Дев’ятниця до блаженного отця Гонората

Цю дев’ятницю починаємо відмовляти 4 жовтня.

День 1.

Блаженний монах-капуцин о. Гонорат – взірець постійного навернення

Вартості людському життю надають наміри, що керують діяннями людини.

Блаженний Гонорат на протязі всього життя до глибинно аналізував наміри всіх своїх діянь, чи виконує їх виключно на славу Бога.

Постановляв: Замість сумувати після падінь, впокорюсь, що занадто довіряв собі, а Богу ні, відновлю заново своє рішення все чинити на славу Божу.

Молімось:

Господи, визнаємо, що від Тебе походить усіляке

добро і Ти всім керуєш. Допоможи, щоб ми збагачені благодаттю Святого Духа, за заступництвом бл. Гонората, пізнавали те, що слушне і справедливе, і завжди чинили те, що згідне з Твоєю волею.

Отче наш…(3 рази)

Радуйся Маріє…(3 рази)

Блаженний Гонорате – молись за нас.

День 2.

Блаженний монах-капуцин о. Гонорат – невтомний мандрівник на вершини святості

Девіз блаженного Гонората: “Хочу бути святим за будь-яку ціну.”

Постановляв: Всіма рішеннями, думками, молитвою, прагненнями… хочу шукати тільки Твоєї хвали і щоб в мені було звеличене Твоє Ім’я. Був переконаний що труди

і переслідування – це звичайна дорога, котрою йдеться до святості і слави.

Молімось:

Керуй, Господи, нашим життям, захищай в напастях і охорони від зла, щоб ми укріплені прикладом і заступництвом бл. Гонората, завжди виконували Твою волю і в ній знаходили розраду перед Тобою.

Отче наш…(3 рази)

Радуйся Маріє…(3 рази)

Блаженний Гонорате – молись за нас.

День 3.

Блаженний монах-капуцин о. Гонорат – люблячий над усе Ісуса Христа в Євхаристії

Щоденно близько четвертої години вранці служив Євхаристію, брав участь у Євхаристіях співбратів, годинами на колінах адорував Пресвяті Дари. В знак вдячності Ісусу Христу за 33 роки Його земного життя, на протязі дня 33 рази навідував Його в Пресвятих Дарах.

В молитвах так звертався до Господа Ісуса: “Не маю жодної важливішої справи до Тебе, тільки щоб Тебе славити, вшанувати, скласти Тобі подяку.

Молімось:

Господи, Ти винагородив віру і вчинки любові бл. Гонората, ревного священика і монаха, котрого нам даєш за взірець до наслідування. Уділи нам благодаті і сили до витривалості у вірі, надії, любові, справедливості і правді.

Отче наш…(3 рази)

Радуйся Маріє…(3 рази)

Блаженний Гонорате – молись за нас.

День 4.

Блаженний монах-капуцин о. Гонорат – заслуханий в Слово Боже

Святий Ієронім стверджував: “Хто не знає Святого Письма, той не знає Христа.”Блаженний о. Гонорат заглиблювався і роздумував Святе Письмо. В ньому відкрив харизму богопосвяченого життя укритої форми.

Старався приблизити іншим особу Ісуса Христа і любов Бога письменницьким талантом. Його праця становить 60 728 сторінок в друкованій формі. Писав переважно стоячи на колінах.

Молімось:

Господи Ісусе Христе, Ти сказав: “Істинно кажу вам, просіть, а отримаєте, шукайте, а знайдете, стукайте, а відчинять вам”. З довірою прибігаємо до Тебе за заступництвом бл. Гонората в наших потребах.

Отче наш…(3 рази)

Радуйся Маріє…(3 рази)

Блаженний Гонорате – молись за нас.

День 5.

Блаженний монах-капуцин о. Гонорат – ревний апостол Матері Божої

Віддав себе Непорочній Діві в неволю. Акт віддання себе написав власною кровю. Його життєве гасло: “Tuus totus” – “Твій весь”, споріднене з гаслом папи Йоана Павла II: “Тotus Tuus”.

Блаженний отець Гонорат так засвідчив про своє навернення: “Мати Божа…вставилась у Господа Ісуса, який прийшов до мене в камеру і лагідно привів до віри”. Віддячував Матері Божій поширенням Її слави. Приготував народ до особистого суспільного акту присвяти Матері Божій.

Це відбулось на Ясній Горі в Ченстохові. Укритий і покірний спосіб життя Пресвятої Богородиці вказував як взірець заснованим орденам. Відійшов до Господа В ОСТАННІЙ ДЕНЬ ОКТАВИ Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії.

Молімось:

Спасителю наш, Ти сказав: “Істинно кажу вам, про що проситимете Отця в моє ім’я, дасть вам”. Заохочені тими словами, просимо Отця в ім’я Твоє, через заступництво бл. Гонората про потрібні нам благодаті.

Отче наш…(3 рази)

Радуйся Маріє…(3 рази)

Блаженний Гонорате – молись за нас.

День 6.

Блаженний монах-капуцин о. Гонорат – вірний послідовник святого Франциска

Блаженний пройнявся духом святого патріархи і в героїчному вимірі відтворив у своєму житті його чесноти. Радив: “Вистачить відновити Духа святого Франциска в орденах і відродження світу готове.” Вірністю францисканським ідеалам відродив свій вимираючий в країні орден.

Молімось:

Господи, нехай твій слуга Гонорат випрошує для нашої батьківщини мир і благословення.

Отче наш…(3 рази)

Радуйся Маріє…(3 рази)

Блаженний Гонорате – молись за нас.

День 7.

Блаженний монах-капуцин о. Гонорат – апостол сповідальні

На протязі 64-х років сповідав, часто по 16-18 годин на добу. Коли занеміг на ноги, то після довгих годин сповідання виволікали його брати зі сповідальні. Героїчно терпеливо слухав сповідь. Особам, що з труднощами відкривали стан своєї душі, казав: “Нехай Бог винагородить твою щирість”.

Чекали на сповідь в чергах по кілька днів згідно списку.

Молімось:

Божественне Серце Ісуса, терпеливе і великого милосердя, а також доброти і любові повне, помилуй нас нещасних грішників. Вділи нам необхідні благодаті через Стражденне і Непорочне Серце Марії і ради заступництва бл. Гонората.

Отче наш…(3 рази)

Радуйся Маріє…(3 рази)

Блаженний Гонорате – молись за нас.

День 8.

Блаженний монах-капуцин о. Гонорат – покровитель довіри

З великої довіри блаженного до Бога, повстала і реалізувалась нова форма богопосвяченого життя: безгабітового, укритого. Блаженний радив: Віра тебе навчить. Якщо навіть згрішиш, не впадай у відчай, бо Бог і зі злого може вивести.

Віра здібна розбудити і прагнення неба, і героїчну жертовність щоб небо отримати.

Молімось:

Разом з Дівою Марією, котру з синівською любов’ю вшановував бл. Гонорат, поклоняємось Тобі, Господи, і прославляємо Тебе, дякуючи за всі отримані від Тебе благодаті.

Отче наш…(3 рази)

Радуйся Маріє…(3 рази)

Блаженний Гонорате – молись за нас.

День 9.

Блаженний монах-капуцин о. Гонорат – стурбований долею Батьківщини

“Чим є кров для організму, тим є богопосвячені особи для країни” вважав блаженний. В часі ліквідації католицьких монастирів царською владою, він зумів переконати монахів не покидати Батьківщину. Заснував 26 укритих орденів, які оточили своїм піклуванням всі сфери суспільного життя згідно своїх харизматів.

Молімось:

О блаженний Гонорате, котрий в нелегких для Церкви часах, вміло відчитав знаки часу і з глибокою вірою і довір’ям працював думаючи про краще майбутнє, заступайся за святішим Отцем, єпископами, священиками, а нам випроси потрібні благодаті, про котрі з упованням і смиренністю просимо.

Отче наш…(3 рази)

Радуйся Маріє…(3 рази)

Блаженний Гонорате – молись за нас.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)Києво-печерська лавра враження.
Ви зараз читаєте: Дев’ятниця до блаженного отця Гонората
Copyright © Українська література 2021. All Rights Reserved.