Твір на тему: Заповідні куточки Харківщини (замітка в газету)На Харківщині чимало заповідних куточків. Одні приваблюють туристів до себе унікальним рослинним світом, інші – розмаїттям птахів. Є ще на Харківщині заповідники, де під охорону держави взяті кажани, сови.
Вартою уваги міста Балаклеї на Харківщині стала страусова ферма. її створено при Балаклейській станції юних натуралістів.
У неволі страуси, як правило, не розмножуються, а тут народилися на світ страусята. При Балаклейській станції юних натуралістів діє єдиний в Україні сільський зоопарк. За його мешканцями доглядають самі хлопчики

та дівчатка. Спеціалісти агроферми “Фауна” Печенізького району області стали консультантами юних натуралістів з Балаклеї. Вони дають поради, як доглядати за страусами та іншими екзотичними птахами.
Унікальним заповідником в центрі Харкова став сад імені Тараса Шевченка. Охоронні грамоти одержали двадцять вікових дубів. їм від двохсот до трьохсот років. Дуби оточені ажуровими кованими загородами. На кожній – табличка зі вказаним віком дуба.
За одною з легенд, серед дубів-велетнів є такі, що посаджені братами Каразіними – вченими, освітянами та громадськими діячами XVIII-XIX століття.
Є на Харківщині дуби, які сягнули п’ятисотлітній рубіж.
Унікальний лісний заповідник створено у Володимирівському лісництві області. Він славиться тисячолітніми дубами.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Образ григорія многогрішного.
Ви зараз читаєте: Твір на тему: Заповідні куточки Харківщини (замітка в газету)
Copyright © Українська література 2019. All Rights Reserved.