Дев’ятниця до Божого МилосердяОбітниці Господа Нашого Ісуса Христа

“Я обіцяю, що душа, яка буде вшановувати образ Божого Милосердя, не загине. Обіцяю також вже тут, на землі, перемогу над ворогами, а особливо в годині смерті.

Я сам буду захищати її, як свою славу.

Я подаю людям посуд, з яким вони повинні приходити за ласками до джерела Милосердя.

Цим посудом хай стане образ з написом: “Ісусе, уповаю на Тебе”. Бажаю, щоб перша неділя після Великодня стала святом Божого Милосердя.

Хто в цей день приступить до св. Причастя, той осягне багато особливих

моїх ласок.

Людство не знайде спокою, поки не звернеться з довір’ям до Божого Милосердя.

Перш, ніж прийти, як Цар справедливий, Я приходжу як Цар Милосердя, щоб ніхто не виправдовувався в день суду, який поволі наближається”.

“О Кров і Вода, що пролилися з Ісусового Серця як джерело милосердя для нас, я уповаю на Вас”.

Перший день

Слова Ісуса: “Сьогодні приведи до мене все людство, а особливо всіх грішників, і занур їх у море Мого Милосердя, і цим потішиш мене в гіркому смутку, який спричиняє мені страта душ”.

Помолімося за Милосердя для всього людства!

О Наймилосердніший

Ісусе, ти є милосердним до нас, благаємо Тебе прости провини наші.

Не дивись на наші гріхи, але на віру, яку маємо в Твою безмежну доброту, прийми всіх нас у притулок Твого Милосердного Серця і залиш нас в ньому навіки. Благаємо Тебе про це задля любові, яка єднає Тебе з Отцем і Святим Духом.

Амінь

Предвічний Отче, глянь милостивим оком на все людство, а передовсім на бідних грішників, для яких єдиною надією є Милосердне Серце Твого Сина і нашого Господа Ісуса Христа.

Заради Його страждань прояви Своє Милосердя, щоби ми всі разом прославляли Твою всемогутність на віки вічні. Амінь.

Далі молимося:

Вервицю до Божого Милосердя…

Отче наш..

Богородице Діво..

Слава Отцю.

Другий день

Слова Ісуса: ” Сьогодні приведи до мене душі священиків, монахинь та монахів і занур їх у бездонне Моє Милосердя. Вони дали мені силу перенести гіркі муки; через них, наче по судинах, спливає на людство Моє Милосердя”.

Помолімося за духовенство, через яке спливає на людство Боже Милосердя!

Ісусе Наймилосердніший, від Тебе походить все, що добре, помнож ласки в душах священиків, монахів, монахинь, щоби вони гідно та успішно виконували свої обов’язки в Твоєму винограднику і словом, і прикладом спонукували всіх інших до належного вшанування Твого Милосердя на віки вічні.

Амінь

Предвічний Отче, глянь милостивим оком на робітників Твого винограднику, на душі священиків, монахів і все духовенство, яких особливо полюбив Твій Син, а наш Господь Ісус Христос.

Обдаруй їх силою Свого благословення і подай їм особливе світло, щоб зони могли провадити інших по дорозі спасіння і пошли Твоє Милосердя.

Амінь

Далі молимося:

Вервицю до Божого Милосердя…

Отче наш..

Богородице Діво..

Слава Отцю..

Третій день

Слова Ісуса: “Сьогодні приведи до Мене всі душі набожні і вірні і занур їх у море Милосердя Мого. Ці душі потішали Мене на Хресній Дорозі і були краплиною потіхи серед моря печалі”. Помолімося за всіх християн!

Наймилосердніший Ісусе, Ти подаєш всім свої ласки із скарбниці Божого Милосердя, прийми всіх вірних християн до притулку Твого Милосердного Серця, не випускай нас звідти ніколи. Благаємо Тебе про це ради любові, яка єднає Тебе з Отцем і Святим Духом.

Амінь

Предвічний Отче, глянь милостивим оком на вірні душі як на спадщину Твого Сина і ради Його болісних страстей дай їм Своє благословення, опікуйся ними, щоби вони не втратили ніколи любові і скарбу святої віри, але щоб разом із хором Ангелів та Святих прославляли Твоє безмежне Милосердя на вічні віки. Амінь.

Далі молимося:

Вервицю до Божого Милосердя…

Отче наш..

Богородице Діво..

Слава Отцю..

Четвертий день

Слова Ісуса: “Сьогодні приведи до Мене поганих і тих, хто ще не знає Мене. І про них я думав під час своїх гірких страстей, і їх майбутня ревність потішала моє Серце. Занур їх у море Мого Милосердя”.

Помолімося за поган і за невірних, які ще не знають Божого Милосердя!

Наймилосердніший Ісусе, Ти є світлом усього світу, прийми до притулку Свого милостивого Серця душі поган і невірних, які Тебе ще не знають.

Нехай промені ласок освітять їх, щоб вони разом із нами прославляли навіки добродійство Твого Милосердя.

Амінь

Отче Предвічний, глянь милостивим оком на душі поган і невіруючих, які не знають милосердного Серця Твого Сина, а нашого Господа Ісуса Христа і приведи їх до світла св. Євангелії, щоби вони зрозуміли, яким великим щастям є Тебе любити і прославляти Твоє Милосердя на вічні віки.

Амінь

Далі молимося:

Вервицю до Божого Милосердя…

Отче наш..

Богородице Діво..

Слава Отцю..

П’ятий день

Слова Ісуса: “Сьогодні приведи до мене душі роз’єднаних братів і занур їх у море Мого Милосердя. В гіркій муці роздирали вони моє Тіло і Серце, тобто Мою Церкву. Коли вони повертають до єдності з Церквою, то гояться мої рани і полегшуються Мої муки”.

Помолімося за роз’єднаних, щоби вони повернулися у лоно Христової Церкви. Ісусе Наймилосердніший, Ти – сама доброта, Ти не відмовляєш у світлі тим, які Тебе покірно просять.

Прийми до притулку Твого Серця душі тих, які не входять до Єдиної Церкви, і притягни їх своїм світлом до єдності з Церквою, щоби спільно з нами славили Твоє Милосердя на вічні віки. Амінь.

Отче Предвічний, глянь своїм милостивим оком на душі тих, які залишаються по поза за Христовою паствою, не дивись на їх слабкості, але на любов і страсті Твого Сина, який Тебе так благав, щоби всі були одно (Йоан 17, 22).

Дай так, щоб вони якнайшвидше вернулися до цієї єдності і спільно з нами прославляли Твоє Милосердя на вічні віки.

Амінь

Далі молимося:

Вервицю до Божого Милосердя…

Отче наш..

Богородице Діво..

Слава Отцю..

Шостий день

Слова Ісуса: “Сьогодні приведи до Мене душі тихі і покірні та душі малих дітей і занур їх у моє милосердя. Душі ці найбільше подібні до Мого Серця, вони зміцнювали Мене в гірких смертних муках Я бачив їх, мов Ангелів земних, які повсякчас будуть біля моїх престолів. На них я повним потоком зливаю свої ласки. Мою ласку є здатна прийняти лише покірна душа.

Покірним душам дарую своє довір’я”.

Помолімося за душі тихі і покірні та за душі дітей.

Ісусе Наймилосердніший, Ти сказав: “Вчіться від мене, бо Я є тихий і покірний серцем” (Мат. 11, 29).

Прийми до притулку Свого милосердного Серця душі маленьких діточок і тих, що, подібно до дітей, стали тихими, покірними.

Небо зрадіє від цього пахучого віночка, що розстелиться перед престолом Твого Небесного Отця. Дай так, щоби вони були гідні перебувати в Твоєму Серці і безупинно славити Боже Милосердя.

Амінь.

Отче Предвічний, глянь милосердним оком на душі маленьких діточок, а також на душі тих всіх тихих і покірних, які через це стали найбільше подібними до Твого Сина і своїми чеснотами підносяться до Твого престолу.

Отче милосердя і всякої доброти, благаємо Тебе ради любові, яку Ти маєш до тих душ, благослови весь світ, щоби всі разом віддавали постійну хвалу Твоєму милосердю.

Амінь

Далі молимося:

Вервицю до Божого Милосердя…

Отче наш..

Богородице Діво..

Слава Отцю..

Сьомий день

Слова Ісуса: “Сьогодні приведи до Мене душі, які особливо вшановують і прославляють Моє милосердя, і занур їх у Моє милосердя. Ці душі найбільше болісно переживали Мою муку і найглибше проникли в Мою істоту. Вони є живим відображенням Мого милостивого Серця. Ці душі будуть особливим блиском сіяти у вічному житті.

Жодна з них не потрапить у пекельний вогонь. Кожну особливо захищатиму в її смертний час”.

Помолімося за шанувальників Божого Милосердя.

Ісусе наймилосердніший, Твоє Серце є самою любов’ю, прийми до притулку Твого милосердного Серця душі, які особливо вшановують Боже Милосердя.

Огорни їх своїм Милосердям і подаруй їм ласку витривалості, мужності і терпеливості.

Амінь

Отче Предвічний, глянь милосердним оком на душі, які особливо вшановують і прославляють Твоє незбагненне милосердя, уста яких співають гімн Твоєї слави, а руки яких повні милосердних вчинків для ближніх.

Благаємо Тебе, щоби їм передусім проявив Ти своє милосердя згідно з обітницею, що будеш їх завжди захищати як свою славу, а особливо в годині смерті.

Амінь

Далі молимося:

Вервицю до Божого Милосердя…

Отче наш..

Богородице Діво..

Слава Отцю..

Восьмий день

Слова Ісуса: “Сьогодні приведи до Мене душі, які знаходяться в чистилищі, і занур їх у безодні Мого Милосердя, нехай струмки моєї Крові охолодять їх муки. Всі ці душі для мене дуже дорогі. Вони сплачують данину Моїй справедливості.

Візьми із скарбниці Церкви Моєї всі відпусти і пожертвуй їх за них. 0, якщо б ти знала, які муки вони переносять, ти б постійно жертвувала за них милостиню Духа і сплачувала моїй Справедливості їх борги”.

Помолімося за душі в чистилищі, котрі спокутують Божій справедливості.

Ісусе Наймилосердніший, прийми до притулку Твого Серця милостивого душі, що страждають у чистилищі, бо Ти, сам сказав: “Будьте милосердні, як і Отець ваш милосердний” (Лук. 6, 36).

Отче Предвічний, глянь милостивим оком на душі, які страждають у чистилищі, і ради страстей Христа, Серце якого було переповнене смутком, прояви їм своє милосердя.

Благаємо Тебе, щоби Ти подивився на них крізь рани Свого Найдорожчого Сина, Господа нашого Ісуса Христа, милосердя якого перевищує справедливість.

Амінь

Далі молимося:

Вервицю до Божого Милосердя…

Отче наш..

Богородице Діво..

Слава Отцю..

Дев’ятий день

Слова Ісуса: “Сьогодні приведи до Мене душі холодні і байдужі, занур їх у безодню Мого Милосердя. Душі ці дуже болюче ранять Моє Серце. Найбільшої зневаги зазнала душа моя Оливній горі від душ байдужих. Вони стали причиною для Моїх слів: “Отче, забери від Мене цю чашу, якщо така Твоя воля.

Для них остаточним порятунком є – вдатися до Твого милосердя”.

Помолімося за душі холодні, які були причиною страждань Христа Господа на Оливній горі.

Ісусе наймилосердніший, Ти – сама доброта, приведи до притулку Свого Серця милостивого всі байдужі душі.

Запали їх вогнем своєї чистої любові і розігрій заново їх серця Своєю ревністю, щоби і вони прославляли Твоє безмежне милосердя.

Амінь

Отче Предвічний, глянь милостивим оком на байдужі душі.

Благаємо Тебе ради страждань Твого Найдорожчого Сина, а нашого Господа Ісуса Христа і ради його трьохгодинного смертних мук на хресті, наповни їх серця правдивою любов’ю, щоб і вони були завжди милосердними і прославляли Твоє милосердя на вічні віки.

Амінь

Далі молимося:

Вервицю до Божого Милосердя…

Отче наш..

Богородице Діво..

Слава Отцю..

Щоденна молитва для почитателів Божого Милосердя

Щоденно третя година дня присвячена особливішому почитанню Божого Милосердя.

Я (ім’я) занурююся цілий(а) у Твоє Боже Милосердя, вихваляючи Його, і прошу Божого Милосердя для Святої Церкви й України.

О Крове і Водо, які виплили із Серця Христового як джерело Милосердя для нас! Ісусе, уповаю на Тебе.

(Тут можна просити, чого потребуємо).

Заувага: цю молитву годиться промовляти і під час відмовлювання дев’ятниці.

Літанія до Божого Милосердя

Киріє елейсон!

Христе елейсон!

Киріє елейсон!

Христе, послухай нас.

Христе, вислухай нас.

Отче з неба, Боже – змилуйся над нами.

Сину, Відкупителю світу, Боже – змилуйся над нами.

Духу Святий, Боже – змилуйся над нами.

Свята Тройце, єдиний Боже – змилуйся над нами.

Милосердя Боже, яке випливає з лона Отця – уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, найбільша Божа прикмето – уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, незбагнена таємнице – уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, джерело, яке випливає з Тайни Пресв. Тройці – уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, незбагненне для людського ні ангельського розуму – уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, з якого б’є усяке життя та щастя – уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, понад небеса – уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, джерело чуд та див – уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, яке обіймає весь світ – уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, яке сходить на світ в особі Воплоченого Слова – уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, яке випливає з відкритої рани Ісусового Серця – уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, яке міститься в Серці Ісуса – уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, незглибиме в установленні Пресв. Євхаристії – уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, в установленні святої Церкви – уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, в Тайні Св. Хрещення – уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, у виправдані нас через Ісуса Христа – уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, яке супроводжує нас у продовж цілого життя – уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, яке обіймає нас, особливо в годині смерті – уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, яке дарує нам безсмертне життя – уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, яке супроводжує нас у кожен момент нашого життя – уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, яке хоронить нас від пекельного вогню – уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, яке навертає найзапекліших грішників – уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, завидування для ангелів, незбагненне для святих – уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, незглибиме у всіх таємницях Божих – уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, яке виводить нас з усякої нікчемності – уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, джерело нашого щастя та веселощів – уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, у покликанні нас з небуття до життя – уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, яке обіймає всі діла Його рук – уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, яке увінчує все, що існує і існуватиме – уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, солодке заспокоєння для змучених сердець (душ) – уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, єдина надіє розпачливих душ – уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, відпочинку сердець, спокою серед тривоги – уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, насолодо та захоплення святих душ – уповаємо на Тебе.

Милосердя Боже, яке збуджує довіру всупереч надії – уповаємо на Тебе.

О, Вічний Боже, в якому милосердя незглибиме, а скарб милості – невичерпний, споглянь на нас ласкаво і помнож в нас своє милосердя, щоб ми у важкі хвилини не впадали в розпач ні не падали духом, але з великою довірою віддавалися Твоїй святій волі, яка є любов’ю та самим милосердям.

Амінь


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Образ україни у творчості павла тичини.
Ви зараз читаєте: Дев’ятниця до Божого Милосердя