Твір на тему: Прекрасне завжди поруч із нами (твір-роздум про вчинки людей у публіцистичному стилі)Я часто аналізую вчинки моїх однолітків. їхні дії нерідко ображають. Наприклад, пригадую недавній випадок, коли мій однокласник кинув петарду, яку підпалив, під ноги дівчини. Це був у нього такий жарт. Альона дивом не постраждала – вона встигла відскочити на безпечну відстань і почула регіт. Здавалося, хлопці мали б осудити хулігана, а виходить, вони його підтримали. І тільки випадковий перехожий зробив хлопцю зауваження, попередивши, що не варто грати петардами і що ігри з петардами закінчуються майже завжди травмами, іноді страшними. Це

я навів приклад поганого вчинку. А є серед моїх однолітків хлопчики та дівчатка, які роблять добро, люблять прекрасне і не соромляться показати, на що вони здатні.
Нещодавно на шкільному парламенті виступив представник шостих класів з пропозицією щодо так званого творчого звіту. Інші активісти його щиро підтримали.
Через деякий час вся школа була свідком такої події.
У паралелі – чотири шостих класи, і кожен із них приготував експозицію, присвячену “своїй” порі року. У завдання нашого класу входило розповісти через малюнки, колажі, фотографії і вірші про зиму. Допомагали нам і батьки. Ми самі малювали
і фотографували, вірші складали теж самі, але зверталися і до бібліотеки, щоб підібрати твір потрібної тематики. З фотографіями проблем не було. У кожного в сімейному фотоальбомі є знімки, які свідчать про те, як люди люблять зиму.
Інші класи приготували своє – хто про літо, хто – про осінь, хто – про весну. Було неймовірно красиво, всі були у захваті. Переможців вирішили не визначати: ними були всі, хто брав участь у цій цікавій, але нелегкій роботі. Так чи інакше ми доторкнулися до прекрасного.
По-перше, свій вільний час ми присвятили творчості. А творча людина не скоїть зла, не кине заради забавки петарду під ноги іншої людини.
По-друге, підготовка до експозиції з’єднала і нас, і з батьками теж, бо ми залучили їх безпосередньо до свого шкільного життя.
По-третє, ми виявили таланти. А найголовніше – виграли не тільки учасники, але й глядачі. Адже подивилася експозицію вся школа.
Я хочу вірити в те, що той, хто побачив прекрасне або “створив” його своїми руками, не стане топтати клумбу з квітами, кидати сміття будь-де, виношувати плани помсти, і взагалі, не здатний до дурниць.
Так було реалізовано те, про що йшла мова на шкільному парламенті.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...З дурбою радість обнялась рід лірики.
Ви зараз читаєте: Твір на тему: Прекрасне завжди поруч із нами (твір-роздум про вчинки людей у публіцистичному стилі)