МОЛИТВИ ДО БЛАЖЕННОГО МИКОЛАЯ ЧАРНЕЦЬКОГО

Молитва до блаженного Миколая Чарнецького про захист

Всеблагий Отче, Великий предивний Чудотворче, Ти Своїми молитвами до Господа Бога лікував від усякої недуги і болі, оздоровлював святою землею зі своєї могили. Ти продовжуєш оздоровлювати нужденних, які до Тебе звертаються. Ти своєю опікою відвертаєш людську біду.

Щиро благаю Тебе, скорого потішителя тих, що є в небесах, і тих, що в нуждах теперішнього земного життя, поспіши і до мене зі своєю допомогою, захисти мене і всю рідню мою від вогню і води, від голоду і пошесті, від

важкої хвороби і передчасної смерті. Хорони мене через ціле моє життя, а особливо у хвилини переходу від земного життя до вічності. Захисти мене святим щитом Твоєї молитви, перед справедливим гнівом Христа – Бога. Допоможи мені, щоб я сподобився (сподобилась) на віки-вічні у небесному Царстві разом з Тобою, прославляючи і величаючи Боже Милосердя.

Амінь.

Молитва до блаженного Миколая Чарнецького про заступництво

Духовний отче, вірний заступнику тих, хто до тебе, а відтак – до Господа звертаються, і тих, які благають через тебе Божої допомоги й підтримки. Я молюся до тебе: Господньою

силою і благодаттю заопікуйся мною, хорони від біди, хвороби, душевного безсилля, гріхів.

Духовний отче, через твої молитви милосердний Небесний Творець змилосердився над багатьма християнами, оздоровив їх від передчасної смерті. А тому і благаю тебе через цю молитву, владико, випроси у Господа Бога Його милості і ласки, яка оздоровить мою душу і тіло, сотворить чудо, поблагословить нас на здоров’я, мир, злагоду і всяке добро й благо в сім’ї. На славу у Тройці Єдиного Бога – Отця і Сина і Святого Духа.

Амінь.

Молитва до Бога Отця за посередництвом блаженного Миколая Чарнецького

Боже, Отче наш, дякую тобі за те, що ти дав Україні єпископа Миколая Чарнецького, великого і ревного почитателя Пресвятої Євхаристії, Ісусового Серця, Непорочної Діви, Матері Твого Сина і нашої Матері. Дякую, що вчинив його добрим пастирем опущених і спраглих Божого Слова людей.

Господи, зволь розбудити в моєму серці полум’яну любов до Тебе і синівське почитання Марії, надії усіх вірних, а для прослави Твого Імені уділи мені за посередництвом єпископа Миколая Чарнецького ласку (назвати прохання), про яку смиренно прошу.

Отче наш…, Богородице Діво…, Слава: І нині:

Молитва до преосвященного Владики Миколая Чарнецького за материнство

О милостивий Владико, Заступнику перед Богом, Чудотворче наших днів, я взиваю до Тебе і надіюся на Твою допомогу. Ти на землі завжди виконував Божі заповіді, допоможи і мені сповнити святу Божу волю. Благаю через тебе, Творця життя, від якого всі походять, щоб зробив мене плідною в наслідстві, щоб я виховала дітей для Бога в цьому житті й наслідників Царства Його слави в майбутньому.

Амінь.

Основна молитва Владики Миколая Чарнецького

Ми, грішні, Тобі, Господи, каємось і просимо: “Помилуй нас грішних!” (100 разів).

Покаянний псалом блаженному Миколаю Чарнецькому

(На взір 50-го Псалма царя Давида)

1. Змилосердися наді мною, владико Миколає Чарнецький, і задля великої твоєї любові, яку ти мав до Ісуса, випроси в Господа прощення гріхів моїх.

2. Нехай Господь обмиє мене з гріхів моїх і від беззаконь моїх очистить мене, що може статися тільки за твоїми молитвами.

3. Блаженний владико, я відчуваю свої гріхи, що стоять переді мною, але оскільки живу в забутті Святого Божого Закону, то ти відкрий мій ум, щоб я побачив усю безодню гріхів моїх і гидоту їхню.

4. Боже, проти Тебе єдиного я згрішив і перед Тобою зло вчинив, тому Ти будеш справедливий у вироку своєму. Коли ж Господь призове мене на суд, ти, блаженний Миколаю-чудотворче, за мною заступися.

5. Я ж в беззаконні зачатий і в гріхах родила мене мати моя. Віднині почну жити по- новому, і зі сльозами щирої покути на очах молитися буду Господеві.

6. Господи, Ти любиш правду в серці моєму, тож, нехай істина Твоя мене просвічує через праведника Миколая.

7. Окропи мене іссопом, Господи, і, задля заслуг блаженного Миколая Чарнецького, освяти мене, і я очищусь, і обмиюся сльозами покути, і білішим від снігу стану.

8. Дай мені почути радість і веселість, не пам’ятай гріхи молодості моєї, у боязні святій зрадіють мої кості сокрушені.

9. Відверни очі Свої від гріхів моїх, і всі беззаконня мої очисти.

10. Серце чисте утвори в мені, Боже, і духа правого обнови в мені, і в наслідуванні життя блаженного Миколая Чарнецького щоденно учи мене.

11. Не відкинь мене від лиця Твого і Духа Твого Святого не відійми від мене.

12. Поверни мені радість спасення Твого, Духом владичним утверди мене і під проводом блаженного Миколая Чарнецького до смерті моєї веди мене.

13. Тож, вкажу беззаконним дороги Твої, і нечестиві до Тебе навернуться.

14. Ізбав мене від вини крові, Боже, Боже спасення мого, і язик мій радісно прославить справедливість Твою, бо завжди поруч зі мною чудотворець Галицький.

15. Господи, губи мої відкрий, і уста мої сповістять хвалу Твою, бо славний і чудесний Ти, Господи, у святих Своїх.

16. Бо якби Ти жертви захотів, дав би я, та всепалення не миле Тобі. Свою волю і прикази Свої, на прикладі святих, Ти, Господи, нам вказав.

17. Жертва Богові – дух сокрушений, серцем сокрушеним і смиренним Бог не погордить.

18. Ущаслив, Господи, благоволінням Твоїм Сіон, і нехай здвигнуться стіни єрусалимські.

19. Тоді уподобаєш собі жертву правди, приношення і всепалення, тоді положать на вівтар твій тельців.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Образ оповідача в усмішках остапа вишні.
Ви зараз читаєте: МОЛИТВИ ДО БЛАЖЕННОГО МИКОЛАЯ ЧАРНЕЦЬКОГО
Copyright © Українська література 2020. All Rights Reserved.