Дев’ятниця до Непорочного Серця Марії

День перший

“Ввійшовши до Неї Ангел, сказав їй: “Радуйся, Благодатна, Господь з Тобою! Благословенна Ти між жінками”. Вона ж стривожилась цим словом і почала роздумувати в Собі, що могло значити те привітання” (Лк.

1, 28-29).

О Діво розважлива, освяти наші помисли і серця, щоб ми зрозуміли об’явлену правду Божу!

Богородице Діво…

День другий

“Ангел їй сказав: “Не бійсь, Маріє! Ти бо знайшла ласку в Бога. Ось Ти зачнеш у лоні й вродиш сина й даси Йому ім’я Ісус…”

А Марія сказала до

Ангела: “Як же воно станеться, коли Я не знаю мужа?”

О Діво Пречиста, яка зачала і породила Божого Сина, вчини, аби ми, живучи в чистоті серця, могли оглядати Бога згідно з обітницями Ісуса!

Богородице Діво…

День третій

“І Єлисавета сповнилася Святим Духом і викликнула голосом сильним: “Благословенна Ти між жінками й благословенний плід лона Твого…” І мовила Марія: “Величає душа Моя Господа і дух Мій радіє в Бозі, Спасі Моїм, бо Він зглянувся на покору слугині Своєї” (Лк. 1,41-48).

О Діво смиренна, Тебе благословляє Єлисавета, а Ти, незважаючи на піднесення до гідності

Матері Божого Сина, називаєш Себе слугинею Господньою! Випроси і нам дух упокорення перед Богом.

Богородице Діво…

День четвертий

“Тоді Марія сказала: “Ось Я Господня слугиня: нехай зо Мною станеться по Твоєму слову!” (Лк. 1, 38.)

О Діво, що досконало піддалась волі Бога не тільки під час радісного Благовіщення, але також і в момент, коли біль пронизав Твою душу, як стояла під Хрестом. Нехай Твоє піддання волі Божій аж до болю під Хрестом виєднає мені прощення гріхів мого непослуху, а також ласку досконалого виконання волі Божої.

Богородице Діво…

День п’ятий

“І Єлисавета сповнилася Святим Духом і викликнула голосом сильним: “Щаслива та, що повірила, бо здійсниться сказане їй від Господа” (Лк. 1,41,45).

О свята Діво! Ти вірою у слово Бога зачата Ісуса; з вірою, що Він – правдивий Син Божий, годувала і виховувала Його; з вірою в Його убозтво Ти стала під Хрестом! Випроси для мене живу і непохитну віру в правду Євангелії, щоб я визнавав її не тільки словами, але й своїм життям.

Богородице Діво…

День шостий

“І мовила Марія: “Величає душа Моя Господа і дух Мій радіє в Бозі, Спасі Моїм… Велике бо вчинив Мені Господь, і святе ім’я Його” (Лк. 1, 46,47, 49).

О свята Діво! Ти величала Бога у всіх Його ділах і подяку Йому складала за всі Його дари. Навчи мене вдячності за незліченні добродійства, якими обдарував мене Бог.

Богородице Діво…

День сьомий

“І Вона породила Свого Сина первородного, сповила Його та поклала в ясла, бо не було їм місця в заїзді 0187 (Лк. 1,7).

О Матінко Сина Божого! Яка ж Ти вбога! Через убогість не прийняли Тебе на нічліг жителі Вифлеєму, і Ти Своє наймиліше Дитятко поклала у ясла.

Відірви моє серце від земних дібр, аби все опустив з любові до Тебе.

Богородице Діво…

День восьмий

“А при Хресті Ісусовім стояли Його Мати…” (Йо. 19,25). *

Свята Матінко Спасителя! Ти не опустила Свого Сина під час Його Муки і приниження, але мужньо стала під Його Хрестом. Зміцни моє серце, щоб жодне терпіння не могло його зламати.

Богородице Діво…

День дев’ятий

“Коли ж не вистачило вина, Мати Ісусова й каже до Нього: “Вина в них нема” (Йо. 2, 3).

О Матінко добра! Ти поспішила на допомогу молодятам, аби мали чим пригостити весільних гостей. Навчи і нас такої любові до ближніх, аби ми їх любили не тільки словами, але й ділами.

Богородице Діво…

Молитва на закінчення дев’ятниці

Богородице Діво, радуйся, благодатна Маріє, Господь з Тобою.

О свята Маріє, Тебе Бог вибрав Собі для непрославленої любові Твоєї. Випроси і для мене любов Бога, щоб Йому завжди подобався. Господь із Тобою, бо Ти, як вільна від гріха, ніколи Його любові не противилась! Господь із Тобою, бо Ти з любові до Нього досконало зберегла Його

Волю! Господь із Тобою, бо Ти з’єдналася з Ним материнською любов’ю! О Матінко найпрекраснішої любові до Бога, вчини моє серце подібним до Серця Свого!

Богородице Діво…

ВИНАГОРОДЖУВАЛЬНА ДЕВ’ЯТНИЦЯ НЕПОРОЧНОМУ СЕРЦЮ МАРІЇ

Дев’ятниця, продиктована Ісусом Христом с. Марії Наталії, черниці угорській

(1901-1992)

Дев’ять перших субот місяця

Сестра Марія Наталія народилася в 1901 році неподалік від Братислави. Змалечку мріяла вступити до монастиря. Це бажання сповнилося, коли їй було 17років. З 1936 року перебувала у монастирі Доброго Пастиря в Будапешті. У 1936-1943 роках отримувала важливі для цілого світу послання.

Уклала їх у книжку “Марія – Переможна Цариця світу”. Ісус наголошував їй на розповсюдженні праці, що винагороджують за гріхи світу. Просив про молитви, пожертву та піст задля отримання гніву Отця. Дав численні обітниці тим, хто вшановує Марію, особливо за допомогою Дев’ятниці, наполегливо відмовленої упродовж 9-ти перших субот з наміром винагородження за зневаги, пережиті її Непорочним Серцем.

Сестрі Марії Наталії не бракувало важких випробувань: недовіра оточення щодо отриманих одкровень, ліквідація в 1950 році всіх монастирів в Угорщині. Самотня та незнана поселилася вона в селі, жила в дусі спокути. Мала дуже слабке здоров’я. Уже в молодості її наставники вважали, що вона незабаром помре.

Сама прагнула швидко відійти до Бога. У віці 33 років з’явився їй Ісус, говорячи: “Ти просила Мене, щоб прийшов по тебе, коли тобі виповниться 33 роки, оскільки хотіла у всьому уподобитися Мені. Зараз прийшла година: кличу тебе!

Однак, якщо ти готова для спасіння душ узяти на себе різні страждання на землі, продовжу твоє життя”.

Сестра Марія Наталія пише: “Я хотіла спасти чимало душ від вічної кари та узяти на себе страждання. Ісус уділив мені ласку страждати за гріхи людей на землі аж до похилого віку, а потім проводити після смерті та аж до кінця світу душі дорогою до Неба. Ісус запитав, що хотіла б отримати від Нього, коли б жила 33 роки? Що б Ти міг ще мені дати, Ти, який віддався вже увесь?” – відповіла я.

Ісус сказав: “Так. Ніхто не може отримати від Мене більше, ніж Мене Самого. Однак проси, незважаючи ні на що, позаяк джерело Моїх ласк невичерпне!”. “Мій Ісусе, прошу Тебе, через ті 33 роки, які прожив Ти на землі, дай нам 33 подарунки!”. “Мої ласки прив’язую до вшанування Моєї Непорочної Матері.

Ці обітниці будуть виконані для всіх, хто з чистим серцем, з добрим наміром, зосереджено з любов’ю проведе винагороджувальний день на честь Непорочного Серця протягом чергових дев’яти перших субот”.

Черниця не знала, що Матір Божа у Фатімі просила про п’ять перших субот. Коли ж довідалась, то поцікавилась, чому Ісус просив про дев’ять субот. Спаситель відповів: “Просьба про п’ять перших субот є виявом покори Моєї Матері.

Оскільки в Небі Вона не позбулася Своєї покори, вважаючи, що не гідна такого ж набоженства, що й Я. Моє прохання знову ж таки є виявом Моєї любові, для якої не прийнятно те, що Мене вшановують більше, ніж її, адже Вона і Я живемо однією любов’ю”.

15 серпня 1942 р. Бог дав с. Наталії видіння, під час якого душі, що відмовляють ревно дев’ятницю, отримали різні обітниці. Відвів її до Своєї Непорочної Матері та сказав: “Моя дитино, подивися на твою Матір, Царицю світу та Царицю цариць. Люби її та віддай їй десяту частину, яку Вона прагне від кожного”.

Бог розкрив покров Пресвятої Діви, щоб пказати Серце Своєї Матері та сказав: “Як Я прийшов на світ через Непорочне Серце Моєї Матері, так само через те Серце прийдуть душі до Мого Найсвятішого Серця”. Потім узяв до рук Непорочне Серце Марії та звернувся до світу: “Оце Непорочне Серце, яке Я перетворив в оселю ласки для світу та для душі! Це Серце – джерело Моїх ласк, які виливаються з нього для життя та освячення світу. Як Отець дав Мені усіляку міць на небі та на землі, так і Я вклав у Непорочне Серце Матері силу, яка переможе гріх і світ.

Моя донько, Я дав усьому світові через Маргариту Алякок великі обітниці. Однак, будучи нескінченним у доброті та невичерпним у ласці, обіцяю зараз ще більше. Якщо душі прагнуть, щоби Мої обітниці здійснилися, нехай люблять і віддають шану Непорочному Серцю Моєї Матері.

Засвідчують це, приймаючи Мене у Святому Причасті, після приготування, повного навернення (свята сповідь), через чергові 9 перших субот, як і через 9 перших п’ятниць місяця, з наміром представлення Моєму Божому Серцю актів винагородження в єдності з Непорочним Серцем Моєї Матері”.

Вступна молитва на кожен день дев’ятниці

Небесна Мати та Царице! Прибігаємо до Твого Материнського та Непорочного Серця, оживлені дитячою довірою й поривом любові, щоб покластися на Його сильне заступництво. Те покірне почитання, яке Тобі віддаємо, єднаємо з чудесним захопленням, яке безупинно ревно складають Тобі благословенні ангельські хори, Святі в Небі та усі слуги на землі.

Долучаємо те почитання до одвічної слави, якою оточує Тебе Пресвята Трійця, Тебе, яку вибрала Собі за Дочку, Улюбленицю та Матір. Згадай про нас, сповнених довіри, о Маріє, що зітхаємо на цій долині сліз, благаючи Тебе, сповнені довіри. Дозволь нам випросити у Бога ласки, що їх просимо через цю дев’ятницю.

Амінь

Перша субота першого місяця

О, Непорочне Серце Марії, повне чистоти! Ти найпрекрасніша квітка Божого саду. Ти чудовий рай, не очорнений жодним гріхом.

Уділи нам ласки наслідувати Тебе у служінні Богові з усіх сил, намагатися уникнути найменших прогріхів, якими ми могли б образити Бога.

Отче наш…

Богородице Діво…

Слава: І нині…

Перша субота другого місяця

О, Непорочне Серце Марії, яке доручило Свою дівочу цноту Богові, Ти недоторкана лілія, зелена та квітуча оаза серед пустелі світу, Та, яка привернула погляд Бога. Наверни Своєю Непорочністю численні душі, які б чинили опір земним спокусам, щоб безмежно віддатися Богові.

Отче наш…

Богородице Діво…

Слава: І нині…

Перша субота третього місяця

О, Непорочне Серце Марії, палаюче Божою любов’ю! Ти полум’я, розпалене Самим Святим Духом, підсилюване ласкою Його Любові. У Твоєму Серці цей святий вогонь ніколи не гасне.

Попроси нам ласку любові до Бога від усього серця, усієї душі, ласку любити ближніх так, як їх любить Сам Бог і Твоє Непорочне Материнське Серце.

Отче наш…

Богородице Діво…

Слава: І нині…

Перша субота четвертого місяця

О, Непорочне Серце Марії, заглиблене у побожні розважання! Твої думки та розум з’єднані з Богом. У тиші Своєї святості розважала Ти слова Твого Сина та таємниці Відкуплення.

Відкинь розсіяність, яка заважає нашій зосередженості та скеруй наші помисли до Бога.

Отче наш…

Богородице Діво…

Слава: І нині…

Перша субота п’ятого місяця

О, Непорочне Серце Марії, взірець покори! Багатство Твоїх ласк і Твоїх чеснот дозволили Тобі вступити у долину покори. Саме Твій дух скромності та покори знайшов ласку у Бога і дозволив Синові оселитися у Твоєму Серці.

Навчи нас тієї покори, яка допоможе нам підчинитися волі Божій у всьому.

Отче наш…

Богородице Діво…

Слава: І нині…

Перша субота шостого місяця

О, Непорочне Серце Марії, загартоване стількома стражданнями! Ти, як Матір Христа та Його вірна супутниця у справі Відкуплення, випила до дна чашу страждань. Допоможи нам відважно зносити страждання, які Божа Мудрість призначила нам, щоб зміцнити наше земне життя.

Отче наш…

Богородице Діво…

Слава: І нині…

Перша субота сьомого місяця

О, Непорочне Серце Марії, яке вболіває за вічне спасіння душ! Згадай бідних грішників, які приречені жити без Бога, бо обплутані сітями пристрастей. Допоможи їм розірвати ті пута, що їх тримають здалеку від дітей Божих і віддають у неволю сатані.

Отче наш…

Богородице Діво…

Слава: І нині…

Перша субота восьмого місяця

О, Непорочне Серце Марії, яке з любов’ю піклується про Церкву Христа! Біля підніжжя Хреста Ти стала Матір’ю людства та Церкви Святої. Неустанно заступайся перед Твоїм Сином за Його прекрасну Улюбленицю, Церкву на землі.

Бережи Папу, єпископів, священиків, а також увесь Божий люд від гріха та від впливу сатани.

Отче наш…

Богородице Діво…

Слава: І нині…

Перша субота дев’ятого місяця

О, Непорочне Серце Марії, Серце нашої Цариці. Під кінець Твого страждального перебування на цій землі Господь прийшов за Тобою, щоб завести Тебе до небесного щастя. З тілом і душею Він взяв Тебе на Небо, щоб дати царську корону.

Користуйся силою, якою обдарував Тебе Бог, щоб у кожну мить прийти до нас з допомогою. Нехай Твоє чутливе, ніжне благання зробить нас гідними одержати корону безсмертя.

Отче наш…

Богородице Діво…

Слава: І нині…

Молитва на кожен день дев’ятниці під час Святого Причастя

Отче Небесний, жертвую Тобі через Непорочне Серце Марії Ісуса, Твого Улюбленого Сина, що пожертвував Собою колись на Хресті та продовжує приносити у жертву Себе на престолах. Через Непорочне Серце Марії прийми ласкаво цю жертву, чисту й світлу, та змилуйся над нами. Не дозволь, щоб Кров Твого Сина надаремно розливалася на престолах, не дозволь, щоб благання Серця Марії про спасіння світу знехтували.

В ім’я цієї жертви та цього благання звертаюся до Твоєї Батьківської доброти: уділи прощення грішникам, останніх ласк спасіння помираючим, миру і єдності народам та переможної слави Твоїй Церкві.

Амінь

Молитва після Святого Причастя

Божественне Серце Ісуса, через Непорочне Серце Марії жертвую Тобі це Святе Причастя як винагородження та спокуту за всі провини, якими людство не перестає Тебе ображати.

Обітниці Ісуса, пов’язані з відмовленням дев’ятниці на честь

Непорочного Серця Марії

1. Усе, що проситимуть душі в Мого Серця через Серце Моєї Матері, якщо це не суперечитиме Божим прагненням, і якщо попросять з довірою, уділю їм вже під час Дев’ятниці.

2. За будь-яких обставин матимуть опіку Моєї Матері та Моє благословення.

3. У них та їхніх сім’ях запанує мир, гармонія і любов.

4. У їхніх родинах не пануватимуть конфлікти та несправедливість.

5. Подружжя не розлучатимуться, а розлучені повертатимуться додому.

6. Сім’ї будуть жити у злагоді та витривати у правдивій вірі.

7. Матері, що перебувають у благословенному стані, матимуть виняткову опіку Моєї Матері та отримають усе, про що попросять для себе й для дитини.

8. Бідні знайдуть дах над головою та харчі.

9. Вірні душі зміцняться у практиці молитви, навчаться любити Бога, ближнього та своїх ворогів.

10. Грішники навернуться, якщо навіть Дев’ятийцю відправляє за них інша особа.

11. Грішниці не грішитимуть і одержать не лише прощення, але й невинність, дану через хрещення, через досконалий жаль і любов.

12. Хто відправить цю Дев’ятницю у стані ласки, не образить Мого Серця жодною важкою провиною аж до смерті (особливо важливо для дітей).

13. Душа, яка щиро навертається, уникне не лише пекельного вогню, але й кари чистилища.

14. Душі, навіть людей старшого віку, якщо стануть наполегливими та зуміють витривати, досягнуть досконалості й святості.

15. Якщо батьки чи будь-який інший член родини відправить Дев’ятницю, ніхто з сім’ї не буде осуджений.

16. Багато молодих відчують завдяки Дев’ятниці поклик до священицтва та чернецтва.

17. Ті, хто втратив віру, віднайдуть її, а ті, що заблукали, повернуться до справжньої Церкви.

18. Духівництво та члени монаших чинів залишаться вірними своєму покликанню, а невірні одержать ласку навернення.

19. Батьки та наставники матимуть підтримку у турботах не лише духовних, а й матеріальних.

20. Душі встоять перед спокусами тіла, світу та сатани.

21. Гордовиті стануть покірними, а просякнутих ненавистю чекає перемога любові.

22. Наполегливі душі будуть втішатися солодощами молитви та пожертви. Не відволікатимуть ані через неспокій і страх, ані через сумніви.

23. Помираючі не будуть змушені боротися зі смертю та з останніми підступами сатани. Нагла смерть не загрожує їм.

24. Ті, що вмирають, відчують глибоке прагнення вічного життя та покладуться на Мою волю, помираючи в обіймах Моєї Матері.

25. На суді матимуть виняткову опіку Моєї Матері.

26. Душі одержать ласку відчуття співпереживання та любові під час розважання Моєї муки й страждань Моєї Матері.

27. Душі, які прагнуть до досконалості, матимуть честь отримати найбільші чесноти Моєї Матері: покору, чистоту та любов.

28. Чи в хворобі, чи в повному здоров’ї буде поряд з ними внутрішня та зовнішня радість, впевненість, а також спокій.

29. Душі, що спраглі духовності, отримають ласку без великого труду втішатися постійно присутністю Моєї Матері та навіть Моєю.

30. Душі, які зробили поступ у містичному зв’язку, отримають ласку відчуття, що живуть вже не самі, Я живу в них. Це означає, що це Я люблю в їхньому серці, молюся в їхній душі, говорю їхніми вустами та користуюся у Моїх діяннях усім їхнім єством, життям. Переживуть чудесне відчуття: кожен порух у них добра, краси, святості, покори, лагідності, послуху, щастя – це Я САМ: Бог всемогутній, безмежний, єдиний Господь, єдина Любов.

31. Душі, які відправляють ці Дев’ятниці, розцвітуть у вічності, як чисті лілеї довкола Непорочного Серця Моєї Матері.

32. Я, Божий Агнець, з Моїм Отцем і Святим Духом втішатимуся тими душами, які виблискують на Непорочному Серці Моєї Матері, як лілеї, та які, завдяки Моєму Найсвятішому Серцю досягають слави.

33. Душі, спраглі духовного, прогресуватимуть у практикуванні віри та доброчесного життя.

Обітниця Пречистої Діви Марії

У кожну першу суботу місяця пекельні брами зачинятимуться. У цей день ніхто не буде осуджений. Чистилище відкриється та багато душ потраплять до Неба.

Такі наслідки любові, повної милосердя Мого Сина, який нею послуговується, щоб винагородити душі, які вшановують Моє Непорочне Серце.

Молися за нами, Свята Матір Божа, щоб наші серця розпалилися у злуці з полум’ям Божим, яким Твоє Серце охоплене. Боже вічний і всемогутній! Ти приготував у Серці Благословенної Діви Марії гідну оселю для Духа Святого. Уділи нам і тим усім, хто почитає її Непорочне Серце, ласки, щораз більшого уподібнення до Нього

Просимо Тебе про це через Ісуса Христа, Господа нашого.

Амінь

Прийди Духу Святий, прийди, завдяки могутньому заступництву Непорочного Серця Марії, Твоєї милої Улюблениці.

Амінь

О, Пресвята Матір, винагороджу Тебе за зневаги, завдані Твоєму Непорочному Серцю, постановивши бути жертвою любові задля Любові.

Амінь


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Початки києва.
Ви зараз читаєте: Дев’ятниця до Непорочного Серця Марії
Copyright © Українська література 2020. All Rights Reserved.