Зустріч із письменником (твір-розповідь за літературою рідного краю)Харків – великий промисловий і культурний центр України. Я щасливий, що живу в цьому місті, де є багато музеїв, театрів, де живе багато цікавих людей: учених, письменників, художників.

Нещодавно до нашого класу завітав харківський поет Юрій Іванович Стадниченко. Дружба цього поета з учнями нашої школи вже триває десятиліття. Поет любить спілкуватися з молоддю, а ми, учні, любимо слухати вірші у його виконанні.

Ю. Стадниченко – письменник-патріот, який веде велику роботу з молоддю, дбає про українське слово, якого хвилює майбутнє нашої

країни. Поет запитує у себе і у своїх земляків:

Не в тривозі без упину,

Як у житті уже було,

Кому залишим Україну

І рідне слово і село?

Тому мова про загальнолюдські цінності, про виховання людини-патріота пронизує всю творчість поета.

Поет-харків’янин не може не писати про своє місто. Мене дуже хвилюють поезії, у яких оспівано Харків, його вулиці. Особливо мені подобається вірш “Весняний Харків”:

Коли в наше місто приходить весна, Схвильоване серце не знає спокою. Іду я по місту – пора чарівна! Іду я Сумською, Іду гомінкою Сумською…

Ми з однокласниками сиділи тихо, затамувавши подих, бо у віршах звучали знайомі назви вулиць рідного міста, виражалися близькі нам почуття. Я переконаний, що ця зустріч запам’ятається нам на все життя.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Твір з зарубіжної героїчне минуле в літературі.
Ви зараз читаєте: Зустріч із письменником (твір-розповідь за літературою рідного краю)