Твір на тему: Що нам заважає вчитися (замітка в газету)

Навчання – це наша робота. Платню за неї ми одержимо пізніше – коли будемо закінчувати школу, вступати до університету або навіть коли працюватимемо. Хтось стане гарним учителем, лікарем, програмістом, видатним ученим, хтось обере інший шлях у житті. Підвалини нашого майбутнього життя ми закладаємо саме зараз.
Як говорив мій батько, дитинство – чудова пора, але вона дуже швидко закінчується. Мабуть, це так і є, бо ми вже в шостому класі, а як ми в ньому опинились, і не помітили. Перший, другий і всі інші промайнули, як один день. Але все

одно доросле життя здається таким далеким, ніби попереду – вічність. І можна почати серйозно вчитися завтра, а можна з понеділка, з наступного.
А сьогодні можна дивитись телевізор, мультики – один за одним, шукати розважальні програми, клацаючи пультом. Можна не виконати як слід домашнє завдання, бо є завтра, коли все зробиш як треба. Ранкову зарядку робитимеш завтра, а сьогодні знову підеш до школи напівсонний. На першому уроці прослухаєш пояснення вчителя, а потім погано напишеш самостійну роботу. Та нічого, потім перепишеш.
Головна проблема саме в тому, що нічого не повторюється, в тому числі й час.
Коли будеш переписувати самостійну, виникне потреба робити щось ще. “Всьому свій час”, – любить говорити моя бабуся.
Тому лінощі, необов’язковість, неуважність, безвідповідальність, несерйозне ставлення до своїх шкільних обов’язків – це найбільші перешкоди на шляху до успішного навчання зараз і цікавого і впевненого життя в майбутньому.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Задивляюсь ыо твойи зиници.
Ви зараз читаєте: Твір на тему: Що нам заважає вчитися (замітка в газету)
Copyright © Українська література 2020. All Rights Reserved.