкіля у всіх цих людей сила, енергія? Я гублюся в здогадках. Знаю тільки, що вони вміють працювати по-справжньому. Напевно, багатьом важко. Але вони не скаржаться. Праця складає значну частину їхнього життя.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Трагедія маленької людини у повісті гоголя шинель.
Ви зараз читаєте: Твір на тему: Якою повинна бути справжня праця (твір-роздум)