Дев’ятниця для вшанування Дорогоцінної Крові Ісуса

(Відмовляється протягом липня на честь Пречистої Діви Марії. Повний відпуст.)

Щодня на початку висловлюємо наші прошення і подяки.

Перший день

Зволь прийти мені на поміч, о мій Боже! Господи, поспіши мені на поміч! Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу нині, і повсякчас, і навіки віків. Амінь

Предвічний Отче, жертвуєм Тобі Дорогоцінну Кров Ісуса, пролиту за нас з Його правої Руки з таким гірким болем і великою любов’ю. Благаємо, щоб через заслуги і вартість тої Крові Твій Божественний Маєстат дарував нам Твоє святе Благословення, щоб

ним ми були захоронені від всіх ворогів і захищені від всякого зла, в той час як мовимо: “Нехай Благословення Всевишнього Бога Отця, Бога Сина і Бога Святого Духа зійде на нас і назавжди залишиться з нами”.

Амінь

Предвічний Отче! Жертвуємо Тобі Кров, муки і смерть Ісуса Христа, Скорботи Пресвятої Діви Марії і Святого Йосифа, щоб надолужити за наші гріхи, щоб благати за святі душі в чистилищі, за потреби святої матері Церкви, і за навернення грішників.

Слава Отцю…

Заключні молитви:

(Відмовляються щодня)

Звернення до Пречистої Діви Дорогоцінної Крові Ісуса

Згадай,

всемилостива Царице мучеників, Пречиста Діво Маріє, що ніколи не було чувано, щоб хто-небудь із Твоїх дітей, відкуплених Кров’ю Твого Сина, шукав Твого заступництва і був залишений без помочі. Спів-відкупителько людського роду, моя Царице і Матінко! Уповаючи на силу Дорогоцінної Крові Ісуса, я прибігаю до Тебе і в моїм горю падаю до Твоїх Стіп. Мати розп’ятого Ісуса!

Об’єднай мої молитви із Твоїми. Виєднай для мене ласку від щедрот Божественного Серця.

В той час, як я клячу під цим Хрестом, Скорбіюча Мати, почуй і вислухай мене.

Амінь

Молитва до Дорогоцінної Крові

Найдорогоцінніша Крове Вічного Життя, що є ціною Відкуплення грішної людини, що своїми спасительними струменями задовільняєш спрагу грішних душ, змиваєш із них бруд. Ти, що обстаєш за справою людей перед Троном безмежного Милосердя! Із глибини мого серця поклоняюся Тобі і бажаю, наскільки є в моїх силах, вчинити надолуження за кривди і образи, які постійно Тобі наносить людство, а особливо ті, що бездумно сміють Тебе хулити. Хто ж не буде благословити і хвалити оцю Кров нечуваної вартості? Котру душу не надихне любов до Ісуса, Котрий пролив всю свою Кров ради нас? Яка би була моя доля, коли б Ісус не відкупив мене цією Божественною Кров’ю? І що ж Тебе спонукало вийти із жил мого Спасителя аж до останньої краплі?

Лише любов! О безмірна любове, котра подала нам цей спасительний бальзам! О безцінний бальзам, витрискуючий із джерела безмірної любові!

Даруй, щоб всі серця на усіх мовах Тебе хвалили, величали, Тобі дякували тепер і во віки віків.

Амінь

Похвала Небесним Особам

Нехай Бог буде благословенний!

Нехай Його святе Ім’я буде благословенне!

Нехай Ісус Христос буде благословенний, істинний Бог і чоловік!

Нехай Ім’я Ісуса буде благословенне!

Нехай Його Пресвяте Серце буде благословенне!

Нехай Його Найдорогоцінніша Кров буде благословенна!

Нехай Ісус у Пресвятих Тайнах на Престолі буде благословенний!

Нехай Пресвята Богородиця Марія буде благословенна!

Нехай її святе і Непорочне Зачаття буде благословенне!

Нехай її славне Небовзяття буде благословенне!

Нехай Ім’я Марії, Діви й Матері, буде благословенне!

Нехай Святий Йосиф, її найдоброчесніший Обручник,6уде благословенний!

Нехай Бог в Своїх ангелах і Святих буде благословенний!

Другий день

Зволь прийти мені на поміч, о мій Боже! Господи, поспіши мені на поміч! Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу нині, і повсякчас, і навіки віків. Амінь

Дорогоцінна Крове Ісуса, пролита при обрізанні, вирятуй нас від усякого мору, і захорони в Твоєму мирі.

Дорогоцінна Крове Ісуса, що сочилася з кожної пори Тіла при агонії в Оливному городі, даруй, щоб ми любили понад все святу Божу Волю.

Дорогоцінна Крове Ісуса, що рясно витікала з-під тернового вінця, даруй нам правдиву покірність у нашій перемозі.

Дорогоцінна Крове Ісуса, що проливалася безупинно в час двигання хреста на Голготу, надихни нас добровільно ступати слідами Христа.

Дорогоцінна Крове Ісуса, що до останньої краплі вийшла через Рану від копія в Пресвятому Серці, подай нам ту щедру любов, котра все жертвує для Бога.

О Божественна Крове Ісуса! Ми щиро поклоняємось Тобі від усього серця. Ми щиро кличемо до Тебе, бо Ти є Нашим спасенням.

Через Тебе надіємось захоронитись в Твоєму мирі, котрий приведе нас до радостей Раю.

Амінь

Ти відкупив нас, Господи, Своєю Кров’ю, і вчинив нас царством нашого Бога.

Помолимось:

О Боже, Котрий Дорогоцінною Кров’ю Твого Єдинородного Сина освятив хоругву життєдайного Хреста, благаємо Тебе, даруй нам, щоб усі ті, що радуються славою того Хреста, повсякчасно відчували благословення Твоєї охорони, почерез Ісуса Христа, нашого Господа.

Амінь

Заключні молитви…

Третій день

Зволь прийти мені на поміч, о мій Боже! Господи, поспіши мені на поміч! Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу нині, і повсякчас, і навіки віків. Амінь

Наймилосердніший Ісусе, благаємо Тебе через заслуги Твоєї Дорогоцінної Крові, що офірується щоденно у кожній Жертві в Службах Божих по цілому світі. Зволь подати Твоє благословення нашим рідним, де б вони не були. Не покидай їх в годині потреби і біди. Задля агонії Твого Пресвятого Серця і Скорбіння Непорочного Серця Марії захорони їх в Твоїй Божественній любові.

А якщо вони згрішили, даруй їм ласку отримати Твоє милосердя у цьому житті, і вічну славу після смерті.

Амінь

Господи Ісусе Христе, Ти що є правдивим Богом і правдивим Чоловіком, Богом святості. Богом повним маєстату, зглянься над нами усіма і над цілим людським родом. Не переставай очищати нас від наших гріхів і недостатків Твоєю Дорогоцінною Кров’ю, так щоб ми могли завжди проживати в Твоєму святому мирі і в любові.

Амінь

Благаємо Тебе, допоможи Твоїм слугам, яких Ти відкупив Своєю Дорогоцінною Кров’ю.

Заключні молитви…

Четвертий день

Зволь прийти мені на поміч, о мій Боже! Господи, поспіши мені на поміч! Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу нині, і повсякчас, і навіки віків. Амінь

Наймилосердніший Ісусе, що так любиш душі. Молимо Тебе, щоб Ти задля агонії Твойого Пресвятого Серця і в скорбіння Твоєї Непорочної Матері обмив у Своїй Крові тих, що є тепер у передсмертних муках. Не покидай їх у годину смерті, лише даруй їм в Твоїм безмежнім милосерді повне відпущення гріхів, гідне прийняття останнього Святого Причастя, з тим, щоб вони могли безпечно явитися перед Тобою, їх милосердним Суддею і Відкупителем.

Амінь

Серце Ісуса, що перейшло через агонію, милосердися над умираючими.

Помолимось:

О Боже, Котрий постановив, що всі люди повинні вмирати, але приховав від них годину смерті. Даруй, щоб ми провели наші дні у правді і святості, і таким чином стали вартими, щоб відійти з цього життя в Твоїй святій любові. Вчини це ради заслуг Ісуса Христа, нашого Господа, Котрий живе і царює разом з Тобою, у єдності із Святим Духом.

Амінь

Витай, Скорбіюча Матінко, найрозкішніша Трояндо зпосеред святих мучеників, Почуй благання тих, що покірно Тебе закликають. Даруй, щоби в наш смертний час, довірившись Твоєму захисту, ми могли втішатись миром праведних.

Амінь

Заключні молитви…

П’ятий день

Зволь прийти мені на поміч, о мій Боже! Господи, поспіши мені на поміч! Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу нині, і повсякчас, і навіки віків. Амінь

Отче усіх ласк. Поглянь з Твого Небесного Трону на душі терплячі в чистилищі. Зглянься на ті болі і муки, в яких вони страшно караються. Прийми наші молитви і благання за них і змилосердися над ними.

Хоч би якими винними вони були у Твоїх Очах, змягчи Своє Правосуддя, Отче Милосердя. Прости їм через заслуги Дорогоцінної Крові, пролитої Твоїм Божественним Сином за їхнє очищення. Скільки б вони не завинили перед смертю, ми певні, що офіруємо Тобі Жертву, достатню для надолуження за їхні провини.

Предвічний Отче! Задля Дорогоцінної Крові Ісуса, Твого Сина, змилосердися над душами, терплячими в чистилищі.

Амінь

Даруй їм вічний спочинок, Господи. І най вічне світло засяє над ними. Хай спочивають вони в мирі.

Амінь

Заключні молитви…

Шостий день

Зволь прийти мені на поміч, о мій Боже! Господи, поспіши мені на поміч! Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу нині, і повсякчас, і навіки віків. Амінь

О Ісусе, мій Господи і Спасителю. Ми віддаєм під Твоє Милосердя душі близьких, що зараз терплять у чистилищі (можна згадати поіменно). Змилосердися над ними ради Твоєї Дорогоцінної Крові, котру Ти пролив до останньої краплі за їхнє спасення. Сама Твоя Дорогоцінна Кров є здатною вигасити все полум’я чистилища.

Тому зволь, щоб вона тепер пролилася на них; полегши муки, їм належні за їхні гріхи, і допусти їх до блаженного видіння Неба.

Милі дуті! Нехай Ісус, що був розп’ятий і помер за вас, змилосердиться над вами і освіжить вас у ваших терпіннях краплинами Його Дорогоцінної Крові. Нехай Він, Котрий в Своєму безмежному милосерді прийняв на себе всі болі недужих зжалиться над вами.

Амінь

Агнче Божий, що приймаєш на себе гріхи світу, даруй їм вічний мир. Амінь

Предвічний Отче! Жертвую Тобі Дорогоцінну Кров Ісуса Христа в надолуження за мої гріхи і для прошення за святі душі у чистилищі, і за потреби святої Церкви на землі. Амінь

Заключні молитви…

Сьомий день

Зволь прийти мені на поміч, о мій Боже! Господи, поспіши мені на поміч! Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу нині, і повсякчас, і навіки віків.

Амінь О Ісусе, любий Спасителю! Поглянь на нас, що спішать посвятити себе Твоїй Дорогоцінній Крові і приректи Тобі нашу негаснучу любов і вірність. Порушені до жалю і співчуття пригадуванням Твоїх страждань, образом Твого Хреста на Голготі і видом Крові, ми щиро бажаємо цим посвяченням нашої цілої істоти сподобатись Твоєму Серцю і добитись, щоб Ти більш не пам’ятав гріхів наших, і наших братів. О Ісусе, спаси нас для життя Твоєю Кров’ю!

Нехай вона буде нашим скарбом і предметом нашої найбільшої любові.

О милосердний Відкупителю! Зволь ласкаво глянути на нас, як на вірних почитателів Твоєї Дорогоцінної Крові, і прийми всі наші молитви, труди і жертви, як щирі акти любові і надолуження. Крове Ісуса, Небесне Вино, що творить невинних дів і мучеників!

Наповни наші душі по вінця і вчини нас живою чашею, звідки Божі ласки безперервно поллються на тих, що люблять Тебе, а особливо – на бідних грішників, котрі погорджують Тобою, так, щоб вони могли відчути, наскільки Твоє милосердя є більшим від усіх земних почувань.

Крове нашого розп’ятого Спасителя! Відгороди нас від цього світу і від духа світу. Запали в нас прагнення до самопосвяти і терпінь.

Будь нашою силою у боротьбі і випробовуваннях в нашому вигнанні, щоб у годину нашої смерті ми благословили Тебе за отримання потіхи і освячення в житті, а потім в Небі – завжди хвалили і любили.

Амінь

Слава Отцю…

Най будуть прославлені і благословенні Пресвяте Серце і Дорогоцінна Кров Ісуса у Пресвятих Тайнах на Престолі.

Заключні молитви…

Восьмий день

Зволь прийти мені на поміч, о мій Боже! Господи, поспіши мені на поміч! Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу нині, і повсякчас, і навіки віків. Амінь

Через голос Твоєї Крові, Ісусе, ми волаємо до Тебе, докучаємо Тобі. Хоч є в Тебе підстави відкинути наші прохання, ми не покинемо Твоїх закривавлених Стіп, аж доки не почуєш наших молитов. Так много ласк, так много милосердя подала нам Твоя Кров, що ми не перестанемо надіятись, аж до кінця, до доброго кінця.

Тому Ісусе, задля Твоєї Дорогоцінної Крові, сім раз проливаної за благо людей, заради кожної краплини тої священної ціни нашого Відкупителя, заради сліз Твоєї Непорочної Матері, – благаємо Тебе вислухати наші молитви. (Можна згадати прохання.) Ти, що під час земного життя потішав стільки терплячих, оздоровляв стільки недуг, підбадьорював многих, котрі упали духом, – Ти напевно пожалієш душу, що волає до Тебе із глибини свого нещастя! Ні, це неможливо. Ще одне зітхання від Твого зраненого Серця, і із Твоїх Ран на струменях Твоєї Дорогоцінної Крові попливуть до нас ласки, яких ми так палко бажаємо.

О Ісусе, приспіши хвилину, коли Ти заміниш наші сльози в радість, наші зітхання – у подяки.

Пресвята Маріє, джерело Божественної Крові! Благаємо Тебе, щоб не пропала ця нагода ще більше прославити Кров, Котра вчинила Тебе Непорочною.

Амінь

Заключні молитви…

Дев’ятий день

Зволь прийти мені на поміч, о мій Боже! Господи, поспіши мені на поміч! Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу нині, і повсякчас, і навіки віків. Амінь

Предвічний Отче, жертвую Тобі заслуги Найдорогоціннішої Крові Ісуса, Твого улюбленого Сина, мого Спасителя і Бога за поширення і прославу моєї любої Матері – Твоєї святої Церкви, за безпеку і добробути видимого голови, Твого Намісника Папи Римського, за кардиналів, єпископів, всіх душпастирів, і за всіх служителів святинь.

Слава Отцю…

Благословення і подяки во віки віків для Ісуса, Котрий нас спас Своєю Кров’ю.

Предвічний Отче, жертвую Тобі заслуги Найдорогоціннішої Крові Ісуса, Твого улюбленого Сина, мого Спасителя і Бога за мир і єдність між християнськими провідниками, за упокорення ворогів нашої святої Віри, і за добробут всього християнського люду.

Слава Отцю…

Благословення і подяка во віки віків для Ісуса, Котрий нас спас Своєю Кров’ю.

Предвічний Отче. Жертвую Тобі заслуги Найдорогопіннішої Крові Ісуса, Твого улюбленого Сина, мого Спасителя і Бога за просвічення невіруючих, за викорінення єресей і за навернення грішників.

Слава Отцю…

Благословення і подяки во віки віків для Ісуса, Котрий нас спас Своєю Кров’ю.

Предвічний Отче. Жертвую Тобі заслуги Найдорогоціннішої Крові Ісуса, Твого улюбленого Сина, мого Спасителя і Бога за моїх кревних, приятелів і ворогів; за вбогих, хворих і нещасних; за всіх тих: за кого Ти бажаєш, щоб я молився.

Слава Отцю…

Благословення і подяка во віки віків для Ісуса, Котрий нас спас Своєю Кров’ю.

Предвічний Отче. Жертвую Тобі заслуги Найдорогоціннішої Крові Ісуса, Твого улюбленого Сина, мого Спасителя і Бога за всіх тих, що мають нині перейти до вічності, щоб Ти врятував їх від жаху пекла, і зволив прийняти їх до участі у Твоїй Славі.

Слава Отцю…

Благословення і подяки во віки віків для Ісуса, Котрий нас спас Своєю Кров’ю.

Предвічний Отче. Жертвую Тобі заслуги Найдорогоціннішої Крові Ісуса, Твого улюбленого Сина, мого Спасителя і Бога за всіх тих, хто справді любить цей великий скарб; за тих, хто єднається зі мною в його почитанні і пошані; і – хто намагається ширити цю набожність.

Слава Отцю…

Благословення і подяки во віки віків для Ісуса, Котрий нас спас Своєю Кров’ю.

Предвічний Отче. Жертвую Тобі заслуги Найдорогоціннішої Крові Ісуса, Твого улюбленого Сина, мого Спасителя і Бога за всі мої потреби: духовні і тілесні, за всі святі душі в чистилищі, особливо за ті, котрі найбільше почитали ту ціну нашого Відкуплення; заради скорбот і терпінь нашої любої Матінки Божої, Пречистої Діви Марії.

Слава Отцю…

Благословення і подяки во віки віків для Ісуса, Котрий нас спас Своєю Кров’ю.

Слава Крові Ісуса, нині і во віки віків!

Заключні молитви…


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)Найстрашніший гріх за данте це.
Ви зараз читаєте: Дев’ятниця для вшанування Дорогоцінної Крові Ісуса
Copyright © Українська література 2020. All Rights Reserved.