Твір на тему: Куди летять птахи (твір-роздум)Як тільки жовтіє листя, зранку потрібно одягатися тепліше, а небо все частіше стає сірим замість блакитного, летять від нас птахи. Летять на зиму, тому що зараз тут їм холодно й незатишно. У пісні співається: “Летять вони до жарких країн… ” До яких? Напевно, до Африки, Австралії, до Південної Америки. Але вони знають, що летять ненадовго, бо, як тільки в нас пригріє сонечко, вони знову повернуться до себе додому, адже їхній дім тут. Вони влаштують тут свої гнізда або обновлять колишні, виведуть пташенят, будуть піклуватися про них, приносити

в дзьобиках їжу, охороняти від хижаків, наприклад від кішок. А потім знову настане осінь – і вже нове покоління буде збиратися в путь.
Як живеться птахам у далеких жарких країнах? Та і які це країни? Цікаво, де сідають перепочити лелеки? Там навряд чи схожі на тутешні будинки й навіть стовпи. А над якими галявинами або вулицями літають курортниці-ластівки? Кому співають солов’ї? І взагалі, де і як вони там? А шпаки?.. Теж, напевно, вважають: “у гостях добре, а вдома краще”. Адже весну “повідомляють” саме вони, радісно повертаючись на батьківщину. Адже слова “шпаки прилетіли” – це синонім слова “весна”!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Іван франко забудь мене, мене.
Ви зараз читаєте: Твір на тему: Куди летять птахи (твір-роздум)