Твір на тему: Моя вулиця, мій мікрорайон (твір-опис місцевості на основі власних спостережень)

Я живу на проспекті, який має назву “Московський”. Ця вулиця з’явилася майже одночасно з Харківською фортецею. Це найбільша і найдовша вулиця у Харкові. її довжина понад двадцять два кілометри. Харків’яни звуть Московський проспект “Алеєю гігантів”, тому що саме тут розташовані найпотужніші заводи міста. Це і тракторний, і велосипедний, і верстатобудівний, і моторобудівний, і підшипниковий, і електромеханічний, і турбінобудівний.
Я живу на самому краю Московського проспекту. Раніше наш мікрорайон називали “Бермудським

трикутником”, тому що він дійсно має форму трикутника і до нього було дуже важко діставатися. Декілька років тому було побудовано тролейбусну лінію, і справи значно поліпшилися.
Мій мікрорайон оточують три дороги: залізниця, окружна та траса Московського проспекту. У мікрорайоні майже всі будинки багатоповерхові. Біля кожного з них безліч дерев, квітів.
Для малюків побудовано декілька дитячих майданчиків. На стадіоні, який поруч з нашим будинком, завжди можна пограти у футбол, баскетбол або потренуватися. У мікрорайоні є два дитсадки і школа.
Неподалік від нас є чудова річка. Кожного літа ми
з друзями ходимо туди відпочивати. Дорогою ми проходимо повз поля, минаємо яр, схили якого густо вкриті шипшиною. Там чудовий краєвид і влітку, коли куші вкриті рожевими квітами, і восени, коли шипшина червоніє рясними ягодами.
А ще у нас є джерело, куди ми ходимо по воду. Якась добра людина зробила захисну споруду над джерелом, щоб у нього не потрапляло ніяке сміття. Дорога до нього займає десь хвилин тридцять, але вона чудова.
Мені дуже подобається наш мікрорайон!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Біографічний метод дослідження літератури ш о сент-бева.
Ви зараз читаєте: Твір на тему: Моя вулиця, мій мікрорайон (твір-опис місцевості на основі власних спостережень)
Copyright © Українська література 2020. All Rights Reserved.