Вервиці про любов та довір’я до Ісуса

Вервичка про любов до Ісуса

На великих:

О мій Ісусе, Ти знаєш, що я люблю Тебе, але люблю Тебе замало. Вчини, щоби любив(ла) Тебе сильніше і більше.

На малих:

Ісусе, Боже мій, люблю Тебе понад усе.

Кінець:

О Любове, яка вічно горить і ніколи не гасне. Боже мій, Ти є самою Любов’ю. Розпали в моєму серці цей небесний вогонь, який горів у святих. Ісусе, живу з любов’ю до Тебе, з Тобою і для Тебе.

Вервиця довір’я

В ім’я Отця… (Зр.)

На великих зернятах:

Слава Отцю…

Оце,

мій найлюбіший Ісусе, аж так далеко зайшла Твоя безмірна любов до мене, що Ти приготовив з Свого Тіла і Своєї Крові Божу Трапезу для мене, аби цілковито віддатися мені. Що Тебе спонукало до такого вияву любові? Певно, ніщо інше, як Твоє Найлюбіше Серце.

О Найсвятіше Серце Ісуса, палаюче вогнище Божої Любові, прийми мою душу у Свої Найсвятіші Рани, щоб там, у цій школі любові, навчився я любити Тебе, бо Ти дав мені такі дивні докази Своєї любові.

Амінь

На малих зернятах:

Серце Ісуса, надіюся на Тебе.

Закінчення:

Слава Отцю…

Вервиця для збільшення віри, надіїї

і любові

Початок:

Господи Ісусе Христе, збільши у мені віру, надію і любов.

На великих зернятках:

Боже мій, вірю в Тебе, надіюсь на Тебе і люблю Тебе.

На малих зернятках:

Господи Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй нас, грішних.

Закінчення:

Слава отцю…(3 рази).

Вервичка довір’я

В Ім’я Отця… (З рази)

Початок:

Оце, мій Найлюбіший Ісусе, аж так далеко зайшла Твоя безмірна любов до нас, що Ти приготував з Свого Тіла і з Своєї Крові для нас Божу Трапезу, щоб цілковито віддатися нам. Що Тебе спонукало аж до такого вияву любові? Певно ніщо інше як Твоє Найлюбіше Серце.

О Найсвятіше Серце Ісуса, палаюче Вогнище Божої Любові, прийми наші душі у Свою Найсвятішу Рану, щоб там, у цій школі Любові, навчилися ми любити Тебе, що дав нам такі дивні докази Своєї Любові.

Амінь

На великих:

Ісусе тихий і покірного Серця, вчини наше серце після Твого Серця.

На малих:

Серце Ісуса, надіюся на Тебе.

Кінець:

Пресвяте Серце Ісуса, джерело всякого добра! Припадаю до Тебе з поклоном і любов’ю; жалую щиро за мої гріхи і віддаю Тобі моє серце. Зроби його покірним, терпеливим, чистим і послушним в усім, чого Ти від нього бажаєш.

Дай Ісусе, щоб я жив(ла) у Тобі й для Тебе. Охороняй мене в небезпеках, потішай у горю, дай здоров’я, помагай у всіх потребах та благослови мене в усіх працях, а в кінці дозволь мені в ласці Твоїй свято вмерти.

Амінь

Слава Отцю… (З рази)

Вервичка за ласку любові

На великих:

О Страсті Христові, пониження Христове, гірка смерте Христова, Любове Христова – врізбіться в наші серця, нехай завжди буде жива та солодка пам’ять про Вас, нехай вони безнастанно ранять і розпалюють любов до Ісуса. Ми любимо Тебе, безконечна Любове, Ти є і завжди будеш єдиною нашою любов’ю.

На малих:

О маріє, Мати Любові, випроси нам святої любові.

Кінець:

Під Твою милість прибігаємо, Богородице Діво, молитвами нашими в скорботах не погорди, але від бід визволи нас, єдина чиста і благословенна.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)Чи можна вважати дім хельмерів ляльковим.
Ви зараз читаєте: Вервиці про любов та довір’я до Ісуса
Copyright © Українська література 2021. All Rights Reserved.