Дев’ятниця Дев’ятниця на честь Пречистої Діви Марії з гори Кармель

Перший день

Початкова молитва (відмовляти щодня):

О, славна Царице ангелів, найчистіша і преблагословенна Діво Маріє із гори Кармель! Всесильна Заступнице всіх тих, що одягають святий параман! Вірна Покровителько всіх слуг Твого Сина, Ісуса Христа!

Я, негідний грішник, з цього дня в Присутності Твого любого Сина, мого Спасителя, Ісуса Христа вибираю Тебе на свою Покровительку, щоб через Твоє заступництво Я міг одержати від Нього будь-яку ласку, необхідну і корисну для мене і зараз, і в годині моєї смерті.

Амінь

Отче

наш…(3 рази)

Богородице Діво…- (3 рази)

Молитва першого дня

Преславна і Преблагословенна Діво Маріє із гори Кармель! З довір’ям наближаюся до Тебе, щоб отримати ласку, потрібну для мого спасення. Це моє найперше бажання: звільнитися від плями гріха і повернутися до Бога, мого Батька. Яким ще шляхом можу я дійти до моєї мети, як не через Тебе, Матір Його Божественного Сина? Мої гріхи дуже великі і численні, і тому не заслуговую, щоб мене вислуховували, а скоріше – викинули геть з Твоєї Присутності.

Все-таки буду приходити, щоб відвідати Тебе, і буду чинити це всі дев’ять

днів набожності. Тим шляхом хоч трохи надолужу за моє грішне минуле, а Ти, напевно, поглянеш на мене ласкаво, коли побачиш щирість мого серця і готовність в майбутньому служити Богу. Обіцяю це і певний, що з Твоєю поміччю усунуться всі перешкоди для мого навернення і я знову стану улюбленою дитиною Бога, мого Отця.

Літанія до Пречистої Діви із гори Кармель

Господи, змилосердися над нами

Христе, змилосердися над нами.

Господи, змилосердися над нами.

Христе, вислухай нас.

Христе, ласкаво вислухай нас.

Боже, Небесний Отче, змилосердися над нами.

Сину Божий, Відкупителю світу, змилосердися над нами.

Боже, Святий Духу, змилосердися над нами.

Боже у Пресвятій Тройці, змилосердися над нами.

Пресвята Маріє, молися за нас грішних.

Пречиста Діво із гори Кармель, Царице Неба, молися за нас, грішних.

Пречиста Діво із гори Кармель, Побідителько сатани, молися за нас грішних.

Пречиста Діво із гори Кармель, найпослушніша Доне Бога Отця, Молися за нас, грішних.

Пречиста Діво із гори Кармель, найперша серед Дів, молися за нас грішних.

Пречиста Діво із гори Кармель, найвідданіша Супруго, Молися за нас, грішних.

Пречиста Діво із гори Кармель, найніжніша Матінко, молися за нас грішних.

Пречиста Діво із гори Кармель, досконалий образе всіх чеснот, Молися за нас, грішних.

Пречиста Діво із гори Кармель, найповніший Якоре надії, Молися за нас, грішних.

Пречиста Діво із гори Кармель, Прибіжище страждущих, Молися за нас, грішних.

Пречиста Діво із гори Кармель, Подателько Божих дарів, Молися за нас, грішних.

Пречиста Діво із гори Кармель, могутня Вежо проти наших ворогів, Молися за нас, грішних.

Пречиста Діво із гори Кармель, наша Помоче в небезпеках, Молися за нас, грішних.

Пречиста Діво із гори Кармель, Стежино, що провадиш до Ісуса, Молися за нас, грішних.

Пречиста Діво із гори Кармель, наше Світло у темряві, Молися за нас, грішних.

Пречиста Діво із гори Кармель, наша Потіхо у годині смерті, Молися за нас, грішних.

Пречиста Діво із гори Кармель, Заступнице найбільш нещасних грішників, Молися за нас, грішних.

За тих затверділих у злобі з довір’ям просимо Тебе, молися за нас грішних.

За тих, що огірчують Твойого Сина, з довір’ям благаємо Тебе, Пречиста Діво із гори Кармель, Молися за нас, грішних.

За тих, що зневажають молитву, Молися за нас, грішних.

За тих, що конають, Молися за нас, грішних.

За тих, що відкладають своє навернення, Молися за нас, грішних.

За тих, що терплять у чистилищі, Молися за нас, грішних.

За тих, що ще не знають Тебе, Молися за нас, грішних.

Агнче Божий, що приймаєш на себе гріхи світу, помилуй нас, Господи.

Агнче Божий, що приймаєш на себе гріхи світу, ласкаво вислухай нас, Господи.

Агнче Божий, що приймаєш на себе гріхи світу, змилосердися, Господи, над нами.

Молитви (відмовляти щодня): Від Служби із свічками (Стрітення), до Зіслання Святого Духа:

Молись за нас, Пресвята Божа Матінко, щоб ми були гідні обітниць Христа.

Благаємо Тебе, Господи Боже, даруй нам, щоб ми, Твої слуги, постійно тішились здоров’ям розуму і тіла, і щоб при славному заступництві благословенної Марії, Приснодіви, почерез Христа, нашого Господа ми ізбавились від теперішніх бід і осягнули вічну радість в Небі.

Амінь

Від Зіслання до Різдва:

Ангел Господній об’явив Пречистій Діві Марії, і Вона зачала від Святого Духа.

Боже, Котрий зволив, щоб Твоє Предвічне Слово прийняло плоть у лоні благословенної Діви Марії, коли ангел доставив Твоє повідомлення. Даруй, щоби Твої просителі, котрі щиро вірять у Неї, як у Божу Матір, дістали поміч від її заступництва через Христа, нашого Господа.

Амінь

Від Різдва до Служби із свічками і після Різдва:

Діва, Ти залишилася неторкнута. Матінко Божа, заступися за нас!

Боже, Котрий через плідне дівицтво благословенної Марії подав людству дарунок вічного спасення. Благаємо Тебе, даруй, щоб ми могли утішитись Її заступництвом, через котре заслужимо прийняти Подателя життя, нашого Господа Ісуса Христа, Твого Сина, Котрий живе і царює над світом з Тобою і в єдності із Святим Духом во віки віків.

Амінь

У Великодну пору:

Радуйся і торжествуй, о Діво Маріє! Алилуя. Бо наш Господь воістину воскрес із мертвих.

Алилуя.

Боже, Котрому сподобалося через Воскресення Твого Сина Ісуса Христа наповнити світ радістю, даруй, благаємо Тебе, щоб з поміччю Пречистої Діви Марії, Його Матері, і почерез Христа, нашого Господа ми сподобилися радостей вічного життя.

Амінь

Квітко Кармелю – Мати нашого Царя, Квітуча Виноградино – Прекрасна і мила, Розкіш Небес – для Твоїх дітей із Кармелю, Матір Божественності – що завжди даруєш ласки, Незрівнянна між Святими – Морська Зоре.

Хай Божественна поміч завжди буде з нами. Амінь

Най душі вірних, що відійшли, спочинуть у мирі. Амінь

Другий день

Початкова молитва (відмовляти щодня)…

Приходжу до Тебе, Преблагословенна Діво із гори Кармель, щоб Ти надихнула мене великим довір’ям в Твою силу і намір мені допомогти. Я – Твоя дитина, бо Ти вибрала мене, виростила в Церкві. Там мене завжди навчали почитати Божу Матір. Я молився до Тебе ще тоді, коли мій дитячий розум ледве чи розумів, що означає набожність.

Але як роки минали, я став краще розуміти те, що Церква навчила мене, тобто гаряче молитись і – знати, що молитва буде вислухана, коли на це буде Божа воля. В усіх труднощах, болях і нещастях я здіймав погляд до Тебе, люба Матінко, і відчував, як Покров Твоєї доброти прикриває мене. Те, що після того я терпів, було дрібним нагадуванням, щоби мене спам’ятати; а найбільші інші біди були відведені від мене завдяки Твойому заступництву і обороні.

Літанія і молитви (відмовляти щодня)…

Третій день

Початкова молитва (відмовляти щодня)…

Я – Твоя дитина, Преблагословенна Діво із гори Кармель. Коли Твій Божественний Син вмирав на Хресті, Ти прийняла всіх майбутніх членів Церкви за Своїх дітей. Особливо ніжною Матір’ю Ти стала до найбільш нещасних грішників, навіть таких, що спричинили смерть Твойого Сина. Тому я вірю, ніжна Матінко, що Ти і зараз почуєш голос Твоєї дитини. Чи може немовля заплакати, а мама – не почути його хлипання?

Напевно Ти поспішиш мені на поміч з усім, що мені потрібне для полегші. До Тебе, люба Діво із гори Кармель, линуть мої зітхання: допоможи своїй дитині, такій немічній, що не може сама собі допомогти. В які клопоти я би не попав, завжди є Ти, до кого я можу піти і виложити мою справу.

Ти ж розумієш мої обставини ліпше, ніж я сам. Навіть коли я прошу щось у Тебе, то самолюбство й гордість все таки засмічують мою молитву, мої просьби. Тому очисти моє серце від всіх отих пороків так, щоб Бог зласкавився наді мною, і при Твому могутньому заступництві зволив подати через Твої руки всі потрібні мені ласки.

Літанія і молитви (відмовляти щодня)…

Четвертий день

Початкова молитва (відмовляти щодня)…

Преблагословенна Діво із гори Кармель! Знову стаю перед Тобою. Я вже зрозумів мою нікчемність: я – переповнений гріхами. Поглянь із жалістю на мене. Все, що подаш мені, буде мені на користь.

Але завжди залишуся нікчемним і нещасним, якщо не допоможеш мені позбутися моїх гріхів; залишуся грішником, якщо не збагатиш мою душу чеснотами. Звертаюся до всіх Страстей Твого Божественного Сина: там на Голготі Він помер на Хресті, і його смерть, напевно, не була марною. Ти була поряд з Ним в Його Страстях. Ти біля Нього зараз. І Страсті ті Ти добре памятаєш, і жертвуєш їх Богові, як надолуження за жалюгідний стан душі моєї. Від моїх гріхів – всі мої біди; від моїх гріхів – всі Страсті Христові.

Тому тільки через Твоє заступництво надіюся на спасення, на прощення від нашого Господа, на поміч в мойому нинішньому стані.

Літанія і молитви (відмовляти щодня)…

П’ятий день

Початкова молитва (відмовляти щодня)…

О, благословенна Діво із гори Кармель! Я молюся в наміренні цієї дев’ятниці, подаю Тобі мої турботи, щоб Ти допомогла їх полегшити. І рівночасно, люба Матінко, благаю в Тебе ласки стійкості при здобуванні чеснотливості. При Твоїх Стопах я навчаюсь чеснот чистоти, покори, лагідності і завзяття для Божої слави. Дістань тепер для мене ласку, щоб я чесноти ті застосовував в житті, щоби при моїй слабкості знову не попав в гріхи, з яких покаявся. Бажаю, люба Пречиста Діво із гори Кармель, через практикування чеснот дістати Твоє схвалення.

Прошу про задовільнення намірення цієї дев’ятниці тільки при умові, що воно допоможе мені все більше любити Бога і Йому служити.

Літанія і молитви (відмовляти щодня)…

Шостий день

Початкова молитва (відмовляти щодня)…

Пречиста Діво із гори Кармель! Поглянь на нікчемного грішника, що біля Твоїх Стіп, котрий до Тебе прибігає і Тобі звіряється. О, Мати Милосердя, змилосердися наді мною!

Чую, як всі називають Тебе Прибіжищем і надією грішників. Тож будь і моїм прибіжищем, і моєю надією. Допоможи мені задля любові Ісуса Христа. Простягни свою Долоню нещасному сотворінню, котре віддається Тобі, котре назавжди посвячує себе Твоїй службі.

Славлю Всевишнього Бога і дякую Йому за те, що в Свойому милосерді подав мені це довір’я до Тебе, котре є певною запорукою мого спасення для вічності. Це правда, що раніше я неустанно попадав у гріхи через те, що не звертався до Тебе. Знаю, що переможу лише з Твоєю поміччю. Знаю також, що Ти мені поможеш, якщо я передам себе Тобі.

Але боюсь, що в пору небезпеки я можу легковажно не звернутися до Тебе і погубити мою душу. Тому прошу і благаю про цю ласку всіма силами моєї душі, щоб при усіх атаках пекла я незмінно звертався до Тебе. Матінко моя, допоможи мені! Пречиста Діво із гори Кармель, допоможи!

Не допусти, щоб я втратив мого Бога!

Літанія і молитви (відмовляти щодня)…

Сьомий день

Початкова молитва (відмовляти щодня)…

Пречиста Діво із гори Кармель! Даруй, щоб я завжди закликав Твоє могутнє Ім’я, котре є хоронителем живучих і спасенням вмираючих. О, Пречиста Діво Маріє, найлюбіша Матінко! Нехай віднині і повік Твоє Ім’я буде на моїх устах.

Не зволікай з Твоєю поміччю у кожну пору, як тільки я закличу до Тебе. Бо у всіх моїх спокусах і потребах я ніколи не перестану кликати Тебе, повторяти Твоє святе Ім’я – Марія! О, яка потіха, яка розкіш, яке довір’я і сила наповнюють мою душу, коли я вимовляю Твоє святе Ім’я, чи навіть думаю про Тебе! Подяка нашому Господеві, що дав Тебе нам для нашого добра – таку милу, таку могутню, з таким прекрасним Іменем.

Але замало мені просто вимовляти Твоє Ім’я. Нехай моя любов до Тебе підказує мені хвалити Тебе, Пречиста Діво із гори Кармель.

Літанія і молитви (відмовляти щодня)…

Восьмий день

Початкова молитва (відмовляти щодня)…

Пречиста Діво із гори Кармель! Подателько всіх дарів, які Бог дарує нам, нікчемним грішникам! Він вчинив Тебе такою могутньою, багатою і неперевершеною у щедротах якраз для того, щоб Ти могла допомагати нам у наших бідах.

Заступнице найбільш скалічених і покинутих грішників, які прибігають до Тебе. Прийди мені на поміч – я віддаю себе Тобі. У Твої долоні вкладаю моє вічне спасення, і тобі довіряю мою душу.

Прийми мене до Твоїх найвідданіших слуг. Візьми мене під Свою охорону, і цього мені буде досить. Бо якщо Ти оборонятимеш мене, то мені не буде чого лякатися: ні через мої гріхи, бо отримаєш для мене прощення за них; – ні злих духів, бо Ти могутніша від усього пекла; – ні навіть Ісуса, мойого Судді, бо Його уласкавить одне лиш Твоє слово.

Однієї тільки речі я боюсь: що в годину спокуси можу через легковажність не звернутися до Тебе, і таким чином – жалюгідно згинути. Тому Пречиста Діво із гори Кармель, виєднай для мене ласку любити Ісуса, вистояти в доброму до кінця, і ніколи не забувати шукати прибіжища у Тебе.

Літанія і молитви (відмовляти щодня)…

Дев’ятий день

Початкова молитва (відмовляти щодня)…

О, Маріє, Царице Небесного Двору! Ти, що перебуваєш при Троні Твого Божественного Сина, Котра є більша від ангелів і Святих, і втішаєшся радістю вічного блаженства! Зглянься наді мною, Твоєю дитиною в цій долині сліз. Допоможи мені прийти до Бога, моєї остаточної мети, прийти до Ісуса, що є моїм Відкупителем.

Ти прийняла титул Пречистої Діви із гори Кармель і схвалила його, даруючи під тим Іменем незлічені ласки і услуги. Ти тепер у Небесах і всемогутня із Богом. Простягни Свою Ручку і проведи мене до щасливої вічності.

Даруй, щоби щодня я виростав в хоробрості й запалі, щоби чинити те, що є найкорисніше для мого ближнього і йде на Божу славу.

Літанія і молитви (відмовляти щодня)…

Молитви на Свято Пречистої Діви Марії з гори Кармель

Боже, Котрий зволив вшанувати Чин Кармелітів славним титулом Твоєї Діви Матері. Даруй ласку її охорони всім, хто святкує цю урочисту дату так, щоб почерез Неї ми осягнули вічне щастя у Небі. Амінь.

О славна Діво Маріє! Царице Кармелю, Матінко Божа і всіх нещасних грішників, особлива Покровителько всіх тих, що одягають Твій святий шкаплір. Благаю Тебе задля слави, що була уділена Тобі Воплоченим Словом, Котре вибрало Тебе на Свою Матір.

Дістань для мене прощення моїх гріхів, ласку для поправи мого життя, для спасення душі, для потіхи в терпіннях, і особливо – ласку, про яку я прошу в цій новені, під умовою, що вона буде згідна із Волею Твойого Божественного Сина. Амінь.

Пречиста Діво із гори Кармель, Надіє тих, що у відчаю, заступись за нас перед Твоїм

Божественним Сином.

Помолимось:

Пречиста Діво із гори Кармель, Царице ангелів, Подателько Божих ласк для людей, Прибіжище і Заступнице грішників. Із довір’ям припадаю ниць перед Тобою, благаю Тебе отримати для мене (потихо висловити просьбу). У відповідь я урочисто обіцяю звертатися до Тебе в усіх моїх випробуваннях, терпіннях і спокусах; буду чинити все, що в моїй силі, щоб спонукати інших любити Тебе, шанувати, і закликати в їхніх всіх потребах. Дякую Тобі за всі незліченні благословення, котрі я одержав завдяки Твому милосердю і могутньому заступництву.

Будь ласка, і надалі будь моїм Щитом у небезпеці, моїм Провідником в житті, і Потіхою у годині смерті.

Амінь

ЩОДЕННА МОЛИТВА ЗА ДУШІ

(подана Icyсом 11 вересня 1991р.)

Мій любий Господи, Ісусе Христе! Прибігаю до Тебе, щоби благати про спасення душ у поєднанні із Непорочним Серцем Марії.

Прошу Твойого Милосердя, співчуття і великого вирозуміння для душ, що зійшли на манівці, не знають Тебе або невірять у Тебе. Прошу Твойого Милосердя для всіх душ, а особливо – для тих закаменілих сердець, що є літеплими, і для тих, кому бракує милосердя.

Жертвую Тобі мої болі, терпіння, труди. Жертвую Тобі сльози Твоєї Матері, що старається віддати Тобі велику славу через спасіння усіх душ. Мій Боже! Хай побільшить Твою велику славу кожна спасенна душа, яка буде хвалити Твою милосердну вибачливість.

Хай прославляють вони Твоє милосердя.

Прошу про це у єднанні із Серцем Твоєї Матері, моєї Матері, Матері усіх дітей землі, котрих Ти їй віддав на Хресті нашого спасення. Хвала Тобі!

Амінь


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Парадокси окара уальда.
Ви зараз читаєте: Дев’ятниця Дев’ятниця на честь Пречистої Діви Марії з гори Кармель
Copyright © Українська література 2020. All Rights Reserved.