Дев’ятниця до Фатімської Матері Божої

Це набоженство можна відправляти в першу суботу місяця, а також 13-го числа – в день Матері Божої Фатімської.

Виставлення Найсвятіших Тайн.

Пісня

Йдем до Тебе, Твої діти,

Твоє Серце хай нам світить,

Хай проміння розливає,

Свої ласки нам зсилає.

Приспів:

Йдемо, йдемо всі ми враз,

О Маріє, прийми нас!

Твоє Серце – то наш рай,

О Маріє, нас спасай.

Твоє Серце, добра Мати,

Повне ласки й благодати:

Хто до Нього все приходить,

Потіху в смутку знаходить.

Приспів…

Твоє Серце все відкрите,

Семи

мечами пробите,

Все взиває й кличе нас,

Щоб роздати безліч ласк.

Приспів…

Серце Діви найчистіше,

З усіх сердець найчуйніше,

Понад нами все чуває,

В бідах, скорбах помагає.

Приспів…

Честь Марії, честь і слава

Лунає хай неустанно,

Вся Вселенна хай співає,

Честь Серцю Діви складає.

Розважання з Дeв’ ятниці до Матері Божої Фатімської

Об’являючись дітям – трьом пастушкам, Пречиста Діва Марія просила їх щодня відмовляти Св. Вервицю. З глибоким сумом у голосі і зі смутком на обличчі Вона наголосила: “Моліться.

Моліться

багато. Жертвуйте за грішників, бо багато з них іде до пекла тому, що немає нікого, хто б жертвував за них і відмовляв молитви’.

У цих словах Божої Матері – безмірний жаль, а навіть біль. Це певного роду докір нам з уст Пречистої. Вона дає нам зрозуміти, що ми не дбаємо про душі наших ближніх, не рятуємо їх від найбільшого і нещастя, яким є вічна загибель. “Багато душ іде до пекла, бо немає нікого, хто б за них жертвував…”. Немає нікого.

Ніхто не дбає про них. Ніхто не почувається до обов’язку і допомогти тим душам, дати їм порятунок, і хоч порятувати їх можна.

Звичайно, ми можемо сказати, що нас це зовсім не обходить, що маємо досить своїх клопотів і проблем: робота, здоров’я, сім’я… Де вже нам до наших ближніх з їхніми потребами! Адже ми самі собі часом не годні допомогти…

Але пам’ятаймо: перевіркою і підтвердженням нашої віри і любові є не слова, а діла. Гарних слів можна наговорити багато. І люди можуть їх говорити, роблячи це із ввічливості, вихованості, чи щоб сподобатися іншим. Тому ніхто тих слів не бере до уваги і не вірить їм. Зважають лише на дії і вчинки. Господь наш Ісус Христос виразно нас навчає: “Якщо любите ви Мене, то мої заповіді берегтимете” (Йо.

14:15). Чи ж Христос не залишив нам як найбільшу і найважливішу заповідь – заповідь любові?

А це означає:

– бути справжнім братом усіх людей і кожної людини, приятеля і ворога;

– бажати добра кожній людині, навіть тоді, коли нам самим не дуже добре. Це не легко, але саме це є справжнє життя християнина;

– сумувати з сумними і радіти з радісними, а все, чого б ми собі бажали, аби нам люди робили, мусимо так само їм чинити.

У світлі заповіді любові до ближнього – ми зобов’язані допомагати іншому, особливо, , якщо його спіткало нещастя або він потребує нашої підтримки. Але яке нещастя може бути більшим за нещастя вічної загибелі!?

Ми повинні прийти на поміч тим людям, які найбільше потребують Божого Милосердя. Зробімо це за прикладом фатімських дітей, складаймо Божій Матері щоденну жертву з наших молитов, наших трудів і терпінь – за грішників. Просімо для них ласки навернення і спасіння.

АНТИФОН

1. Прославляйте, діти, Серце Марії,

Повне любови, втіхи і надії.

2. Хай вся Вселенна пісню співає,

Серцю Марії славу й честь складає.

3. У Твоєму Серці, о добра Мати,

Шукаєм потіхи, миру й благодаті.

4. Радуйся, Діво, Мати Милостива,

Донеси молитви до Свого Сина.

5. Радуйся, Серце, чисте і покірне,

Серце невинне, сильне і лагідне.

6. Радуйся, Серце, що любов’ю палає,

Про дітей Своїх завжди пам’ятає.

7. Радуйся, Ковчего Нового Завіту,

В Тобі все людство знайшло потіху.

8. Пахучий бальзаме, перлино найгарніша,

Радуйся, Серце, від сонця ясніше.

9. Хоч ми, негідні, Тебе образили,

Своїми гріхами Серце засмутили.

10. Рятуй нас, Мати, взиваєм з сльозами,

Май милосердя над грішнимисинами.

ГІМН

До Твого Серця, о Мати, приходим,

В ньому потіху, рятунок знаходим.

Дітей не забула – в тяжкий час приходить,

В гріхах і облуді цілий світ знаходить.

Дітей не забула – про нас пам’ятаєш,

В Люрді і Фатімі нас остерігаєш.

Покайся, народе, повернись до Бога,

Бо на світ чекає кара і тривога.

Беріть меч духовний-Вервицю Святую,

Зішлю ласки Серця і світ порятую.

Вервиця – надія й дорога до неба,

Дасть силу й відвагу, коли її треба.

Зсилає рятунок і дає спасіння

Серце Непорочне – то наша надія.

Щоб світ навернувся, сльози проливає

Перед Своїм Сином і Його благає.

Хай Твоя правиця світ не карає,

Час на покаяння нехай ще витає.

У Твоєму Серці знайдемо ми силу,

Щоб з гріха повстали і побожно жили.

Бо під своїм Серцем Ти Христа носила

І грудьми Своїми Його кормила.

З Христом раділа і з Ним страждала,

З Ним співтерпіла й людство спасала.

Хай буде слава Серцю Святому,

Сімома мечами прободеному!

Хай рани Серця загоїм сльозами,

Любов’ю до Бога й добрими ділами.

МОЛИТВА ПОСВЯТИ НЕПОРОЧНОМУ СЕРЦЮ

Св. Отець Папа Пій XII 31 жовтня 1942 року посвятив Церкву й людство Непорочному Серцю Марії. Так сповнив він виразне бажання Пресвятої Діви Марії з Фатіми. Цим своїм вчинком Св.

Отець визнав також особливе післанництво Фатіми для прийдешньої історії людства. Серед страшних нещасть нашого часу світить нам єдина надія рятунку, останнє пристановище – Материнське Серце Марії.

Священик вибирає один з актів посвяти Непорочному Серцю Матері Божої і після посвяти може відчитати Літанію або Акт віддання.

Акт посвяти

Пресвята Діво із Фатіми, Переможна Царице світу, Прибіжище грішників! І

Ми сьогодні урочисто посвячуємо себе Твоєму Непорочному Серцю.

Посвячуємо Тобі все наше життя, все, що маємо і любимо, і все, чим ми є. Хочемо, щоб усе, що в нас і навколо нас, належало до Тебе, стаючи учасником благодаті Твого Материнського благословення.

Царице Св. Вервиці, ласкава наша Покровителько!

Ми щиро бажаємо прожити все наше життя під Твоїм проводом і опікою. Щоб цей акт посвяти був дійсний і тривалий сьогодні, ми у Твоїх стіп поновлюємо обітниці, складені при нашому Хрещенні і Першому Св. Причасті.

МИ прирікаємо, що явно, не криючись, будемо визнавати правди Св. Католицької віри та будемо жити, як годиться християнам. В цей час безбожництва і масового відступництва від правдивої віри ми зобов’язуємося працювати над своїм внутрішнім наверненням, звільняючись від самолюбного прив’язання до себе і власної вигоди; що, подібно до Тебе, ми підкоряємося лише Господній волі. Прирікаємо в дусі ревної молитви і покути брати активну участь у Службі Божій, часто приступати до Св.

Сповіді і Св. Причастя, відмовляти Вервицю в наміренні тріумфу Твого Непорочного Серця, вести праведний спосіб життя, щоб бути добрим прикладом для всіх.

О люба Ненько Ісуса, любляча Мати людей! З усієї душі обіцяємо посвятитися службі Твого почитання, щоб через поширення та закріплення культу Твого Непорочного Серця прискорити прихід Царства Господа нашого Ісуса Христа до наших сердець, нашого краю та цілого світу.

Амінь

Акт посвяти Непорочному Серцю Матері Божої Фатімської

Пречиста Діво Маріє, Заступнице й Опікунко наша, сьогодні, припадаючи до Твоїх стіп, посвячуюся Твоєму Непорочному Серцю. Умираючи з любові до нас на хресному дереві, Спаситель сказав: “Це Мати твоя! Це син твій!”. І від цієї хвилини Ти стала нашою Матірю, Заступницею і Опікункою нашою, а ми Твоїми дітьми.

Тобі посвячуємо те, що для кожної людини в цьому світі має бути найдорожчим і наймилішим – нашу безсмертну душу. Прихилися над нею Своїм любячим Материнським Серцем і захорони її перед всякими небезпеками цього світу і дияволом, щоб не звели її на дорогу блудного сина.

Тобі Маріє, Мати Божа Фатімська, Твоєму Непорочному Серцю посвячуємо все, що для нас рідне і дороге: нашу Святу Церкву і її духовний провід, нашу дорогу Батьківщину, наші парафії і родини, майбутнє Церкви і народу – нашу молодь. Все, що ми маємо, і все, що належить нам, бажаємо, щоб також було Твоєю власністю і належало Тобі.

На Тебе, Пречиста Діво Маріє, покладаємо всі свої надії і Тобі довіряємо справу нашого спасіння й освячення.

Надіємося на Твої Материнські сльози, пролиті над нашими гріхами: дай, щоб і наше серце залилося в сльозах покути і жалю. О Мати найдорожча, бажаємо цілком належати Тобі і Твоєму Синові. Ти, як Мати, дивися за нами і чувай над нашими вчинками і ділами. Як Твоє Материнське око побачить у нас те, що не подобається в Тобі, усунь, просимо Тебе, і знищ у нас всякий гріх і лукавство, а засій і плекай у нашій душі те, що Тобі подобається.

Хай світло віри Твоєї розганяє темряву нашого розуму; хай Твоя глибока покора викине з нас гордість; хай Твої роздуми над Божими справами затримають розсіяність нашу під час молитви; хай Твій погляд, який був і завжди затриманий на Господі, пригадує нам Його всюдиприсутність; хай жар Твоєї любові розігріє наше холодне серце; хай Твої заслуги будуть нашою окрасою й надолуженням за нас перед Божим лицем.

Найдорожча і Всемилостива наша Мати, зроби, благаємо Тебе, щоб для пізнання Ісуса і Його Святої волі мали тільки Твого духа, щоб для прослави Господа мали Твоє Серце та щоб любили Господа так, як Ти Його любила, любов’ю чистою і гарячою.

О Пречиста Діво Маріє, не просимо в Тебе потіхи чи розкошів світу, а тільки того, що Ти вибрала, живши на землі, для Себе: простої віри, щоб вірити, не бачивши, радісного терпіння без потіхи сотворінь, безперестанного самовідречення від всього того, чого прагнуть і за чим шукають люди світу.

О Мати Божа, заки відійдемо від Твого престолу, благаємо Тебе: вислухай цю нашу посвяту, прийми це, що ми віддаємо Тобі у власність: тіло і душу, всі молитви і працю, радість і терпіння, все, чим ми є і що посідаємо. Щирим серцем, віддаємося Тобі в неволю любові. Прийми цей щирий дарунок нашого серця і душі, ці зобов’язання, це приречення служити Тобі вірно і ширити в світі почитання до Твого Непорочного Серця.

Амінь

Посвята Непорочному Серцю Марії

(Для мирян, монахів та монахинь)

Пресвята Діво з Фатіми, Мати Милосердя, Царице неба і землі! Притулку для грішників! Ми прилучаємося до Марійського руху, посвячуємося в особливий спосіб Твоєму Непорочному Серцю.

Посвячуємося Тобі для того, щоб з Тобою і через Тебе переживати усі зобов’язання, прийняті на себе у Святій Тайні Хрещення. Зобов’язуємося також, як того вимагає Євангеліє, виробити в собі внутрішнє навернення, яке б звільнило нас від усякого людського прив’язання до себе, до кар’єри, до вигод цього світу, щоб ми так, як Ти, завжди були готові сповняти лише Божу волю.

Довіряємо Тобі, Найсолодша і Милосердна Мати, наше життя і наше християнське покликання, щоб Ти ним розпоряджалася для потреб Твоїх планів спасіння у тій вирішальній годині, яка висить над світом. Зобов’язуємося відновити духа молитви і покути, брати участь у Службі Божій, щоденно відмовляти Святу Вервицю і провадити такий спосіб життя, який був би згідний з Євангелієм, щоб бути для всіх добрим прикладом виконання Божого права і практикування християнських чеснот, а особливо чистоти.

Обіцяємо також, що будемо з’єднані з Святішим Отцем, з Єрархією і нашими священиками, щоб у такий спосіб поставити молитовну заслону від усіляких бід і перешкод, спрямованих проти Церкви та її учительського Уряду.

Хочемо бути під Твоєю опікою апостолами так дуже потрібної єдності з Святішим Отцем, яка виявляється в молитві і в любові. Благаємо Тебе про особливу опіку для Нього.

А наостанок обіцяємо Тобі, наскільки буде це можливо, провадити людей, з якими зустрічаємося, до відновленої побожності до Тебе.

Ми свідомі того, що атеїзм знищив віру у багатьох вірних і профанація (профанація – це святотатство, наруга над пам’яттю; неуцьке перекручування, зневажливе ставлення до чого-небудь) ввійшла в саму середину Божої святині, через що зло і гріх ширяться скрізь по світі. Ми з надією підносимо наші очі до Тебе, Мати Божа і Мати наша, Могутня і Милосердна, щоб благати Тебе нині знову і тільки від Тебе очікувати рятунку і спасіння для усіх Твоїх дітей, о Ласкава, о Милосердна, о Солодка Діво Маріє.

Амінь

Акт посвяти Непорочному Серцю Марії

Пресвята Діво з Фатіми, Переможна Царице світу, Прибіжище грішників! Ми сьогодні урочисто посвячуємо себе Твоєму Непорочному Серцю.

Посвячуємо Тобі все наше життя, все, що маємо і любимо, і все, чим ми є. Хочемо, щоб усе, що в нас і навколо нас, – належало Тобі, стаючи учасником благодатей Твого Материнського благословення.

Царице Святої Вервиці, ласкава наша Повелителько!

Ми щиро бажаємо прожити все наше життя під Твоїм проводом і опікою. Щоб цей Акт посвяти був дійсний та тривалий, сьогодні ми у Твоїх стіп поновлюємо обітниці, складені при нашому Хрещенні і Першому Св. Причастії (і обітах).

Ми прирікаємо, що явно, не криючись, визнаватимемо правди Св. Католицької віри та житимемо, як годиться християнам, які вірно підчиняються всім розпорядженням Святішого Отця та з’єднаних із ним єпископів.

В цей час безбожництва і масового відступництва від правдивої віри ми зобов’язуємося змагати до свого внутрішнього навернення, звільняючись від самолюбного прив’язання до себе і власної вигоди, щоб подібно до Тебе, ми підчинялися лише Господній волі.

Прирікаємо в дусі ревної молитви і покути брати участь у Святій Літургії, часто приступати до Сповіді і Святого Причастія, відмовляти Вервицю в наміренні тріумфу Твоєго Непорочного Серця, вести праведний спосіб життя, щоб бути добрим прикладом для всіх.

О люба Ісусова Мати, любляча Матінко всіх людей!

Від усієї душі обіцяємо посвятити себе службі Твого почитання, щоб через поширення та закріплення культу Твого Непорочного Серця прискорити прихід Царства Господа нашого Ісуса Христа до наших сердець, до нашого краю та цілого світу.

Амінь

Цей Акт можна використати для посвячення окремих осіб – священиків, монаших чинів, мирян, а також парафій, дієцезій і всієї держави.

Молитва

Господи Ісусе Христе, Сину Божий і Сину Пречистої Діви!

Через Полум’я Любови Непорочного Серця Марії своїми Страстями і жахливою смертю на Хресті освяти священичі і монаші душі, помилуй нас, грішних, і цілий світ.

Амінь

Акт віддання Непорочному Серцю Марії

У Твоєму Непорочному Серці, Маріє, шукаю опіки.

Священик: Твоєму Серцю, Маріє, поручаю свою жорстокість і гнів,

Вірні: щоб навчитися лагідності і любові.

Священик: Твоєму Серцю, Маріє, поручаю свою гордість і зарозумілість,

Вірні: щоб навчитися покори і стриманості.

Священик : Твоєму Серцю, Маріє, поручаю свою неправдомовність,

Вірні: щоб навчитися Божої правди.

Священик : Твоєму Серцю, Маріє, поручаю свій страх і неспокій,

Вірні: щоб навчитися довіри і уповання на Господа.

Священик : Твоєму Серцю, Маріє, поручаю свою байдужість і легковажність,

Вірні: Щоб утвердитися у Святій Вірі.

Священик : Твоєму Серцю, Маріє, поручаю свої нечисті думки і діла,

Вірні: щоб захистила мене Своїм чесним омофором.

Священик : Твоєму Серцю, Маріє, поручаю свої смутки,

Вірні: щоб Ти їх перемінила в Свою радість.

Священик : Твоєму Серцю, Маріє, поручаю свої терпіння і нещастя,

Вірні: щоб Ти утвердила мене у надії.

Священик : Твоєму Серцю, Маріє, поручаю свої важкі переживання,

Вірні: щоб Ти з’єднала їх з агонією терпінь Ісуса в Оливному городі.

Священик : Твоєму Серцю, Маріє, поручаю почуття моєї провини,

Вірні: щоб ми уповали на Боже Милосердя.

Священик : Твоєму Серцю, Маріє, поручаю свої осуди і критику,

Вірні: щоб Ти їх перемінила на вирозуміння і любов до ближніх.

Священик : Твоєму Серцю, Маріє, складаю мій відчай і розпуку, що не має дороги до поправи, не має майбутнього,

Вірні: щоб ласка Христового Воскресіння влила надію на щасливу вічність.

Священик : Твоєму Серцю, Маріє, поручаю мої хрести,

Вірні: щоб через Твоє Непорочне Серце жертвувати Богу Отцю за навернення грішників.

Священик : Твоєму Серцю, Маріє, поручаю ці вузли, які єднають мене З дияволом,

Вірні: щоб Ти через Своє Непорочне Зачаття визволила мене з них.

Священик : Твоєму Серцю, Маріє, поручаю свої налогові гріхи,

Вірні: щоб через Твою вірність Господу Богу наклонила моє серце до поправи мого життя.

Священик : Твоєму Серцю, Маріє. поручаю своє немічне і грішне серце,

Вірні: щоб Ти розпалила його любов’ю Свого люблячого Материнського Серця.

Священик : Твоєму Серцю, Маріє, поручаю свою родину,

Вірні: щоб Твоя Материнська любов і опіка завжди панувала над нами.

Священик : Твоєму Серцю, Маріє, поручаємо своїх дітей, які пішли дорогою блудного сина,

Вірні: Як добра Мати наверни їх на дорогу правди.

Священик : Твоєму Серцю, Маріє, поручаємо долю нашого краю,

Вірні: щоб Ти й надалі була Матір’ю українському народу.

ЛІТАНІЯ ДО НЕПОРОЧНОГО СЕРЦЯ МАРІЇ

Киріє елейсон.

Христе елейсон,

Киріє елейсон.

Христе, послухай нас.

Христе, вислухай нас.

Отче з неба, Боже, змилуйся над нами.

Сину, Відкупителю світу, Боже, змилуйся над нами.

Духу Святий, Боже, змилуйся над нами.

Свята Тройце, Єдиний Боже, змилуйся над нами.

Серце Марії, утіхо Пресвятої Тройці, молися за нами.

Серце Марії, скарбе Отця Предвічного, – молися за нами.

Серце Марії, славо Святого Духа, – молися за нами.

Серце Марії, віщуне Милосердій, – молися за нами.

Серце Марії, святине Мира, – молися за нами.

Серце Марії, запоруко спасення, – молися за нами.

Серце Марії, скиніє святості, – молися за нами.

Серце Марії, глибино покори, – молися за нами.

Серце Марії, дзеркало Божого Серця, – молися за нами.

Серце Марії, раю доброти, – молися за нами.

Серце Марії, скарбе віри, – молися за нами.

Серце Марії, повното ласки, – молися за нами.

Серце Марії, потіхо засмучених, – молися за нами.

Серце Марії, певне прибіжище грішників, – молися за нами.

Серце Марії, джерело всякої чистоти, умилосердися над нами.

Агнче Божий, що береш на себе гріхи світу, – вислухай нас, Господи.

Агнче Божий, що береш на себе гріхи світу, – прости нам, Господи.

Агнче Божий, що береш на себе гріхи світу, – помилуй нас, Господи.

БЛАГАННЯ

Священик: Не відкинь нас, Мати, від Серця Свого.

Вірні: Покрий нас чесним Своїм омофором.

Серце Марії – то пристань для нас В повітрі, на морі і у всякий час.

З тими, що плачуть, Вона завжди є, Тим же, що бідують – поміч роздає.

Сліпим – провидіння, вмираючим – рай, Сиротам й вдовицям Ти все помагай.

Тим, що впадають, руку даєш, Блудних та грішних не відкидаєш.

Твоє то Серце покірне і чуйне Кожну дитину до Себе прийме.

У Твому Серцю жити й вмирати, А в небі з Тобою Бога оглядати.

А ми, вірні діти, Тобі заспіваєм: “Радуйсь, Діво Маріє, на землі і в раї”.

За навернення грішників:

Богородице Діво… (3).

Дев’ятниця до Матері Божої Фатімської

Золота вервиця

Молитва Цариці Святої Вервиці…

(на кожен день дев’ятниці)

Господи, Всемогутній Боже, задля Сина Твого Єдинородного, який своїм життям, смертю та воскресінням, відкупив нас для вічного життя, благаємо Тебе, уділи нам ласки, щоб ми, розважаючи таємниці Святої Вервиці, Благословенної Пречистою Дівою Марією, уміли гідно наслідувати те, що вони містять, і отримали те, що вони обіцяють. Через Господа нашого Ісуса Христа, який живе й царює навіки вічні.

Амінь

Молитва (для настання миру)

О мій Ісусе, пробач нам наші гріхи, убережи нас від пекельного вогню, заведи до неба всі душі і особливо допоможи тим, котрі найбільше потребують Твого Милосердя.

Коротке пояснення:

1. Фатіма, ім’я, що довгий період часу було пов’язане з антихристиянськими проявами. Це ім’я єдиної дочки Магомета, пророка першої Червоної загрози. Боже Провидіння справило, що в час творення другої Червоної загрози атеїстичного комунізму ім’я Фатіма набрало чудесного християнського значення.

Саме у Фатімі Матір Божа, Цариця вервиці, об’явилась трьом португальським пастушкам.

2. На третій рік І-ї світової війни Найсвятіша Діва зійшла на землю, щоб передати знаряддя миру. Цим простим знаряддям є вервиця, що включає досконалий набір молитов: Вірую, Отче наш (вона з’єднує небо й землю), Слава… (на честь Святої Тройці) та найголовніша молитва вервиці – Богородице Діво, котра складається із трьох частин: Поздоровлення Архангела Гавриїла, Благословення Марії Єлизаветою та славослов’я, складеного Церквою для виразу любові до Марії-Матері Бога. Перебирання зерняток вервиці та ритмічна молитва пов’язана з прихованою медитацією – розважанням таємниць із життя Ісуса та Марії.

3. У фатімському об’явленні Марія нагадує своїм дітям важливість тісного поєднання між Найсвятішим Серцем Господа Ісуса та найближчим до Нього Непорочним Серцем Марії. Ісус закликає наслідувати це Непорочне Серце, першою та найбільшою любов’ю якого завжди був Бог.

4. Люди повинні припинити тяжкі гріхи. Припинення гріхів людством рівнозначне з припиненням воєн на землі. Господь поведе нас лише тоді, коли перестанемо проти Нього виступати й не прибиватимемо Його до Хреста.

5. Марія у цьому об’явленні перед 70 000 людей показала “танець сонця”, коли наше світило раптом зірвалося зі свого місця та помчало прямо на переляканих видовищем людей, а потім повернулось назад. Цим Вона якби перестерегла людей перед загрозою застосування атомної бомби.

6. Папа Пій ХІІ, переказуючи світу вервицю, одночасно посвятив увесь людський рід Непорочному Серцю Марії.

Дев’ятницю відмовляється, зокрема, у тих потребах, що їх підказала Сама Пречиста Діва Марія під час фатімських об’явлень, а саме: за поширення практики молитися на вервиці; за наслідування та складання честі Непорочному Серцю Марії; за припинення людством тяжких гріхів, що є причиною неприпинення воєн; за відмову від атомної бомби та відвернення війни із застосуванням найстрашнішої зброї масового знищення: ядерної, нейтронної, біологічної, хімічної, психотропної та ін.; за навернення Росії, котра становить постійну загрозу християнській демократії (важливість цього наміру підкреслена особливо).

Молитва до Матері Божої Фатімської

(на 13-те число)

Непорочне Серце Марії! Оце ми, діти Твої, в скорботі нашій до Тебе вдаємося. Сповни нам свої Фатімські обітниці.

Ти сказала у своїй відозві до світу, що Ісус хоче рятувати світ через Твоє Непорочне Серце, й Ти зажадала нашого співдіяння, щоб ми своєю любов’ю, покаянням, своїми добрими ділами, терпінням і молитвами допомогли Тобі рятувати світ, і Ти обіцяла, що світ буде врятовано!

О Мати найдорожча! Сповни нам свої Фатімські обітниці. Дивись скільки молитов, скільки жертв та зітхань взноситься із землі до Тебе. Поглянь, як страшно гріх спустошив світ! Гріх, як те море широке, розлився по землі.

Жахливі війни, безвір’я, забобони, ворожбитство, чари, магія, гіпнози, спіритизм, страшна ненависть, злочини дітовбивства, зруйновані родини, діточки без Божої любові! Матінко Божа! Рятуй світ від гріха, вчини, щоб Царство Боже наблизилось до нас.

Щоб безвірки навернулись, а грішники, щоб каялися, щоб швидко сповнилися Христові слова: “Буде один пастир і одне стадо”. Щоб усі християни з’єдналися в одній святій Соборній Апостольській Церкві. Рятуй нас і нашу страдницьку Церкву в Україні й прослав її славою всіх святих нашої Церкви, а між ними й митрополита Андрея Шептицького та всіх тих єпископів і священиків, які віддали життя в тюрмах за нашу святу Матір – Католицьку Церкву в Україні. Прийми, о найдорожча Мати, покірні наші мольби і вчинИ, щоб ми колись щасливо з Тобою могли повторювати біля Твого Троку, який підноситься зараз біля Твоїх Престолів: Ти – хвала!

Ти – радість! Ти – слава нашої Церкви й нашого українського народу.

Амінь


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)



Твiр жар птиця ирина жиленко.
Ви зараз читаєте: Дев’ятниця до Фатімської Матері Божої
Copyright © Українська література 2023. All Rights Reserved.