Дев’ятниця до Найсвятішого Серця Ісуса

Дев’ятниця до Найсвятішого Серця Ісуса

(доручив о. Піо)

Цю дев’ятницю можна повторювати з вірою доти, доки не буде вислухана молитва про якусь ласку.

Ісусе, мій Ісусе, Ти сказав: “Направду кажу вам, просіть і отримаєте, шукайте і знайдете, стукайте і буде вам отворено”. Ото я з довір’ям стукаю, шукаю та прошу благодаті повністю віддатися волі Святої Тройці, повністю жити і вмерти в серцях Ісуса і Марії.

Отче наш…

Богородице Діво…

Слава…

Найсвятіше Серце Ісуса, я вірю і надіюся на

Тебе.

О мій Ісусе, Ти сказав: “Направду кажу вам, про що-небудь проситимете Отця в ім’я Моє – дасться вам”. Ото я в ім’я Твоє звертаюся до Отця з гарячою просьбою про ласку… (сказати, якої ласки просиш).

Отче наш…

Богородице Діво…

Слава…

Найсвятіше Серце Ісуса, я вірю і надіюся на Тебе.

О мій Ісусе, Ти сказав: “Направду кажу вам, небо і земля минуться, але мої слова не проминуть”. Ось і я, опираючись на непомильності Твоїх святих слів, прошу покірно про ласку… (сказати, якої ласки просиш).

Отче наш…

Богородице Діво…

Слава…

Найсвятіше Серце

Ісуса, я вірю і надіюся на Тебе.

О Найсвятіше Серце Ісуса, для Тебе є неможливо не милосердитися над нужденними нещасливими грішниками. Змилуйся наді мною, бідним грішником, і уділи мені ласки, про яку Тебе прошу через Непорочне Серце Марії – Твоєї та нашої любої Матінки.

Святий Йосифе, прибраний Отче і годувальнику Ісуса, молися за нас. Отче, який доручив нам цю молитву, як успішну, пригадай Ісусові та виєднай мені ту ласку… (сказати, якої ласки просиш).

Радуйся, Царице, Мати милосердя, життя наше, радосте і надіє наша, радуйся! Ми, вигнані діти Єви, осуджені на дочасні терпіння, взиваємо до Тебе з цієї долини сліз. Заступнице наша, ласкава і найлюбіша Діво Маріє, споглянь на наші терпіння і примири нас з Ісусом – блаженним плодом лона Твого!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)Драмма про украінське село читати.
Ви зараз читаєте: Дев’ятниця до Найсвятішого Серця Ісуса
Copyright © Українська література 2021. All Rights Reserved.